Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(_celeste @ 2013 01 25, 12:51)
Sii,
su gimtadieniu
user posted image


Ačiū!Kokia foto! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos

Na ką, fraidei naitas, o iš visų tik Sii sumuštinius ruošia bigsmile.gif
Manęs žiema kol kas neužkniso, gal kad į lauką beveik neinam ax.gif Bet man atrodo, kad vis per šalta mažajai. Ji lauke, kai prisnigo, labai jau nenoriai vaikšto, į roges nesėda, tik pastumdo jas.
Aš visgi nusprėndžiau pasidaryti savaitgalį išeigines nuo šeimos . Tai tubūt namus tvarkysiu biggrin.gif

Deire, aš irgi dantistą lankau. Tai jau iš anksto nelaukiu tos valandos , kurią reiks prasėdėti išsižiojus doh.gif Paskui lūpų kampučius tenka gydytis , bo jam vis mažai išsižiojus aš doh.gif

Carameliau, ką tu da pirksi g.gif O dėl žagsėjimo, tai Gustas buvo labai aktyvus tuo klausimu, mažoji tik kojomis gerai malė tarp šonkaulių

Sii, dar kartą su tortadieniu . Prisijungsiu prie celestės foto, nu labai jau graži wub.gif
Atsakyti
Pas mus dar balius tęsiasi, nors pusė jau išvirtusių doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 25, 15:35)
...
Aš visgi nusprėndžiau pasidaryti savaitgalį išeigines nuo šeimos . Tai tubūt namus tvarkysiu ...

Sii, dar kartą su tortadieniu . ...


Nu bet ir pavarai-plotas namie, o ji tvarkysis doh.gif schmoll.gif Agurkus kokius ant akių užsidėk, pedikiūrai manikiūrai...Vonia, šampė...Serialai, knygos...Relaxas bet kokioj formoj-va ką reik tau veikt! umn.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos, kaip savaitgalis? 4u.gif mes namuose ramiai visi...labai keista, bet vyras į medžioklės uždarymą nevažiavo thumbup.gif užtat visi namuose laiką leidžiam wub.gif

carameliau, oho koks pilvukas bigsmile.gif atrodo tai jau labai didelis, o artodai labai gražiai thumbup.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 25, 15:35)
Deire, aš irgi dantistą lankau. Tai jau iš anksto nelaukiu tos valandos , kurią reiks prasėdėti išsižiojus  doh.gif Paskui lūpų kampučius tenka gydytis , bo jam vis mažai išsižiojus aš  doh.gif

jo jo, su tom lūpom tai doh.gif mano lūpos ir taip suskirdusios, tai iš po dantistės visai kampučiai sutrūko doh.gif tai va vieną dantį sutvarkiau (palikau tik 400lt) doh.gif dar vienas liko būtinas, ir ji vis nori man priekinių išvaizdą gerinti, bet jaučiu dėl pinigų man netiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 25, 15:17)
Ačiū!Kokia foto! wub.gif  wub.gif  wub.gif

ne veltui tiek ieškojau ax.gif

o mumi važiuojam pasveikint tetos su gimtadieniu, tai panas reik kelt anksčiau. ir dar užlėkt į ermitažą reikės, nes reikia bliūdelio (virtuvėlės kriauklei), dažų, nes jau turim supjautą virtuvėlę, vyrui reikės susukt daba smile.gif ir dekoruosim thumbup.gif
Atsakyti
Labux, mamules, o jau naujieeenos kokios smagios bigsmile.gif Kiek nestukiu padaugejo thumbup.gif Del Siii zinojau, nes meetuke buvau, o dar ir Saulasare prisijunge, liux 4u.gif Beliks Deiriukui gandrus kviesti rolleyes.gif

Celeste, visai pamirsau del virtuveles nufotkinimo doh.gif Tikiuosi nepamirsiu blush2.gif
Ir reiks Carameliuko fotkes apziureti, kas ty per remontu groziai ax.gif

Sveikateles 4u.gif Mano maziai vel sloginasi, bet vis tiek i kiemus einam, bandysim neisisirgti cool.gif
Atsakyti
laba..
šian panom nemiegadienis - jau turėjo 1,5 miegot, o dar dūksta..

vyras baigia padaryt virtuvėlę - beliko nudažyti ir visokius furnitūrinius dalykus sudėliot. ale didoka kiek gavosi.. žo, bereboršila kiek, nu bet įtalpinsim kur..
gerokai išankstinė dovana gavosi, ale nu tegu džiaugiasi panos..
Atsakyti
Labas, Sii su paveluotu tortadieniu tave 4u.gif
Visoms daug daug sveikatos, laikykites 4u.gif

Musu planine maziukko operacija praejo sklandziai, dabar perrisineju pirstuka ir darau masaziuka smile.gif pradejau truputi darbuotis, tai tiek naujienu biggrin.gif geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes šiandien gerą pusdienį pas Gusto draugą svečiuose praleidom, tai mažoji kaip lūžo mašinoj, taip ir miega iki šiol. Nepabudo nei nešama, nei rengiama . Reiks jau eiti kelti, kad paskui nereiktų iki vidurnakčio linksmint
O savatgalį visai gerai man buvo vienai namie, net vonioj gerą pusvalandį pagulėju, ko jau kelis metus nesu darius biggrin.gif na ir kaip Sii rekomendavo -epdikiūras, manikiūras, nors ir namus tvarkiau. Tiesa, tvarkos , vaikams grįžus, po poros val nė ženklo lotuliukas.gif


QUOTE(_celeste @ 2013 01 28, 14:33)
šian panom nemiegadienis - jau turėjo 1,5 miegot, o dar dūksta..

vyras baigia padaryt virtuvėlę - beliko nudažyti ir visokius furnitūrinius dalykus sudėliot.


Pas mus visai grafikas miegojimo į lankas nuėjo paskutiniu metu doh.gif

Lauksim foto

QUOTE(motorela @ 2013 01 28, 16:23)
Musu planine maziukko operacija praejo sklandziai, dabar perrisineju pirstuka ir darau masaziuka smile.gif  pradejau truputi darbuotis, tai tiek naujienu biggrin.gif geros dienos 4u.gif


Hm, aš nepamenu ar tu neminėjai apie operaciją g.gif Darbuojies namie, ar jau kostiumėlį prasivėint išneši ? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, as jau nebezinau ku daryt, tiek smutkiu leliukisku 0-3 men turiu, kad nzn ar daba visas skalbt?? o koks oras bus, ka rengsiu? jauciu trumpom nereikes bodziuku ania? nezinot, ka zada kovo menesiui orai? biggrin.gif doh.gif baigiu pasimest ir toliau einu kraustyt, deliotis, reiks pradet jau ruostis, ne juokai...

kaip Jus?? mes ryt i darza jau keliausim, pagaliau vaikas bus su draugais ir ne prie teliko ir kompo thumbup.gif

antra diena praso mazas lopsiniu ant pietu miego, niekada neklausydavo ju, gal darzely leidzia? reiks paklaust g.gif

geros dienikes 4u.gif

Atsakyti
laba..
virtuvėlės foto tarpinį variantą, be furnitūros ir dažų įdėjau į fotki.

daržiuke sakė, kad pietų miegui kartais leidžia arba pasakas arba daineles.

panos kaip ir sveikos. jau bijau ir sakyt ką.tfu tfu tfu. ale bijau leist daržan dičkę.. tai visos namie dar..
Atsakyti
Labas
QUOTE(Mijja @ 2013 01 28, 16:57)
Hm, aš nepamenu ar tu neminėjai apie operaciją  g.gif  Darbuojies namie, ar jau kostiumėlį prasivėint išneši ?  biggrin.gif

g.gif net nezinau, ar minejau ar ne maziukui pirstuka operavom sausgisle sutrauke doh.gif
tenka tenka pravedinti drabuzius biggrin.gif tik beda, kad jie man visi dideli jau lotuliukas.gif reikai garderoba atsinaujinti lotuliukas.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 29, 13:52)
Sveikutes, as jau nebezinau ku daryt, tiek smutkiu leliukisku 0-3 men turiu, kad nzn ar daba visas skalbt??

labai gerai, kad daug turi, nereikes skalbt daznai lotuliukas.gif lotuliukas.gif seip kovo menesi dar salta biggrin.gif ypac tokiem maziukam blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti