Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

laba..
aš gruodį tik vairuotojo pasikeičiau pažymėjimą. ech, teko ir pavardę ti pakeist, bo nesikeičiau nuo gavimo ir buvau ti dar -aitė.. smile.gif
o šiemet reikės mažajai kortelę pakeist, bo tik porai metelių.. tai teks grūstis, aišku, kai nuslops visos ligos, bo baisu man su jom. ta proga ir dičkės dar neleidžiu daržan. tegul pasidžiaugia, kol dar galiu..

apie sodybą irgi kartais pasvajojam, ale kol kas ir lieka tik pasvajoti, bo su finansiniais įsipareigojimais kol kas nieko daugiau negalim sau leisti ax.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif

Siii, smagu bus dviem broliukams wub.gif

QUOTE(Emmy @ 2013 02 06, 10:08)
Ai dar nepasigyriau, kad Mamos žurnale sausio buvo mano dvi vyresnėlės  wub.gif  gaila trečios nepriglaudė biggrin.gif

Gražuolės bigsmile.gif Pažiūrėjau dabar rolleyes.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 02 06, 12:10)
aš gruodį tik vairuotojo pasikeičiau pažymėjimą. ech, teko ir pavardę ti pakeist, bo nesikeičiau nuo gavimo ir buvau ti dar -aitė.. smile.gif

Pas mane teisės dar vis -aitė biggrin.gif Vienintelis dokumentas toks likęs, dar iki liepos mėnesio galioja, tai pasidžiaugsiu savo buvusia pavarde biggrin.gif

Norėjau siūlyt susitikti, nes jau kažkaip seniai matėmės, bet prisiminiau, kad gripas siaučia g.gif
Atsakyti
su meetais gal dar kiek palaukiam, nes su ligom aš patyliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 02 06, 13:10)
Norėjau siūlyt susitikti, nes jau kažkaip seniai matėmės, bet prisiminiau, kad gripas siaučia  g.gif



O tu nori su vaikais ar kur vakare pasisėdėti ? Su vaikais, kurie neserga, galim susibėgti kokią dieną, jeigu norisi. Šiandien kaip tik oras toks thumbup.gif tai kieme nepamenu kada tiek vaikų buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 06, 14:14)
O tu nori su vaikais ar kur vakare pasisėdėti ? Su vaikais, kurie neserga, galim susibėgti kokią dieną, jeigu norisi. Šiandien kaip tik oras toks  thumbup.gif tai kieme nepamenu kada tiek vaikų buvo  biggrin.gif

Geriau, aišku, be vaikų biggrin.gif Bet galima ir su vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 02 06, 15:56)
Geriau, aišku, be vaikų  biggrin.gif  Bet galima ir su vaikais smile.gif


Man ir taip ir taip tinka biggrin.gif Be vaikų einant, jeigu su svetimais nesibučiuosit, tai gal gripas nebaisus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, brangutes mirksiukas.gif kaip issilaike? as vis prekinuos biggrin.gif vakar auto kedute nuspirkom, ziauriai grazia wub.gif va
user posted image
tada dar visokiu maziuku daikciuku, nes kotrynoj 15 proc nuolaida pirmam apsipirkimui, tai prisirinkau umn.gif: dar reikia ZAPPY pagalves, turejau su pirmu, ir miegojimui ir maitinimui ziauriai pasiteisino man jinai, tik vis svarstau ar deveta imt?? kazkaip prisigalvoju as visokiu, kad atpyles bus vaikas, apvemes, apsisiojes... ir praeina noras deveta ka imt doh.gif

dar reikia sio bei to ir galesiu krautis tasikes i ligonike biggrin.gif


Siii, jauciau, ka bernioka antra nesioji smile.gif sveikinimai!!! 4u.gif bus braliukai dobiliukai biggrin.gif

Emmy, ne per gerai Tau cia darbas?? tik kai reikia iskviecia nail.gif: smaguma thumbup.gif o kad tryse mergikes uzsiima, tai labai fysniai, tikiu, kad jom visom ziauriai idomu, nes musu princas pvz tai mane uz sese bando laikyt, einam zaist, einam ta einam ana, tai gerai, kad darzely bent visa diena su chebra buna, tik vakare reikia uzimt biggrin.gif

eisiu ruostis, lauksiu drauges, vaziuosma baziken biggrin.gif bye1.gif geros dieneles Jumi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 07, 09:25)
Sveikutes, brangutes  mirksiukas.gif kaip issilaike? as vis prekinuos biggrin.gif vakar auto kedute nuspirkom, ziauriai grazia wub.gif va

dar reikia ZAPPY pagalves, turejau su pirmu, ir miegojimui ir maitinimui ziauriai pasiteisino man jinai, tik vis svarstau ar deveta imt?? kazkaip prisigalvoju as visokiu, kad atpyles bus vaikas, apvemes, apsisiojes... ir praeina noras deveta ka imt  doh.gif


Kėdutė labai graži bigsmile.gif
Zappy aš turiu, vis galvoju, kad jau laikas parduot, mėtosi nenaudojama. Išvis aš ją mažai naudojau, pas mane ji ant žemės prie žaislų visada padėta buvo, dar kai sėdėt nelabai mokėjo leliai mano, kad nenuvirstų skaudžiai.
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 02 07, 10:44)
Sveikos smile.gif
Kėdutė labai graži  bigsmile.gif
Zappy aš turiu, vis galvoju, kad jau laikas parduot, mėtosi nenaudojama. Išvis aš ją mažai naudojau, pas mane ji ant žemės prie žaislų visada padėta buvo, dar kai sėdėt nelabai mokėjo leliai mano, kad nenuvirstų skaudžiai.


bigsmile.gif kazkaip jauciu, kad noriu pirkti biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 07, 09:25)
Sveikutes, brangutes  mirksiukas.gif kaip issilaike? as vis prekinuos biggrin.gif vakar auto kedute nuspirkom, ziauriai grazia wub.gif va

labai graži kėdutė wub.gif

o pas mane kas...vakar užbaigiau dantų taisymą karsta.gif nu dar liko priekinio plombą pasikeisti, bet čia neskubu, tai gal pavasariop, kai šildymo nebebus g.gif
Greta žygiuoja į darželį, tik su miegais susipykusi, tai vakare būna mano kantrybės išbandymas doh.gif paskutiniu metu miegoti einam 21.30, o užmiega tik 23.30val doh.gif o kaip ryte sunku prikelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 02 07, 11:02)
labas rytas 4u.gif

labai graži kėdutė wub.gif

o pas mane kas...vakar užbaigiau dantų taisymą karsta.gif nu dar liko priekinio plombą pasikeisti, bet čia neskubu, tai gal pavasariop, kai šildymo nebebus g.gif
Greta žygiuoja į darželį, tik su miegais susipykusi, tai vakare būna mano kantrybės išbandymas doh.gif paskutiniu metu miegoti einam 21.30, o užmiega tik 23.30val doh.gif o kaip ryte sunku prikelti doh.gif


realiai dar grazesne ji, tikrai tokia laba, nzn pamaciau ir pagalvojau, kad labai grazi biggrin.gif medziaga tokia medvilne kietesne, neshus vaikis vasara thumbup.gif

sveikinu su dantu gydyma pabaiga drinks_cheers.gif

o Tu ja migdai? jos kambary guli kartu? ***** sunkiai jauciu tiek Tau tiek jai poto keltis... mano kolkas tfu tfu tfu su miegu problemu ner, o ir po darzo pavarges buna, 21.30 einam praustis, pasakele ir 22 jau degam lempas, ryte pats atsibunda 5 min pries zadintuva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 07, 10:06)
realiai dar grazesne ji, tikrai tokia laba, nzn pamaciau ir pagalvojau, kad labai grazi biggrin.gif medziaga tokia medvilne kietesne, neshus vaikis vasara  thumbup.gif

sveikinu su dantu gydyma pabaiga  drinks_cheers.gif

o Tu ja migdai? jos kambary guli kartu? ***** sunkiai jauciu tiek Tau tiek jai poto keltis... mano kolkas tfu tfu tfu su miegu problemu ner, o ir po darzo pavarges buna, 21.30 einam praustis, pasakele ir 22 jau degam lempas, ryte pats atsibunda 5 min pries zadintuva biggrin.gif

jo, su miegais tai mums didžiulė problema doh.gif migdau aš, tiksliau, pasakėlė, gesinam šviesą ir guliu šalia kol užmiega...ir kai užgesinam šviesą - prasideda visi bajeriai: nenoriu miegučio, atsigulsiu čia, po to čia, dar pakalbėsiu, dar kojas pakilnoja ir taip pasaka be galo doh.gif tai tada jau aš užmiegu ir prabudusi arba jau randu miegančią, arba dar ne doh.gif įdomiausia, kad kai ji be pietų miego, tai į lovą einam anksčiau, bet irgi vos užlaužiu iki 22.30 doh.gif
Atsakyti