Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Siii... @ 2013 02 04, 16:05)
Mano ponas gi su gipsu doh.gif Dūko dūko, žiūrim, negali kojytės per kelį sulenkt,verkia, kai stotis reik...Nu tai pusė dienos prasimalėm santaruose-du kart rentgena darė, echo...Lūžio kaip ir nemato, bet patinimas yra, tai nesutarė jie ten...Visgi, yra įtarimų, kad gali būt skilimas, o gal tiesiog tik patempimas, tai dėl visa ko sugipsavo mūsų špoką. Kitą pirmadienį varysim pakartotiniam rentgenui. Sunku dabar vargšui...Nori stotis, o negali... verysad.gif Na bet kaip nors.

Nepamenu, ar gyrėmės, bet greičiausiai turėsim dar vieną berniuką wub.gif clap.gif

Tortą išsirinkau "rafaelo"-pavarau, ane new_russian.gif  lotuliukas.gif Nu žėsim biggrin.gif

na, svarbu lūžio nėra.. o visai be traumų vaikų nenulaikysi.. sveikit.. 4u.gif

dėl brolio tai turėjau tokių minčių ax.gif faina wub.gif

rafaelo iš tikro nėra sudėtingas labai. viskas pavyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 02 04, 15:47)
na, svarbu lūžio nėra.. o visai be traumų vaikų nenulaikysi.. sveikit.. 4u.gif

dėl brolio tai turėjau tokių minčių ax.gif faina wub.gif

rafaelo iš tikro nėra sudėtingas labai. viskas pavyks thumbup.gif


Dėkui 4u.gif Jooo, žinau, bet taip baisu, negaliu...Mižnė aš visiška šiuo klausimu blush2.gif doh.gif

Aha, tarp 3-ių vyrų!!! user posted image wub.gif wub.gif wub.gif Nors čia dar klausimas, kaip gyvenimas pasisuks, nes maniškis visada apie trejetuką svajojo...Ochhh, svajonės svajonėmis, bet reiks pirma su dviem apsiprast biggrin.gif

Na aš irgi pasiskaičiau, kad nelabai jau toks sudėtingas, o skanumo nerealaus!Dabar belieka marcipaninę tešlą susirast, arba pasigamint (žiūrėsiu, ar turėsiu laiko) ir nulipdyt kelis papuošimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 02 04, 15:05)
Sveikos brunette.gif

Mano ponas gi su gipsu doh.gif Dūko dūko, žiūrim, negali kojytės per kelį sulenkt,verkia, kai stotis reik...Nu tai pusė dienos prasimalėm santaruose-du kart rentgena darė, echo...Lūžio kaip ir nemato, bet patinimas yra, tai nesutarė jie ten...Visgi, yra įtarimų, kad gali būt skilimas, o gal tiesiog tik patempimas, tai dėl visa ko sugipsavo mūsų špoką. Kitą pirmadienį varysim pakartotiniam rentgenui. Sunku dabar vargšui...Nori stotis, o negali... verysad.gif Na bet kaip nors.

Nepamenu, ar gyrėmės, bet greičiausiai turėsim dar vieną berniuką wub.gif clap.gif

Tortą išsirinkau "rafaelo"-pavarau, ane new_russian.gif  lotuliukas.gif Nu žėsim biggrin.gif

faina dėl brolio wub.gif

visai nefaina dėl gipso doh.gif man irgi labai baisu šie dalykai unsure.gif

o aš užsikasusi darbuose...Greta jau iškeliavo į daržą...ir kaip ir viskas iš mano pusės ax.gif
Atsakyti
Sveikutės pleputės!!!!!!!!!

Siiiii sveikinimai su pilvinuku wub.gif svarbu kad būtų nesunku wub.gif

Nedaug tepaskaičiau, bet iki užklydėlės priėjau lotuliukas.gif lūžau lotuliukas.gif

Pas mane nieko ypatingo, vyrui gripas, izoliavom biggrin.gif dvi pas senelius ir mes dvi namie smile.gif darbuojuos su papuošaliukais jau norėjau atidary parduotuvėlę bet pasirodė kažką gamintojai padarė foto nedidina tai reiks dar aiškintis kas kaip smile.gif tai tiek iš manęs žinių, į darbą nelabai ima biggrin.gif nelabai darbo yra aš vis siūlausi siūlausi biggrin.gif nieko atšils tada ir man geriau bus, nereiks vaikų kūtot kasryt.

ikiukas
Atsakyti
Sveikos

Sii, perduok mažajam 4u.gif , kad greičiau tą trukdį nuo kojytės nuimti . Sveikinu dėl brolio . Dviems , su tokiu nedideliu skirtumu, bus smagu augti. O "Rafaelo" vienas iš mano mėgstamiausių thumbup.gif Tik man vieną kartą biskvitas mažiau kilo, nes kažką ten ne taip padariau, bet dabar niekaip neprisimenu unsure.gif jeigu prisiminsiu -parašysiu
Mes sekmadienį ryžomės su abiem išvažiuoti papietauti. Na sekės labai vidutiniškai, bet užtat pamatėm, kad sūnutis jau sese rūpinasi, saugo. Jeigu kas , iškarto - negalima, neik ten. Tik jai dar tai nelabai patinka ir prasideda garsus prieštaravimas doh.gif Užtat vakare ji papokštavo: nulupau obuolį o ji sako - nagisius (nuogišius). Aš sakau, kad tu apsirengus. o ta - ne, abalys (obuoolis). biggrin.gif
Emmy, ta prasme tu į darbą negrįžti g.gif
Atsakyti
Twiksiau, ačiū wub.gif

Aš tokia išpezus šiandien...Nuvargau nerealiai. Beveik visą naktį nemiegojau doh.gif Dėl vaiko kojos pergyvenau, paskui ryža ketvirtą nakties apsitriedaliojo-pradėjo cypt į lauką, tai turėjau išleist doh.gif Kol palaukiau, kai ji ten savo reikalus tvarkė, kol užsikeberojau į IIa. - visi miegai išsilakstė wacko.gif wacko.gif wacko.gif Tai girdėjau kaip ryte chebra po darbus išsilakstė (pas mus nakvojo), kaip hibridšunis lojo, kaip mažas malėsi...Tai kilnojausi apklot, tai šiaip maliaus...Sumoj-visai nepamiegojau doh.gif O dar tos klinikos ištūsė galutinai doh.gif

Ale va mano protas-neeee, kad pamiegočiau, tai sėdžiu ir naktinėju su vyru-tas pokerį varo, o aš intery tupiu doh.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 02 04, 22:01)

...Tik man vieną kartą biskvitas mažiau kilo, nes kažką ten ne taip padariau, bet dabar niekaip neprisimenu unsure.gif jeigu prisiminsiu -parašysiu...
... nulupau obuolį o ji sako - nagisius (nuogišius). Aš sakau, kad tu apsirengus. o ta - ne, abalys (obuoolis)...


Nu tu pagalvok, pagalvok-nes turiu įtarimų, kad ir man kas nors neiškils ar neišsipūs... doh.gif

lotuliukas.gif Įžvalgi mažoji lotuliukas.gif

Fainiai, kai broliukas pradeda rūpintis sese wub.gif
Atsakyti
labas grazuolytes, Siiiii sveikinimai nestuke.gif net keleta kartu ziurejau ar tikrai tai tiesa lotuliukas.gif nu saunuoliai . ir tu busi pagerbta tarp vyru kaip ir as biggrin.gif
Mano maziai pakosti, isemom aju maziukui siulus, tai jau kaip ir ramu tik liko daug daug masaziuku doh.gif kur nelabai leidziasi doh.gif
Su MB vis sukam smegenis apie sodybele, turim sodo sklypa reikai kazka pasistatyt, koki vasarnami, tai dabar didziausia dilema nezinom ko norim doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 05, 11:28)
... Siiiii sveikinimai... net keleta kartu ziurejau ar tikrai tai tiesa ...nu saunuoliai .

ir tu busi pagerbta tarp vyru kaip ir as ...

Su MB vis sukam smegenis apie sodybele, turim sodo sklypa ...


Ačiū wub.gif

drinks_cheers.gif Jooo, tryyyyyyyyys vyrai wub.gif Ar gi ne faina wub.gif

Oi, super variantas - butas plius sodyba - nori miesto, leki į butą, nori ramybės ir gamtos garsų-į sodybą thumbup.gif
Atsakyti
Labas


Kol mažoji miega, aš su kava prie PC. Ale geras daiktas kartais būna delfis: parašė, kad migracijos tarnyboj eilės norinčių pasą keistis, man mintis, kad lyg ir maniškis į pabaigą. Pasižiūriu - akurat, vakar baigė galioti biggrin.gif Kortelei irgi kelios dienos beliko.

Sii, nepamenu ką aš ten primakaliojau, bet norėjau kažką pagerinti ir persistengiau doh.gif Lyg per ilgai plakiau kiaušinį . Bet pirm kartą kepant buvo viskas thumbup.gif tai ir tau, manau, jis gerai pavyks. mirksiukas.gif Svarbu recepto laikytis

QUOTE(motorela @ 2013 02 05, 11:28)
Mano maziai pakosti, isemom aju maziukui siulus, tai jau kaip ir ramu tik liko daug daug masaziuku doh.gif kur nelabai leidziasi doh.gif
Su MB vis sukam smegenis apie sodybele, turim sodo sklypa reikai kazka pasistatyt, koki vasarnami, tai dabar didziausia dilema nezinom ko norim doh.gif  biggrin.gif


Baisu dar mažiuikui turbūt kai piršteliui popa buvo, o dabar dar minkyt nori unsure.gif kad greičiau sugytų 4u.gif
Vasarnamis gerai ir statybų rūpesčiai pradžioj malonūs būna. Bet aš apie statybas dar kokius 5 metus nenoriu galvoti schmoll.gif
Atsakyti
Labukas,
QUOTE(Mijja @ 2013 02 05, 00:01)
Emmy, ta prasme tu į darbą negrįžti  g.gif

kaip ir grįžau dirbu pagal iškvietimą biggrin.gif yra darbo važiuoju, ne tai būnu namie biggrin.gif laisvu grafikėliu smile.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 02 06, 10:39)
  biggrin.gif Kortelei irgi kelios dienos beliko.

Bet aš apie statybas dar kokius  5 metus nenoriu galvoti  schmoll.gif

pala čia po vestuvių kai keiteis baigiasi, tai čia visom gal, reik žiūrėt.

patikėk, aš irgi, ilsiuosi nuo to... nors jau reik remontą daryt biggrin.gif ir dar nebaigtų mažmožių liko, bet kada nors biggrin.gif valgyt neprašo.

Kas dėl broliukų tai man super, manosios taip sutaria taip žaidžia lėlėm dalinasi, vyresnėlė moko raides pažint viduriniąją, pati jau skaito tai gudresnė biggrin.gif Kai trys namie aš daug laisvesnė nei su viena likus, nes vyresnėlės užima mažąją. Žodžiu super, aš nei vienos minutės nesigailėjau, kad nėra brolio. Žodžiu bendri interesai yra gerai!

Ai dar nepasigyriau, kad Mamos žurnale sausio buvo mano dvi vyresnėlės wub.gif gaila trečios nepriglaudė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 06 vasario 2013 - 10:13
QUOTE(Emmy @ 2013 02 06, 10:08)
pala čia po vestuvių kai keiteis baigiasi, tai čia visom gal, reik žiūrėt.


Nea, čia man pagal garbingą amžių priklauso tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 06, 12:32)
Nea, čia man pagal garbingą amžių priklauso  tongue.gif

tokia jauna pasijaučiau biggrin.gif
Atsakyti