Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Motorela, nu tu maladiec-reiks,po pienininkės karjeros, kreiptis į tave patarimų, kaip atsikratyt to, ko man visai nereik blush2.gif doh.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 18, 09:14)
tai va be patirties sneku, bet kaip ir Siii iskart isivaizduoju, kad jis toks pokietis biggrin.gif


Pažiūrėjom video, nu lyg minkštas...Gal čia tikrai iš tų senų laikų prisiminimai ne kokie apie tą gipiūrą...

Visi man aiškina imt tą bordavą...Jaučiu taip ir darysiu ir gal dar tą margą ir dar kokią prigriebsiu blush2.gif

Būsim svečiai, ale ten prabangiai turbūt viskas bus...Moteros tik suknias iščiustintas perkasi... unsure.gif Jaučiu gipiūrova bus pats tas... g.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 02 18, 14:22)
...

Panašu, kad visgi neatsilaikėm prieš virusus...

O Vilniuj jau gripas baigės? Meetui datą renkam ?...


Sveikit console.gif Maniškis va jau lyg baigia, nors tie snargliai ir tempa, įtariu, kad nuo dantų buvo, nes ne daugiau kaip 37.8 buvo pakilusi, o viršuj du krūminiai kalas, dar apačioj lyg kažką matau... doh.gif

Aš nieko nežinau, jei baigės, galim meetintis... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 02 18, 18:14)
Motorela, nu tu maladiec-reiks,po pienininkės karjeros, kreiptis į tave patarimų, kaip atsikratyt to, ko man visai nereik blush2.gif  doh.gif
Pažiūrėjom video, nu lyg minkštas...Gal čia tikrai iš tų senų laikų prisiminimai ne kokie apie tą gipiūrą...

Jaučiu gipiūrova bus pats tas... g.gif

aciu aciu, as ir dar pienininkes karjera tesiu, bet jau bandom atprasti, jau tik 1k valgom biggrin.gif
Gepiuras-puosnesnis audinys, daugiau prabangos smile.gif Cia as tau patariau is profesines puses, jo mes nemazai naudojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 18, 19:08)
aciu aciu, as ir dar pienininkes karjera tesiu, bet jau bandom atprasti, jau tik 1k valgom ...

Gepiuras-puosnesnis audinys, daugiau prabangos smile.gif Cia as tau patariau is profesines puses, jo mes nemazai naudojam mirksiukas.gif


Oi, o man dar viskas prieš akis doh.gif

Nu man irgi atrodo puošniau...Va dar vieną radau, tai dabar visai pasimetus doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 18, 10:52)
Caramele, apziurejau tavo pilvuka ech koks jau nemaziukas, grazuoliukas smile.gif


joo, jau dickis wub.gif aciuks.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 18, 15:28)
pavasaris ateina reikai grazintis jau turiu -18kg ir labai dziaugiuos


cia po nestumu dar buvo like 18 kg?ar is seniau uztaupyti? biggrin.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 19, 16:41)
Oi, o man dar viskas prieš akis doh.gif 

Nu man irgi atrodo puošniau...Va dar vieną radau, tai dabar visai pasimetus doh.gif

user posted image


aha sita tai grazi labai, tik va jeigu graziai nestesi, tada liux, nes sita monekene tai kudoka, tik pilvas yr, o pvz as tokia apsitempciau butu juokinga, bo i sonus backa isnesiota esu hihihi.gif biggrin.gif as rinkciaus palaidesni varianta umn.gif: 4u.gif

p.s. labas rytukas pioneer.gif kas geresnio? ziema atejo? doh.gif
Atsakyti
Sveikos


mes vis dar trise namuose, į lauką negalim, tai su Gustu pykstuoti po kelis kartus į dieną. Nėra jam kur savo energijos išlieti doh.gif

Carameliau foto wub.gif Man gražu kitos nestuke.gif o vat pati sau buvau pobaisė unsure.gif

Dėl suknelės pritariu carameliui, kad tokiai aptemptai reikia geros figūros su nedideliu pilvu. Jau geriau lasivesnė, nebus baisu, kad ir didelis pilvukas bus
Atsakyti
Labs labs,

aš ateinu pas Jus visa graži flirt.gif gi ryžausi ryžausi ir vis dėlto pasiryžau ir išstojau iš blondžių klubo biggrin.gif dabar spalva dar negalutinė, bet aš visai patenkinta smile.gif

Siii, man tos margos suknės labai labai wub.gif beeeeet, tokio ilgio ne mano kojoms doh.gif o tokiais tempais kg augant, jaučiu iš vis galėsiu tik iki žemės pirkt, kad viską užslėpt doh.gif

tai kadu mytas? tik vat aš visą kitą savaitę negaliuuuu unsure.gif gal 03.04? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 20 vasario 2013 - 16:06
Caramelkin-nuostabiai atrodai wub.gif O ir foto tokios šiltos... wub.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 02 20, 16:05)
...
aš ateinu pas Jus visa graži  flirt.gif gi ryžausi ryžausi ir vis dėlto pasiryžau ir išstojau iš blondžių klubo biggrin.gif dabar spalva dar negalutinė, bet aš visai patenkinta...

tai kadu mytas? ... gal 03.04?  ...


Tai ko nepasidemonstruoji? bigsmile.gif

Man tinka šiaip thumbup.gif Kolkas užimta tik kovo 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 20, 13:59)
Sveikos
mes vis dar trise namuose, į lauką negalim, tai su Gustu pykstuoti po kelis kartus į dieną. Nėra jam kur savo energijos išlieti  doh.gif

Carameliau foto  wub.gif Man gražu kitos  nestuke.gif o vat pati sau buvau pobaisė  unsure.gif

Dėl suknelės pritariu carameliui, kad tokiai aptemptai reikia geros figūros su nedideliu pilvu. Jau geriau lasivesnė, nebus baisu, kad ir didelis pilvukas bus


dar sergat? unsure.gif

aciuks.gif aciukas

vava drinks_cheers.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 02 20, 17:05)
Labs labs,

aš ateinu pas Jus visa graži  flirt.gif gi ryžausi ryžausi ir vis dėlto pasiryžau ir išstojau iš blondžių klubo biggrin.gif dabar spalva dar negalutinė, bet aš visai patenkinta  smile.gif



graitai rodais nail.gif: bigsmile.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 20, 17:26)
Caramelkin-nuostabiai atrodai wub.gif O ir foto tokios šiltos... wub.gif


aciukas nestukas mirksiukas.gif 4u.gif

kertu sasyska su bulbiu kose, kaip skanu wub.gif laukiu vyru gryztant.

nuspirkau 50 pilkos atspalviu snd, tai eisiu skaityt umn.gif:
Atsakyti
Aš irgi kitą visą savaitę negaliu schmoll.gif

Caramelius tikrai labai graži wub.gif Ir , bent jau man, tokia mamiškesnė geraja prasme. ax.gif


QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 20, 16:55)
dar sergat? unsure.gif

kertu sasyska su bulbiu kose, kaip skanu wub.gif laukiu vyru gryztant.

nuspirkau 50 pilkos atspalviu snd, tai eisiu skaityt umn.gif:


Greičiau vėl biggrin.gif Gustas vis labiau įsikosti, o mažajai sloga šiandien prasidėjo. Tikiuos Gustas iki gimtadienio pasveiks unsure.gif

Pas mane kugelis su triušiena orkaitėj cool.gif

Ant erotikos patraukė bigsmile.gif Aš angliškai kompe bandau skaityti, ale kažkaip nervina toks skaitymas o ir kalbos žinios neblizga blush2.gif tai google kai išvers kokį žodį - visa erotika baigias lotuliukas.gif

Parašiau apie gimtadienį ir mintis svakt - ar tik Justuko nepamiršom su sveikinimais pirmam gimtadieniui blink.gif ale žiūriu ne , dar tik bus karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 20 vasario 2013 - 17:02
QUOTE(Mijja @ 2013 02 20, 17:00)
... Tikiuos Gustas iki gimtadienio pasveiks  ...

Ant erotikos patraukė ...

Aš angliškai kompe bandau skaityti,... tai google kai išvers kokį žodį - visa erotika baigias  :...

Parašiau apie gimtadienį ir mintis svakt - ar tik Justuko nepamiršom su sveikinimais pirmam gimtadieniui ... ale žiūriu ne , dar tik bus  ...


Sveikatos Gustukui 4u.gif Nu kada baigsis tos ligos, fui...Maniškis vos prakvėpuoja... doh.gif

Nu taigi hormoooooooonai ir visa kita... umn.gif hihihi.gif

lotuliukas.gif Jooo, googlo vertėjas topinis doh.gif lotuliukas.gif

Nea dar biggrin.gif Kaupiuos torto kepimui, kambario puošimui ir zakuskės gamybaiuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 20, 18:00)
Caramelius tikrai labai graži  wub.gif Ir , bent jau man, tokia mamiškesnė geraja prasme.
Greičiau vėl
Ant erotikos patraukė


blush2.gif oj aciu aciu, kol nepasidazius visai nesijauciu nei grazi, nei mamiska, perbalus melyna pabaisa doh.gif

nu jo tos vaiku ligos... maniskis irgi cia bando vis isisirgt, tikekimes dar ryt darzeli atlaikys, po to gimke puskes, o 6ni senelio jubiliejus (60 mano tevukui), tai bus restorane, kirsiu maisteli gardu hihihi.gif

kad mane visada trauke romantiniai-erotiniai romanai biggrin.gif dektektyvai ne man schmoll.gif nors sitas toks (tikiuos tiek neisivaziuos), bet sadistiis bus siek tiek g.gif sakau reikia zmonem sito. ji nusipirkau, nes visi cia tik skaito, galvoju ko as kitokia? umn.gif: lotuliukas.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 20, 20:07)
Nu taigi hormoooooooonai ir visa kita..


jaja irnesakyk.gif hihihi.gif

kiek lyginimo turiu... bet prisikirau vafliu su rududu suteptu, bloga, nieko nenoriu... doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
aš paskutiniu metu užsiknisusi ir nusiknisusi darbais, namais ir pan doh.gif pagaliau Greta darželyje.

apžiūrėjau caramelės foto...nu labai gražu wub.gif ir tikrai tu pasikeitusi, bet į gerą pusę wub.gif

kas dar...nebežinau, nebeatsimenu apie ką skaičiau doh.gif galva nebeveikia doh.gif
Atsakyti