Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Siii... @ 2013 02 15, 20:55)
lotuliukas.gif Mums Kaune...O jums? g.gif

Nu joo, ale gal dar nesprogsi iki to laiko? unsure.gif Juk dažniausiai beibiai nebūna kaip laikrodukai tikslūs bigsmile.gif


* tada galim ir vienodas pirktis irnesakyk.gif

** matai, būtų Vilniuj ar bet kur netolį, tai nebūtų problemos, o čia viskas vyks pajūry verysad.gif

beje, čia galima rast neblogų suknių nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 15 vasario 2013 - 13:23
QUOTE(Saulašarė @ 2013 02 15, 13:13)
...
** matai, būtų Vilniuj ar bet kur netolį, tai nebūtų problemos, o čia viskas vyks pajūry  .

beje, čia galima rast neblogų suknių  ...


Nu joo, kelionė netrumpa, esant tokiai situacijai... unsure.gif

Aha, jau prasičekinau 4u.gif -manau iš čia ir imsiu...Nes kitur nėr tokio pasirinkimo, o jei ir yra superinių modeliukų, tai kainos kosmosas-runkeliai blink.gif doh.gif

Tik dabar kita problema - kaip IŠSIRINKTI mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 15 vasario 2013 - 23:30
lbas rytas biggrin.gif as greitai, kol kose verda hihihi.gif man sita nereali wub.gif o kainele irgi superine thumbup.gif

laukiu drauges, dazys mane, darysim fotosesija bigsmile.gif cool.gif

Mijjau, mano apetitas labai geras, bet kolkas taip pat sauniai ir su tuliku draugauju biggrin.gif tai prieaugis, toks mano manymu pakankamai normalus ok.gif 12 + bet kazkaip nzn, nieks netiki, niu va pasifotkysim, pasirodysiu mirksiukas.gif 4u.gif

gero 7niuko oro_buckis.gif einu koses cool.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 17, 09:10)
... sita nereali  wub.gif o kainele irgi superine ...


Aš šitą įsidėjau prie favourites biggrin.gif Man ji irgi labai labai... wub.gif wub.gif Bet nežinau, ar vestuvėms..Galvoju šiaip ją pasiimt...Gal vestuvėms ko nors šykarnesio reik, ar tiktų ir tokia, mm? g.gif

Į favourites susikroviau:

user posted image

user posted image

user posted image

Bet jos tokios daugiau kasdienai, ar ne?

Va dar šita gal, tokia puošnesnė...Ale reik seilo laukt...Ir ar neatrodysiu, kaip kalabokas? g.gif
user posted image

Va da...

user posted image

user posted image

user posted image

Dar šitą žiūrėjau, ale labai tas gipiūras prie pažastų man atrodo, bus nemalonu..

user posted image

Žodžiu, kaaaip išrinkt?????? wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 17 vasario 2013 - 14:19
labas, labai grazios sukneles. Tai pasisiuk bus pigiau nei pirkti biggrin.gif Jei i vesele tai man paskutine, labai superine wub.gif ir madinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motorela: 17 vasario 2013 - 14:55
QUOTE(Siii... @ 2013 02 17, 15:14)
Aš šitą įsidėjau prie favourites biggrin.gif Man ji irgi labai labai... wub.gif wub.gif  Bet nežinau, ar vestuvėms..Galvoju šiaip ją pasiimt...Gal vestuvėms ko nors šykarnesio reik, ar tiktų ir tokia, mm?

user posted image


o kas Tu busi vestuvese? paprastas svecias? tai pirmyn su tokia suknele wub.gif ji gi ne plezine umn.gif: man labai wub.gif

o jeigu ne ta, tai va kur palikau is Taviskiu rinktu, sita labai thumbup.gif wub.gif ta su gipiuru pazastyse jo, nekas... grauzatis... biggrin.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 17, 15:54)
labas, labai grazios sukneles. Tai pasisiuk bus pigiau nei pirkti biggrin.gif Jei i vesele tai man paskutine, labai superine wub.gif ir madinga


tai kad siutis vaikel labai brangu, nebent pati moketum, medziaga neaisku kiek kainuos + siuvimas nuo 100 lt uz suknele, as kai siunuos daznai tai tik delto, kad vienetine turesiu ir kad igyvendintu mano svajone, o ne delto, kad pigiau nes sukneles visada gaunas apie 200 umn.gif: mirksiukas.gif

niu tiesa gi, einu idesiu Jums pasizvalgyt nuotraukyciu is vakar fotosesijos wub.gif labai liux gavos thumbup.gif

p.s. LAAAABAS RYYYTAS biggrin.gif siandien vaziuojam i vilniu su vyru, pas drauge fotosesija darysiu nestukes irgi sokiai.gif wub.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 18, 08:51)
o jeigu ne ta, tai va kur palikau is Taviskiu rinktu, sita labai  thumbup.gif  wub.gif ta su gipiuru pazastyse jo, nekas... grauzatis... biggrin.gif

prajuokinai ir ko gi tas gepiuras turi grauzti lotuliukas.gif nebent blogos kokybes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 18, 09:55)
Labas

prajuokinai ir ko gi tas gepiuras turi grauzti lotuliukas.gif nebent blogos kokybes biggrin.gif


tai va be patirties sneku, bet kaip ir Siii iskart isivaizduoju, kad jis toks pokietis biggrin.gif
Atsakyti
ka dole riche gero? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 18, 09:14)
tai va be patirties sneku, bet kaip ir Siii iskart isivaizduoju, kad jis toks pokietis biggrin.gif

tikrai ne gepiuriukai kaip tik svelnus meili prie kuno, bent jau daznausiai buna tokie biggrin.gif pati turiu marskinukus superiniai ir nekarsta ir grazu biggrin.gif

Caramele, apziurejau tavo pilvuka wub.gif ech koks jau nemaziukas, grazuoliukas smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Panašu, kad visgi neatsilaikėm prieš virusus verysad.gif Po penktadieninio superinio psimatymo, MB visas apsisnagliavo, o šeštadienį po pietų ir mažoji atsikėlė su tempa. Gustas laikės laikės, o šiandien jau pakosti. Tai sėdim visa šeima draugiškai namie group.gif Tuo pačiu pasinaudojus proga nuvariau mašiną išplauti, ale tik iš važiavus į gatvę taip gaila to plovimo pasidarė -tokia pliurza verysad.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 18, 09:14)
tai va be patirties sneku, bet kaip ir Siii iskart isivaizduoju, kad jis toks pokietis biggrin.gif


drinks_cheers.gif Čia gal vaikystės prisiminimai kokie apie gipiūrų nepatogumus ax.gif Nors aš apskritai jų, kaip ir mezginių, negerbėja ax.gif
Einu nuotraukų žiūrėti

O Vilniuj jau gripas baigės? Meetui datą renkam ?

Motorela, o ten paraše tavo apimtys g.gif ar svorio pasiekimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 18 vasario 2013 - 14:23
QUOTE(Mijja @ 2013 02 18, 14:22)
Motorela, o ten paraše tavo apimtys  g.gif ar svorio pasiekimai?

svorio svorio biggrin.gif pavasaris ateina reikai grazintis jau turiu -18kg ir labai dziaugiuos
Atsakyti