Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 29, 13:52)
antra diena praso mazas lopsiniu ant pietu miego, niekada neklausydavo ju, gal darzely leidzia? reiks paklaust g.gif


Man trumpom rankovėm labiau patiko nei ilgarankoviai tokiems. Tik aš ant viršaus dar pora sluoksnių aprengdavau smile.gif

Pas Gustą prieš miegą knygą visada skaito wub.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 01 29, 14:09)
virtuvėlės foto tarpinį variantą, be furnitūros ir dažų įdėjau į fotki.

panos kaip ir sveikos. jau bijau ir sakyt ką.tfu tfu tfu. ale bijau leist daržan dičkę.. tai visos namie dar..


Tokia jau visai virtuvė bigsmile.gif

Smagu, kad sveikos, Tai dabar jau galit į svečius traukti biggrin.gif


QUOTE(motorela @ 2013 01 29, 15:04)
g.gif net nezinau, ar minejau ar ne maziukui pirstuka operavom sausgisle sutrauke doh.gif


Lyg buvai kažkada apie pirščiuką minėjus, bet operacijos neanonsavai tongue.gif

O kur mažasis lieka?
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 29, 16:18)
O kur mažasis lieka?

tai kad as varau nuo 17val tai su MB keiciames smile.gif valanda tik musu prasilenkia, tai ta valanda aukle ziuri smile.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Baliai baigės, mažam vėl dantys dygt pradėjo, jau pats, erelis, paeit gali, o mano pilvūzas pučiasi ir karts nuo karto kažkas ten pasikrutina wub.gif ...Tai linksminamės biggrin.gif Penktadienį lekiam apžiūron, gal pamatysim ką tarp kojų bigsmile.gif

O šiaip tai kas dar...Ai, knisuos su foto knyga Justukui, dar vis rezgu mintį, kad pati tortą iškepsiu, kad jei labai norės, galėtų ir vaikas paragaut, bet gi *****, kokia iš manęs kepėja verysad.gif Nebent koks superduper lengvas receptas būtų...Tai ieškausi. Norėčiau pati dekoruot... wub.gif

Ech...Jaučiu pasvaigsiu ir nupirksiu doh.gif

QUOTE(motorela @ 2013 01 28, 16:23)
Labas, Sii su paveluotu tortadieniu tave ...:

Musu planine maziukko operacija praejo sklandziai...


user posted image

bigsmile.gif Užgis pirštukas ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
hi.gif sveikutes, kas gero?

as siandien tvarkaus, valgyt darau, vaikis darzely, tai issigulejau lovoj iki 12 beveik biggrin.gif sutvarkiau foto likusias is paskutines fotosesijos... tada kauke uzsidejau, skalbima uzdejau ir daba laukiu vistienos file isvirimo, darysiu salotytes vasariskas wub.gif
vynuges, saulegrazos pakepintos, grazgarste, vistienos file ir su majonezu wub.gif niu taip skanu thumbup.gif pries tai sukirtau jogurta, prispjausciau kivio, obuoliu, pasakele thumbup.gif
man reikejo siandien pas akusere, tyrimam pasiimt lapuku visokiu, bet nevarysiu, kelsiuos kitai gal sav, nes bijau i poliklinika eiti unsure.gif nachiort, ania?tfu tfu tfu neduok Die, dar ten ka pasigauciau... doh.gif

kaip Jus? kas serga, mazu jau baigia??

celeste, liux virtuvele, tikrai fainiai bus mergikem thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Siii... @ 2013 01 30, 14:58)
Sveikos brunette.gif

Baliai baigės, mažam vėl dantys dygt pradėjo, jau pats, erelis, paeit gali, o mano pilvūzas pučiasi ir karts nuo karto kažkas ten pasikrutina wub.gif ...Tai linksminamės biggrin.gif Penktadienį lekiam apžiūron, gal pamatysim ką tarp kojų bigsmile.gif

O šiaip tai kas dar...Ai, knisuos su foto knyga Justukui, dar vis rezgu mintį, kad pati tortą iškepsiu, kad jei labai norės, galėtų ir vaikas paragaut, bet gi *****, kokia iš manęs kepėja verysad.gif Nebent koks superduper lengvas receptas būtų...Tai ieškausi. Norėčiau pati dekoruot... wub.gif

Ech...Jaučiu pasvaigsiu ir nupirksiu 


fysniai, jau gali aisku pas Tave judet wub.gif as manau kad pas Tave broliukas wub.gif

del torto, as vaikui dariau zele torta, pats geriausias, sveikiasias, skaniausias, pertepima dejau ir jogurtini thumbup.gif vaisiu visokiu ipjausciau, niu pasakele mirksiukas.gif
Atsakyti
Sii, gera mintis su želė tortu.. paprasta ir vaikas valgys.. arba jei nealergiškas, galima su maskarpone su jogurtu natūraliu ir želatina ant sausainių trupinių pado užšaldyti. dar uogų pridėti ir puikiausias saldumynas. o su jogurtu (aišku galima grietinę, grietinėlę ar kokią rikotą) ne taip riebu ir kalorijų mažiau..


šian mano vaikas: mama, o kai užaugsiu, tai irgi tikrų vaikų turėsiu?
nes dabar paprastai žaidžia, kad vaikas lėlė arba sesė, o čia jau apie "tikrus" anūkus man pradėjo mąstyt..
Atsakyti
Sveikos

Ale kai oras : per pietus buvom, tai dar šaltoka, važiuoju Gusto pasimti po kelių val - jau lyja doh.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 01 30, 13:58)
O šiaip tai kas dar...Ai, knisuos su foto knyga Justukui, dar vis rezgu mintį, kad pati tortą iškepsiu, kad jei labai norės, galėtų ir vaikas paragaut, bet gi *****, kokia iš manęs kepėja verysad.gif


Iškepsi ir sulipysi jogurtinį, kur merginos rekomendavo. Man dar iš tokių tinkamų vaikams yra morkų tortas. Ten produktai negudrūs, pertepimas natūralūs produktai , o skonis, bent jau man , vienas iš mėgstamiausių

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 30, 14:04)
man reikejo siandien pas akusere, tyrimam pasiimt lapuku visokiu, bet nevarysiu, kelsiuos kitai gal sav, nes bijau i poliklinika eiti unsure.gif nachiort, ania?tfu tfu tfu neduok Die, dar ten ka pasigauciau...  doh.gif


geriau ir neik. Arba bent palauk kai vėl šalčiai sugrįš, gal mažiau tų vislių bacilų bus. Aš mazgės irgi nevežu į pusantrų metų skiepo. Turėjom skiepytis po sausio 11, bet tai sloga, tai visokie gripai, tai nukėliau geresniems, t.y. sveikesniems laikams
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif Reiks bandomąjį padaryt-vyras sakė, būtų sužavėtas biggrin.gif Sakau, žavėsies, jei pavyks lotuliukas.gif

Bet aš labai noriu pati...Na gal šį kart noras nugalės bigsmile.gif
Atsakyti
laba..

pati užsimaniau želinio torto su maskarpone.. ale neturiu ingredientų.. reikės vyrui ruošt užsakymą, bo šian su panom per slidumą nenueisiu iki pardės ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Sii , jei tik norėsi , tai ir galėsi tongue.gif Jeigu nori, galiu TW žiedą paskolinti, jame labai patogu daryti tokius tortus.
Celeste, lauke nėra slidu, bet užtat kaip šlapia .... maniškė jau išbraifė balas, visa kombinezono apačia šlapia. doh.gif Aš tai planuoju desertinę varškę su žele daryti. Gustas labai mėgsta, o ana brangi nerazumniai
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 31, 16:10)
Sveikos

Sii , jei tik norėsi , tai ir galėsi  tongue.gif Jeigu nori, galiu TW žiedą paskolinti, jame labai patogu daryti tokius tortus.
Celeste, lauke nėra slidu, bet užtat kaip šlapia .... maniškė jau išbraifė balas, visa kombinezono apačia šlapia.  doh.gif Aš  tai planuoju desertinę varškę su žele daryti. Gustas labai mėgsta, o ana brangi nerazumniai

maniškės irgi mėgsta tą desertinį sūrį. irgi kartais darau su trinta varške ir žele, ale kad labai pigiau gautųsi, tai nepasakyčiau, tik tiek, kad žinau iš ko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 31, 10:00)
Ačiū už patarimus 4u.gif Reiks bandomąjį padaryt-vyras sakė, būtų sužavėtas biggrin.gif Sakau, žavėsies, jei pavyks lotuliukas.gif

Bet aš labai noriu pati...Na gal šį kart noras nugalės bigsmile.gif

viskas tau pavyks jeigu tik nora turi. daryk maskarpones tai nors lengvas tortas skanus ir vaikam tinka smile.gif maniskiai ji labai megsta thumbup.gif o ir greit pasidaro. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Mano ponas gi su gipsu doh.gif Dūko dūko, žiūrim, negali kojytės per kelį sulenkt,verkia, kai stotis reik...Nu tai pusė dienos prasimalėm santaruose-du kart rentgena darė, echo...Lūžio kaip ir nemato, bet patinimas yra, tai nesutarė jie ten...Visgi, yra įtarimų, kad gali būt skilimas, o gal tiesiog tik patempimas, tai dėl visa ko sugipsavo mūsų špoką. Kitą pirmadienį varysim pakartotiniam rentgenui. Sunku dabar vargšui...Nori stotis, o negali... verysad.gif Na bet kaip nors.

Nepamenu, ar gyrėmės, bet greičiausiai turėsim dar vieną berniuką wub.gif clap.gif

Tortą išsirinkau "rafaelo"-pavarau, ane new_russian.gif lotuliukas.gif Nu žėsim biggrin.gif
Atsakyti