Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Deire @ 2012 12 21, 14:02)
...
nu taip pusiau...suradau senas nuotraukas gėlyčių, boružėlių, drugelių ir pan., ir sukabinau ant sienos ax.gif kol kas tiek tik išspaudžiau ..


Gera pradžia-pusė darbo! umn.gif mirksiukas.gif


QUOTE(_celeste @ 2012 12 21, 14:44)
...
o man nėra kalėdinės nuotaikos. gal atsiras ...


Tuoj, pala, paskambinsiu nuotaikai, kad atvarytų...user posted image...

Sakė, atvarys, bet kada tiksliai, nežino... biggrin.gif
Atsakyti
Laaabas pupos biggrin.gif nesusalot?? as tai ant ribos... vakar po pardes lakstem, dovanas gi paskutine minute biggrin.gif zdz, nekas galiu tik tiek pasakyt... siandien dar leksim i dvi pardes (gerai, kad anukelis pas mociute yess.gif ) o daugiau tai viskas ok, jau su darbu atsisveikijau sokiai.gif taip smagu, kad negaliu patiket, kad gulesiu bamba isvertus vacation1.gif

Niu ka, Jums geru artejanciu svenciu drauges group.gif: nesusalkit 4u.gif o sau linkiu nepersivalgyt biggrin.gif bo kolkas su saiku problemus turiu... biggrin.gif

oro_buckis.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba..
buvom šian bažnyčioj, plotkelių pirkom smile.gif

ir kas svarbiausia, mažoji šian gražiai elgėsi, stebėjo visus, nebereikėjo kažkaip užimti, kad nedūktų ax.gif
Atsakyti
Gražių, ramių ir jaukių švenčių, pupos-uogos brunette.gif

user posted image
Atsakyti
Su Šv.Kalėdom! Laimės, sveikatos,meilės... 4u.gif

mes šventes praleidom smagiai su artimaisiais, su Kalėdų seneliu, daug dovanų ir dideliu stalu lotuliukas.gif
Šiandien Gretos kalėdinė šventė darželyje wub.gif
Atsakyti
Sveikos

Su Kalėdom visas santa2.gif
Mūsisškės praėjo smagiai. Dabar vaikai nebežino su kuriais žaislais žaisti biggrin.gif Tik MB kažkoks virusas kabinasi, o dar toks oras už lango doh.gif Vieną rytą atsibudom vos ne prie -20 , kitą - lietus lyja doh.gif
Tai taip ir nepasidžiaugė vaikai sniegu kaime
Ką jūs? meetui ruošiatės? biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
su praėjusiom šventėm jumi 4u.gif

smagu, kad visi šauniai atšventėt. aš nesiplėsiu, bet švenčių būna ir geresnių ax.gif
Atsakyti
Su praėjusiomis ir ateinančiomis iškart 4u.gif friends.gif
Mes Kaune su vyro gimine Kūčiavojom, bet kosuliai, slogos supuolė, tai per Kalėdas ir dabar naminiai esam. Vyrui dar ir tempė prisikabino. O aš mamadienį šiandien pasiėmusi, tai gydau visus biggrin.gif Bet vėliau lėksiu dar per pardes, savaitgalį reikės savo giminę susikviesti, vakarienę ištaisyti ax.gif Ir dar rytojų beliks atidirbti cool.gif

Kas daaa, namai pilni žaislų! Ir daaar ne pabaigaaa doh.gif

Linkėjimai! oro_buckis.gif
Atsakyti
Hellooooo brunette.gif

Tai kada meeeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaaaas??? g.gif g.gif g.gif

Sausio 4 negaliu schmoll.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
vakar buvo labai smagi šventė wub.gif taip smagu žiūrėti į tuos pypliukus wub.gif
čia kelios foto iš vakar ir šiaip švenčių...
user posted image
su pirmąja dovanėle...
user posted image
su kalėdų seneliu
user posted image
Atsakyti
Labas, su sventem mergaites smile.gif as koseju labai labai doh.gif siandien pa sgydytoaj ir i masaza, reikai dovana isnaudot, tikiuos neuzsikosesiu doh.gif sventes praejo gerai, zaislu pilni namai biggrin.gif veioklos daug smile.gif

Deirytes mazosios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motorela: 28 gruodžio 2012 - 10:37
sveikutes,

Na ka - su sventem visas bigsmile.gif
As buvau muset gera, nes gavau dovanu tongue.gif
O jau Deiryte kokia panike biggrin.gif
Mano mazge snd kad dejo koset, net pietu normaliai nepamiegojo schmoll.gif
Palikau su vyru ja, variau shopintis flirt.gif maniau, dar grizus knyga paskaitysiu, ale jau radau pabudusia ir pikta buvo, nedamiegojus, tai jau paguldziau nakciai cool.gif

Vyrai mano pas mano broli, broliene darbiniam baliuky, tai jie vyriskai vakar leidzia,su alum biggrin.gif

Kur svesit Naujus? Mes vaziuojam i Vilniu, pas draugus. Bet ramiai svesim, nes jie turi mazyte lelyte.
Vesimes Doma, D pasiliks su seneliais.

Tingiu i darba jau dabar biggrin.gif
Atsakyti