Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos

Carameliau, ale kiek nedaug beliko , jau ir tašes pradedi krauti bigsmile.gif O kėdutė labai wub.gif o tokios man ir labai patogios buvo, abiems turėjau

QUOTE(Deire @ 2013 02 07, 10:02)
Greta žygiuoja į darželį, tik su miegais susipykusi, tai vakare būna mano kantrybės išbandymas doh.gif paskutiniu metu miegoti einam 21.30, o užmiega tik 23.30val doh.gif o kaip ryte sunku prikelti doh.gif


Mano mažoji irgi su miegu pykstasi. Būna dienų ir be pietų miego ištraukia, o man taip to laiko sau dieną reikia ax.gif gi bandau savo anglų kalbos žinias šviešinti. Dabar pradėjau Fifty Shades Of Grey online skaityti biggrin.gif

Atsakyti
Aš visada už meetą, ale man geriau vakare, be vaikų blush2.gif O kai pavasaris ateis ir obelys sužydės, galima bus gal jau ir su beibiais, tik, aišku, nepažadu, nes jei maniškis bus vis dar toks pats mamos mylėtojas wub.gif , tai nežinau, ar patempsiu aš su juo viena mieste doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Emmy @ 2013 02 06, 10:08)
...
Ai dar nepasigyriau, kad Mamos žurnale sausio buvo mano dvi vyresnėlės ...


Reiks kur nors paknist internete, baisiai noriu pasicekavint į tavo gražuoles wub.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 07, 09:25)
...vakar auto kedute nuspirkom, ziauriai grazia ...


Nu labai graži kėdutė, kaip tik mažajai manekenei wub.gif

QUOTE(Deire @ 2013 02 07, 10:02)
... tik su miegais susipykusi, tai vakare būna mano kantrybės išbandymas ...


Nu jooo, įsivaizduoju, kaip sunku taip... doh.gif
Atsakyti
Labas, kokie malonus Carameliaus rupesciai wub.gif kai prisimenu, kai as visur laksciau ri viska pirkau, ech biggrin.gif

QUOTE(Deire @ 2013 02 07, 10:21)
jo, su miegais tai mums didžiulė problema

mes irgi labai sunkaii migdomes, ypac paskutiniu emtu doh.gif pietu migdau valanda vakare 1.5val doh.gif ir graziouoju ir pyktuoju. paguldai prasideda noriu valgyt doh.gif sysiu, kakau doh.gif ir abu vienas paskui kita. neduodi valgyt prasideda kaprizai bliovimai, na manes taip lengvai nepaterorizuos doh.gif ale ka kaimynai pagalvoja, alkani vaikai nesisioje, nekakoja bando uzmigt lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikiuos isauksim kada nors doh.gif
Atsakyti
Nu laba diena

Tai jau savaitgalį šenčiat visos bigsmile.gif Oras tai giliai šaip sau šiandien - niūru, pilka, drėgna. Net mažosios neįkalbinėjau į lauką,nes ir pačiai visai nesinori ten. Reiktų eit arba namus tvarkytis arba barškučių siuntinuką ruošti atidavimui, kas geriau ? Arba pasidaryti arbatos, paimti šokolado ir parelaksuoti cool.gif
Tai meetą darom kai gripai baigsis?
Atsakyti
Ryt lekiam į svečius, nėr kada schmoll.gif lotuliukas.gif

Blyn, gegužę į vestuves pakviesti esam, nu tai man irgi visai malonūs, bet sunkūs rūpesčiai laukia - sukneeeeeeeelės reik!!!!!!user posted image Padruškės jau siūlo man paskolint, ale dar sakiau paieškosiu...Pasiūla LT juokinga... doh.gif Nu bet aš tikiu, kad rasiuuser posted image

Dar kitos vestuvės nusimato, bet kolkas kvietimų negavom...Gal darys kukliai...Nu tai dar viena suknia atkris tada...

Bet tai eina sau...Jau koks kalabokas būsiu... unsure.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 02 08, 15:48)
...
Tai meetą darom kai gripai baigsis?


Manau jooo...Nes man ir pačiai nesinorėtų apsigripint doh.gif
Atsakyti
Labukas rytukas nail.gif: koks fainas buvo svtgalis, cepelinu balius pas uosvius bigsmile.gif musu rekordus biggrin.gif bet kaka, sako ner ko noret, mes dviese valgom, tai paldalinus, visai nedaug inritinau irnesakyk.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 09, 01:26)
Blyn, gegužę į vestuves pakviesti esam, nu tai man irgi visai malonūs, bet sunkūs rūpesčiai laukia - sukneeeeeeeelės reik!!!!!!


ko Tu suki galvele, tik geguze i vestuve, balandi galesi pradet ieskot ir manau kad tokios, jeigu ka, kad galetum ir didesne ilyst mirksiukas.gif mano tevuko jubiliejus uz 2 sav, as turiu toki 'maisa', kur manau ilyscau daaar didesne biggrin.gif nes tikrai nzn kokia busi geguzes men umn.gif: 4u.gif

tai ryt uzgavenes?? man kai pasake vyrs, nepatikeau, gi visada budavo vasario gale.. nes gi Velykos budavo normaliai balandi, o dabar... kovo menesi, nesamone kazkokia, greitai cia viskas rolleyes.gif i darzeli reik blynu nesti biggrin.gif tai ryte kepsiu wub.gif

ka Jus??
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 11, 08:48)
...
ko Tu suki galvele, tik geguze i vestuve, balandi galesi pradet ieskot ir manau kad tokios, jeigu ka, kad galetum ir didesne ilyst ...


Nu matai, suku nes nėėėr gražių suknių man doh.gif Tai ieškausi, atsiųsiu gal... g.gif O su tais siuntimais tai žinai...Biesas žino, kiek užtruks g.gif

Bet kokiu atveju, pirksiu spec. nėščiajai, kad neatrodyčiau gaidiškai su ale normalia sukne, platėjančia nuo papų, bet dėl pilvo pasikėlusiu priekiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba.

dičkė išėjo į darželį. mažė miega.
kažkaip greit tos užgavėnės. reikės paklaust, ar blynų bus, ir ar šventė bus, nes daržiuke karantinas, tai riboja susibūrimus ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Šiandien Gustas darželį iškeitė į kinderio batonėlį lotuliukas.gif Užtat mažoji vėl liko be pietų miego ir prieš 10 min lūžo. Tik dabar klausimas ar ia jau nakčiai, ar nuo kokios 21 tūsinsimės unsure.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 11, 08:48)
tai ryt uzgavenes?? man kai pasake vyrs, nepatikeau, gi visada budavo vasario gale.. nes gi Velykos budavo normaliai balandi, o dabar... kovo menesi, nesamone kazkokia, greitai cia viskas rolleyes.gif i darzeli reik blynu nesti biggrin.gif tai ryte kepsiu  wub.gif


Aš tai kažkaip apsišvietus tuo klausimu, senai žinojau, kad jos šiemet ankstyvos, nes per aprilių bus Velykos biggrin.gif Aš laukiu MB su kefyru ir eisiu kepti rytdienai Gustui darželiui blynų
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 11, 20:15)
Aš tai kažkaip apsišvietus tuo klausimu, senai žinojau, kad jos šiemet ankstyvos, nes per aprilių bus Velykos  biggrin.gif Aš laukiu MB su kefyru ir eisiu kepti rytdienai Gustui darželiui blynų

spėkit, ar paklausiau ar bus šventė daržely? visai iškrito.. doh.gif
tik įgaliojimą mamai parašiau, kad ir ji galėtų dičkę iš daržo paimt. tai bent tiek.. ax.gif
Atsakyti
Labs ryts biggrin.gif as jau apsiblyninau ir vyrukam idejau, vienam i darzeli, kitam i darbeli biggrin.gif thumbup.gif anksti atsikeliau i prikepiau new_russian.gif tai daba jau galima sakyt, galiu varyt ziema is kiemo hihihi.gif

siandien turiu fotosesija, tai laukiu daba mergikiu, eisiu da biski pasigrazint, kad neisgasdint nail.gif: bo kazkaip melynai pabalus esu, smagumelis, kai negali i soliuriuma nueit rolleyes.gif doh.gif uztat selftano turiu serveteliu hihihi.gif eisiu apgaule padarysiu biggrin.gif

ka Jus? ka per valentynke veiksit? biggrin.gif wub.gif zinau, kad nelabai kas cia svencia ir mes tokie pat irnesakyk.gif baliona sirdutes formos nedovanosi gi biggrin.gif

einu nail.gif: 4u.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Su blynų diena! Kepsiu šiandien čirvinius, žėsim kaip gausis biggrin.gif

Dėl valentynkės tai nieko neplanuojam smile.gif Kaip ten FB buvo parašyta...Velniop tą Valentino dieną-myliu tave kiekvieną dieną! wub.gif flirt.gif flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti