Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Mijja @ 2013 01 22, 14:18)
Nerodė, man tik vedėja rudenį kažkada buvo sakius, kad ji 4

aišku. o aš jau skundą parengiau, tik vis patikrinu, vis tikiuosi, kad sutvarkys eiles..
Atsakyti
nu liabas hi.gif mum kai negresia eiti i lauka, tai net nzn ar salta ar ne biggrin.gif tik matau pro langa, kad namie silciau hihihi.gif
imeciau i fotki nuotraukike mano nauju plauku nail.gif: vakar daze su neilgalaikiais, paintensyvint mano natur spalva ir blizgesio suteikt wub.gif dabar sakau jau galiu ir fotosesijai ruostis biggrin.gif ir dar idedu pilvuza pasirodyt, kokia bombike issprogo bigsmile.gif

kaip Jus? sveikit, kas sergat vis... verysad.gif prie manes vis labiau nori kabintis kazkas, bet as stipri, as galiu new_russian.gif Siii ir Tu nepasiduok umn.gif:

mes dar sia sav neisim i darzeli tikrai, tai kalba irgi jau sunus, kad darzely ta, darzely ana.. jau noretu :)gal kita sav ir silciau bus, mazu ir pasveiks jau pilnai, butu smagu wub.gif
Atsakyti
Nu mes kolkas irgi laikomės, tfu tfu tfuuuu... karsta.gif Tikiuos, kad atsilaikysimuser posted image
Atsakyti
Sveikos, jeigu sveikos

Visi aplink tik serga, kad nesinori net niekur nosies kišti, o dar orai tokie.
Carameliau, Sii, kaip jūsų sveikatos.
Celeste, berods savivaldybės puslapį duotas kažkoks meilas, kuriuo reikia rašyti, kad patvarkytų eiles. Gal pabandyk parašyti, gal suveiks be skundų smile.gif

Aš audžiu mintį savaitgalį šeimą išsiųsti pas MB tėvus, o pačiai likti namie vienai tongue.gif Bet dėl tų šalčių biškį neramu unsure.gif
Atsakyti
sveikutes, jeigu sveikutes biggrin.gif cia as irgi taip sveikinuos kaip Mijukas... niu as, aciu, lyg ir nieko, negaleciau sakyt, kad blogai... nosis bega, papuciu, arbatu kalnai, nakti po 3 kart i tulika, bet kaka, lyg ir neblogeja unsure.gif tikiuos cia viskas tuom ir baigsis.. jetau, kada tie salciai praeis. man reik kita 3ni pas gyd tyrimu visokiu kalnai, nenoriu eit i poliklinika, nebent su raspiratorium, bet kaka... virusu kruvos, nezinai ant palto ar bato parsinesi doh.gif

Mijau, tikiu, fysniai vienai pabut wub.gif as daba paguldziau saviski, tai taip gera irgi... biggrin.gif tikiuos 1ni jau eisim darzan g.gif nors daba kosulys da nelabai man patinka...bet valosi, gereja g.gif

Beje, mamos, kaip maniske pilve zagsi, siaubas, ar nemoka gert, ar kas yr??? blink.gif kas diena trukciojimai tokie doh.gif Jum taip budavo?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 24, 11:33)
Celeste, berods savivaldybės puslapį duotas kažkoks meilas, kuriuo reikia rašyti, kad patvarkytų eiles. Gal pabandyk parašyti, gal suveiks be skundų smile.gif

meilais susirašinėjau ne kartą ir ne du..
vis tikiuosi, kad patvarkys eiles, ale prarandu viltį ax.gif
Papildyta:
QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 24, 15:31)
Beje, mamos, kaip maniske pilve zagsi, siaubas, ar nemoka gert, ar kas yr??? blink.gif kas diena trukciojimai tokie doh.gif Jum taip budavo?

labai dažnai abi žagsėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 01 24, 16:46)
labai dažnai abi žagsėjo smile.gif


matyt mergikiu bruozas irnesakyk.gif nes sunus tai nekart nezagsejo, o sita... nzn rimtai gert nemoka biggrin.gif hihihi.gif

sausainukus kepu, tokie skanus turetu gautis, jau laukiu kada su pienu kirsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 24, 17:21)
sausainukus kepu, tokie skanus turetu gautis, jau laukiu kada su pienu kirsiu  wub.gif

šiaip saldumynų man galėtų ir nebūti.. ir dabar yra šaldytuve tinginio, ale nereik. bet va, kai vyras grįš ir užsimanys pasmaližiauti, tai ir man reikės, na, bent gabaliuką doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

pirmiausia, tai Sii, su tortadieniu 4u.gif Būk laiminga! wub.gif

o ligų fronte...nu man jau yra pagerėjimas, o va Gretai-nesuprantu g.gif atrodo, kad gal mažiau kosti, bet tas kosulys nelabai šlapias doh.gif vakar ryte buvau užsirašiusi pas gydytoją, bet ji sakė, ateiti, jeigu negerės ar pablogės, tai nenuėjom, bet po pietų jau suabejojau, ar gerai doh.gif dabar sekantis laikas tik antradienį doh.gif oi, greičiau tos visos ligos pasitrauktų doh.gif

šiandien varau pas dantistę - stebuklingu būdu anytai pasikeitė planai ir gali pažiūrėti Gretą, nes šį vizitą jau kelis kartus teko atidėti, o ant danties vaistai doh.gif
Atsakyti
Labs ryts, niu kaip salta jauciu lauke, net baisu, namie toks jauciasi lengvas isalas, brrrr doh.gif kada baigsis salciai, ziurejot prognozes?? g.gif as vakar pardej buvau, tai savo pukine jau aaaant ribos uzsisegu, lenktis smarkiai negaliu biggrin.gif blyn tikiuos nereiks skolintis anytos kailiniu biggrin.gif cia mes juoka toki turim, kad jeigu ka paskolins savo jaunystes kailinius, jie iki zemes, XXL dydzio lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 01 24, 17:47)
šiaip saldumynų man galėtų ir nebūti.. ir dabar yra šaldytuve tinginio, ale nereik. bet va, kai vyras grįš ir užsimanys pasmaližiauti, tai ir man reikės, na, bent gabaliuką doh.gif


man tai saldumynai valdo, sausainiai, bandeles, daba ir sokoladiniai saldainiai, niu viskas... doh.gif bet ne tik per nestuma ir siaip megstu saldeshkes ax.gif

QUOTE(Deire @ 2013 01 25, 08:22)
o ligų fronte...nu man jau yra pagerėjimas, o va Gretai-nesuprantu

šiandien varau pas dantistę - stebuklingu būdu anytai pasikeitė planai ir gali pažiūrėti Gretą, nes šį vizitą jau kelis kartus teko atidėti, o ant danties vaistai


Gretai sveikateles 4u.gif unsure.gif Dovydui gereja, tikiuos gal 1ni eis darzan jau rolleyes.gif

oo sveikinu del dantistes thumbup.gif pagaliau bigsmile.gif

siandien su anyta sakem gal po pardes leksim, tikiuos gal isleis tetis blush2.gif

Papildyta:
Su gimtadieniu Siiiiii 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif buk laiminga ir mylima ir sveikateles daug ir lengvai isnesiot leliuuuuuka wub.gif biggrin.gif oro_buckis.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, puposuser posted image

Šian daug darbų...Apsitvarkyt, sumuštiakus sulipdyt, stalą paruošt... doh.gif

O jūs varykit visas ligas lauk! *****, greičiau jau ta žiema praeitų,užkniso!!!user posted imageMano mažas kažkaip keistai pakimusiai kartais suriaumoja...Ar čia jo bajeriai, ar jis rimtai pakimęs...Blyn tikiuos, atsilaikysim doh.gif
Atsakyti
Sii,
su gimtadieniu
user posted image
Atsakyti