Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

laba..
šian lietinių prikepiau - darysiu su varške ir sūriu.

valentinkės paprastai nešvenčiam, ir labai pritariu šitam posakiui. geriau kasdien pasakyt myliu, nei kartą metuose..
o gėlių galima gauti ir ne tik per šventes smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Aš tai ir nenoriu, kad man per Valentinkę gėles dovanotų tongue.gif nes t dieną MB vardadienis, tai jau geriau aš jam kokį nors valgomą ar buitį naudojamą dovaną padovanosiu, o saviškės lauksiu 15 d biggrin.gif
Blynų Gustui kepiau vakar, bo šiandien tingėjau anksti keltis, o šiandien sau tik pakartojau. Vakare irgi bus lietiniai su varške man , o kitiems su sūriu ir dešra biggrin.gif
Šiandine mūsų senoji geroji mazdutė, kuri tiek daug matė ir patyrė, vėl pagedo verysad.gif Jaučia mano širdis, kad varkymas turbūt jos kainuos puse tiek kiek pati verta doh.gif Ar tik nereiks jos į užtarnautą poilsį išleisti ax.gif
Atsakyti
Labas, avaisinkites
user posted image

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 12, 09:16)
siandien turiu fotosesija, tai laukiu daba mergikiu, eisiu da biski pasigrazint, kad neisgasdint nail.gif: bo kazkaip melynai pabalus esu, smagumelis, kai negali i soliuriuma nueit  rolleyes.gif  doh.gif uztat selftano turiu serveteliu hihihi.gif eisiu apgaule padarysiu biggrin.gif

o tu namuose savo fotosesijas darai? gal mini fotostudija isirengus g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
aš darbais užsikasusi doh.gif
labai labia noriu blynų (žiauriai mėgstu visom formom), ale grįšiu jau vėlai tai nežinau ar bekepsiu, o ir ryte nekepiau, nes Greta pas močiutę būna blush2.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 12, 09:16)
Labs ryts biggrin.gif as jau apsiblyninau ir vyrukam idejau, vienam i darzeli, kitam i darbeli  anksti atsikeliau i prikepiau new_russian.gif tai daba jau galima sakyt, galiu varyt ziema is kiemo 

ka Jus? ka per valentynke veiksit? zinau, kad nelabai kas cia svencia ir mes tokie pat irnesakyk.gif baliona sirdutes formos nedovanosi gi biggrin.gif

mes sekmadienį dviese su MB buvom nulėkę iki druskininkų vandens parko pasipirtinti, tai pasijuokėm, kad kaip ir valentinkę galima užskaityti hihihi.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 12, 13:37)
Su blynų diena! Kepsiu šiandien čirvinius, žėsim kaip gausis 

čirvinius kepu kiekvieną šeštadienio rytą...kažkaip jau gavosi tradicija ax.gif man jie labai labai skanūs, o ir Greta jau pradeda juos valgyti normaliau (ne 1 dalelę, kaip seniau doh.gif ), tai man smagu juos kepti ax.gif

dar MB vėl su akim kamuojasi...kažkada prieš naujus įsivarė miške šaką tiesiai į rageną, gal kelias savaites kankinosi, kol užgijo...ir dabar pasirodo šiaip nei iš šio nei iš to - atsinaujino žaizda ir vėl skausmas baisus, akis jautri verysad.gif ir gydytojai sako, kad čia normalu ir taip būna doh.gif
Atsakyti
Sveikos, šimtas metų!!!
Vajej kokių gražių žinių čia besama wub.gif Neskaičiau, ką pliurpėt, nes trumpam įkišau snapelį, ale Sii liniuotę užmačiau, ir net sugebėjau atsiverst tą vietą, kur rašė, kad brolį Justukas turės - nugi visokeriopi nuoširdžiausi didžiausi sveikinimai, gražaus laukimo ir gražaus jo rezultato biggrin.gif

_carameliuk_, o kaip Tu, kada jau caramelytės laukiat šiam pasauly pasirodant? bigsmile.gif

Aš gyvenu, labai visur visada reik skubėt, ypač darbe, tai nėr kada SM'intis. FB dar kartais įlendu, nes ten kažkaip greit gaunasi biggrin.gif
Šiaip viskas gerai, labai jūsų visų pasiilgau, tikiuosi čia sugrįžt, kai bus kokių prošvaisčių oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 02 12, 18:14)

mes sekmadienį dviese su MB buvom nulėkę iki druskininkų vandens parko pasipirtinti, tai pasijuokėm, kad kaip ir valentinkę galima užskaityti


oooo kaip smaguuuu wub.gif ziauriai noreciau tep papramogaut wub.gif
o as gavau objektyva nauja Valentynkes proga biggrin.gif tai jau uzskaitau irgi rytoju is anksto hihihi.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 02 13, 10:56)
Sveikos, šimtas metų!!!
Vajej kokių gražių žinių čia besama wub.gif Neskaičiau, ką pliurpėt, nes trumpam įkišau snapelį, ale Sii liniuotę užmačiau, ir net sugebėjau atsiverst tą vietą, kur rašė, kad brolį Justukas turės - nugi visokeriopi nuoširdžiausi didžiausi sveikinimai, gražaus laukimo ir gražaus jo rezultato biggrin.gif

_carameliuk_, o kaip Tu, kada jau caramelytės laukiat šiam pasauly pasirodant? bigsmile.gif

Aš gyvenu, labai visur visada reik skubėt, ypač darbe, tai nėr kada SM'intis. FB dar kartais įlendu, nes ten kažkaip greit gaunasi biggrin.gif
Šiaip viskas gerai, labai jūsų visų pasiilgau, tikiuosi čia sugrįžt, kai bus kokių prošvaisčių oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif


niu pagaliau ponia pasirodei, tai kaip begyveni??? as tai zinok pusku pusku ir laukiu termino kovo gale biggrin.gif kalbu vis apie tases susidejima, bet vis atidelioju ax.gif tai to ano dar reik ir pan biggrin.gif zdz...

siandien mano vyrukas mazasis atsikele su pilvo skausmu, sake vakar saldainiu negru privalge, tai tetis pasiule neiti i darzeli, tai aisku mintis labai patiko irrrr kai nbereikejo i darzeli, praejo skaudet pilva bigsmile.gif doh.gif tai siandien namie chaosas galima sakyt, jau susipykom 3 kartus doh.gif neturi daug veiklos jis su manim, zdz, smagi dienele nusimato doh.gif

4u.gif einu varsketuku virt biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas


Su meilės diena brungiosios , kad jos niekada nepritrūktų

user posted image

QUOTE(vij@ @ 2013 02 13, 09:56)
Sveikos, šimtas metų!!!


ir viena diena cool.gif Kaip tavo kindriai, kaip mažoji be tavęs?

Carameliau, Deire tai jūs jau skaitosi atšventę ? biggrin.gif Aš vakar visaip bandžiau priminti MB kokia šventė laukia penktadienį, ale per tike metų kartu, jis ir nesugebėjo prisiminti lotuliukas.gif Blogai maniškiui su tom datom. biggrin.gif
Atsakyti
Su Ružava Širdžių diena, pupos! oro_buckis.gif Tegul meilė liejas per kraštus kiekvieną dieną wub.gif

user posted image

QUOTE(vij@ @ 2013 02 13, 09:56)
... nugi visokeriopi nuoširdžiausi didžiausi sveikinimai, gražaus laukimo ir gražaus jo rezultato...


Ačiū, Vijukau wub.gif Pasiilgom tavęs, laukiam sugrįžtant mirksiukas.gif
Atsakyti
Labs labs, su meilas diena oro_buckis.gif a gavot nuo brangiųjų nors po kokią pliušinę širdį? lotuliukas.gif aš tai, įsivaizduojat, neeee lotuliukas.gif

jetus kaip man laikas lekia, darbe nesąmonė, grįžti jau ir miegot tuoj reik eit, nebsulaukiu jau gegužės, išeisiu jau tada į utarnautą poilsį assa.gif

Sii, kaip smaguuuu, būsi pagerbta tarp vyrų, man smagiai atrodo wub.gif wub.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 09, 09:26)
Blyn, gegužę į vestuves pakviesti esam, nu tai man irgi visai malonūs, bet sunkūs rūpesčiai laukia - sukneeeeeeeelės reik


oooo mano draugė visom prasmėm friends.gif mums irgi gegužę nusimato veselė, o gal toj pačioj susimatysim?? reik tadu suknes derint, kad vienodom nebūtume lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o geriausiais gi bajeris, kad mano brolio vestuvės nusimato per planuojamą gimdymo dieną doh.gif tai truputėlį liūdna...
Atsakyti
Sveikos meiles biggrin.gif kas gero? mes vakar su drauge po akropoli smagiai pasitrynem, pasidovanojau sau markskinukus-tunika po gimdymo ir skara pavasarine wub.gif norejau dar kelniu, bet nzn koks dydis bus... lotuliukas.gif
o vakare dariau vakariene, tai skaniai visi privalgem ir prasivartem prie teliko thumbup.gif

ka Jus gero?

as norejau paklausti, duokit kuri nors Dikes tel nr ir ar ji buna Kaune, gal kas zinot? as gi noriu pirkti is jos Zappy pagalve biggrin.gif tai sakau reik gi zmogui pasukt i pasakys, kaip kas 4u.gif

sekmadieni darysim fotosesija, drauge mane padazys, pasukuos graziai ir pafotkins mana pilvuza, gal iseis ir vyrukus ikomponuot biggrin.gif wub.gif o ryt sakiau namie pasivartysim, mazas lyg bando snargli pust unsure.gif tikiuos tuom ir baigsis viskas.. doh.gif

einu valgyt ka nors, siaubingas apetitas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 02 14, 20:02)
...a gavot nuo brangiųjų nors po kokią pliušinę širdį? .... aš tai, įsivaizduojat, neeee  ...
...
mums irgi gegužę nusimato veselė, o gal toj pačioj susimatysim?? reik tadu suknes derint, kad vienodom nebūtume ...

...tai truputėlį liūdna...


Nu aš irgi nea cry.gif lotuliukas.gif Tiulpanų užtat gavau, labai gražių... wub.gif O pati iškepiau pyragą su širdim biggrin.gif Tai paėdėm ir toliau dirbom savo darbą-užsiėmėm su mažu - toks tas ir šventimas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Mums Kaune...O jums? g.gif

Nu joo, ale gal dar nesprogsi iki to laiko? unsure.gif Juk dažniausiai beibiai nebūna kaip laikrodukai tikslūs bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

Aš , tiesa pasakius, visai nesitikėjau vakar nieko, ale gavau ir gėlę ir saldainių ax.gif Vakarienę aš irgi dariau, ale prie teliko varčiaus viena, bo MB visas apsislogavęs. Tikiuos vaikai nepasigaus šito "gėrio".
O šiandien paliekam abu savo aukso gabalus draugams ir varom su MB į pasimatymą wub.gif Ech, paskutinė kartą buvom dar prieš gimtant mažei doh.gif
Carameliau, kaip tavo prieaugis su geru apetitu ?
Atsakyti