Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 21, 09:28)
labutis, niu mum geriau kai saka ...

hah.gif: skaiciau ir zvengiau is Tava isiucio ...


thumbup.gif Džiaugiuos bigsmile.gif O man va jau sloga kabinas...Fee, kaip nekenčiu doh.gif Kad tik mažo neapkrėst...Į baseiną užsirašėm šeštadienį...

Nebuvau aš įsiutus irnesakyk.gif Tiesiog tas mandrumas toks neišpasakytas tai baisiai nustebino doh.gif Nei mes višta kokia vadinom, nei ką...Pakviečiau susipažint-nu va ir pasirodė, kad veltui nevadinom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Blyn visokių nenormalių pilnas forumas...Gal rimtai reik rakint temas...Tada va prie tavęs kažkokia psichė prikibus buvo... doh.gif Nu neturi žmonės ką veikt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 21, 11:26)
thumbup.gif Džiaugiuos bigsmile.gif O man va jau sloga kabinas...Fee, kaip nekenčiu doh.gif Kad tik mažo neapkrėst...Į baseiną užsirašėm šeštadienį...

Nebuvau aš įsiutus irnesakyk.gif Tiesiog tas mandrumas toks neišpasakytas tai baisiai nustebino doh.gif Nei mes višta kokia vadinom, nei ką...Pakviečiau susipažint-nu va ir pasirodė, kad veltui nevadinom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Blyn visokių nenormalių pilnas forumas...Gal rimtai reik rakint temas...Tada va prie tavęs kažkokia psichė prikibus buvo... doh.gif Nu neturi žmonės ką veikt doh.gif


sloga negerai, as irgi ciaudau snd jau, bega liulys, uzsitaisiau imbiero su citre ir medum, kalu, tikiuos praeis greit sitas ligas doh.gif

jojo, gerule ten irgi buvo lotuliukas.gif vistos gryn, neturi ka veikt, paskaitys gal ka mergos gero raso kaip gyvena... jauciu kad pazystama kokia, nes negi idomu butu skaityt jums kitu mergu nepazystamu rasliavas?? g.gif ania?

Atsakyti
Labs, ale kokių aršių čia užvežė lotuliukas.gif

mes su mažium žiūrim mašą, tad galiu ramiai parašyt, kitu atveju kompas turi būt padėtas biggrin.gif dar iki trečiadienio sėdėsim namuose, bet jau kaip ir pasveikęs yr, tempa jau nuo penktadienio nebekyla.

Savaitgalis toks naminis buvo, nors laaaabai norėjosi kur nor išlįst, bet dėl mažiaus dar nebuvom tikri. Ai, tik į spektaklį pirmą kart su mažium buvo išsiruošę, per mažas dar jis, įdomu buvo, bet nelabai dar išsėdėjo..

Sveikatos visoms ir visiems 4u.gif
Atsakyti
Carameliau, a kaip užsitaisei imbiero?Susitarkavai, viską sumakalavai ir valgai?Aš tai su arbata geriu, bet grynas gal geriau? g.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 01 21, 10:46)
...
mes su mažium žiūrim mašą,...


Perskaičiau "maišą" lotuliukas.gif Galvoju, kas per maišas??? blink.gif blush2.gif lotuliukas.gif Joo, Maša kaip suprantu, pas labai daug ką "valdo" - reiks ir man ateity pasirūpint šiuo multiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 21, 12:22)
Carameliau, a kaip užsitaisei imbiero?Susitarkavai, viską sumakalavai ir valgai?Aš tai su arbata geriu, bet grynas gal geriau? g.gif
Perskaičiau "maišą" lotuliukas.gif Galvoju, kas per maišas??? blink.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif Joo, Maša kaip suprantu, pas labai daug ką "valdo" - reiks ir man ateity pasirūpint šiuo multiku rolleyes.gif


as zinok nulupau ji, sumeciau i blenderine, citrina nulupau, irgi sumeciau ir meducio 3 saukstai ir viska sumaliau su blenderiu. tada uzpilu vandeliu siltu ir geriu kaip arbata, jau antra puoda, tikiuos tuom ir baigsis mano liga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 21, 11:45)
as zinok nulupau ji, sumeciau i blenderine, citrina nulupau, irgi sumeciau ir meducio 3 saukstai ir viska sumaliau su blenderiu. tada uzpilu vandeliu siltu ir geriu kaip arbata, jau antra puoda, tikiuos tuom ir baigsis mano liga unsure.gif


Reiks ir man taip padaryt, tik medaus nelabai mėgstu, tai gal vienu šaukštu apsiribosiu g.gif

Sveik! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 21, 12:47)
Reiks ir man taip padaryt, tik medaus nelabai mėgstu, tai gal vienu šaukštu apsiribosiu g.gif

Sveik! 4u.gif


siaip ir as medaus nemegeja umn.gif: bet imbieras labi kartus, tai medus kaip ir susaldina neblogai, gal tada gali cukriuko biske, jei ka mirksiukas.gif

aciu, ir Tu 4u.gif
Atsakyti
b.. nesikeikiant. nu užkeikė kažkas mus. penktadienį dičkė kosėt pradėjo, savaitgalį užkimusi prabuvo, šian lyg atsikosti. bet visgi negražiai dar. tempos nėr, tai nors tiek..

šeštadienį visur prilaksčiau, ir neradau kitės. o šiaip medžiagų pardėj prie gerosios vilties žiedo nupirkau medžiagą su princesėm - medvilnė, plotis 220 cm. nebrangiai gaunasi, visokių raštų yra (aišku, išskyrus kitės) tai ir draugų mergaitei dovanai bus patalynė, ir panom užteko.
kiek liko galiukų, tai dar darau tokį į koridorių pakabinamą su kišenėlėm (kaip būna ant lovyčių, tik čia ant sienos kabint), kad galima būtų pirštines susidėt, nes šiaip mėtosi..

o geriausia, tai buvo šešt, išeinam iš namų, o aš nuimdama šaliką, užkabinau dėžutes su kažkokiais vinimis. ir ką - pasipylė vinys po visą koridorių. ale skubėjau, tai nerinkau. palikau minų lauką, vdruk, kas vogt būt norėjęs lotuliukas.gif , tai buvo daro paskui rinkt doh.gif
Atsakyti
Sveikos įdomiosios bigsmile.gif

Šaltoka lauke unsure.gif Gusto nenorėjau šianiden į darželį leisti, ale tas net verkti pradėjo. Jam čia kai bausmė. Teko leisti, nes nelabai jis ten lauke būna, tik iki mašinos ir iš mašinos
Celeste, kas ten pas jus su ligom unsure.gif Kad greičiau jos baigtųsi 4u.gif

Mano mažosios miegas visai susisuko doh.gif Miega vos ne iki 10, tai paskui pietų be 16-17 val neužmigdsi, o tada jau Gusto reikia važiuoti. Vakare vėl ilgiausiai nemiega. Kaip čia ją "atsukti" atgal į tvarkingą ritmą g.gif Ryte , jeigu žadinsiu ankščiau, bus labai pikta doh.gif
Užtat pasidžiaugsiu, kad jau rodo sistemoj, kad į darželį esam 4 elėje thumbup.gif Tai gal ir patkesim nuo rugsėjo cool.gif
Atsakyti
laba laba 4u.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 22, 11:38)
Sveikos įdomiosios  bigsmile.gif

Šaltoka lauke  unsure.gif Gusto nenorėjau šianiden į darželį leisti, ale tas net verkti pradėjo. Jam čia kai bausmė. Teko leisti, nes nelabai jis ten lauke būna, tik iki mašinos ir iš mašinos
Celeste, kas ten pas jus su ligom  unsure.gif Kad greičiau jos baigtųsi  4u.gif

Mano mažosios miegas visai susisuko  doh.gif Miega vos ne iki 10, tai paskui pietų be 16-17 val neužmigdsi, o tada jau Gusto reikia važiuoti. Vakare vėl ilgiausiai nemiega. Kaip čia ją "atsukti" atgal į tvarkingą ritmą  g.gif Ryte , jeigu žadinsiu ankščiau, bus labai pikta  doh.gif 
Užtat pasidžiaugsiu, kad jau rodo sistemoj, kad į darželį esam 4 elėje  thumbup.gif Tai gal ir patkesim nuo rugsėjo  cool.gif

aš šiandien 8val jau buvau poliklinikoje, tai iš kažkokių bobelių išgirdau repliką, kad "jau tokio vaiko per tokį orą tai nei už ką neveščiau" doh.gif su mikriuku, tai neveščiau, bet su mašina tai nematau problemų ax.gif
tai va, mes irgi po truputį kapstomės iš ligų...vakar buvom pas homeopatą, šiandien pas savo gyd., tai gerai, kad Gretos gydytoja neprieštarauja, kad gydomės keliais frontais thumbup.gif užrašiau mašinuką pas dyzelių meistrus, nes per šalčius MB keliasi naktį, kad pakūrenti doh.gif tik juokingiausia, kad užrašė antradieniui, kai pagal prognozes tada jau vėl pliusas bus ir vėl ji man gerai kursis doh.gif

kas liečia miegą...Greta jau senai metė pietų miega namuose (visur kitur miega puikiai), tai nors vakare anksti užmiega thumbup.gif nors va kaip šiandien bus tai nežinau, nes anksti kėlėmės g.gif

sveikinu dėl darželio eilės thumbup.gif ir faina, kai vaikai noriai į daržą keliauja...Greta irgi laukia, kada vėl galės eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 22, 12:38)
Užtat pasidžiaugsiu, kad jau rodo sistemoj, kad į darželį esam 4 elėje  thumbup.gif Tai gal ir patkesim nuo rugsėjo  cool.gif

o anksčiau kelintą rodė? ar nerodė?
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 01 22, 13:07)
o anksčiau kelintą rodė? ar nerodė?


Nerodė, man tik vedėja rudenį kažkada buvo sakius, kad ji 4
Atsakyti