Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

user posted image

Mijja, Deire, Saulašarė, Emmy, Caramele, Motorela, Lofnė, Dikė, Celestė, Vij@ ir Siii - user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 20 gruodžio 2012 - 19:34
QUOTE(motorela @ 2012 12 21, 11:53)
...
as tai saldau is karto, mes kazkaip tfu tfu tfu be melyniu...


Tai aš irgi šaldau-tik užsigauna, lekiam į tuliką...bet sakau, tik nuimu nugriuvusį jau mėlynė atsiranda-per sekundę...nespėju nubėgt ir atlikt visų procedūrų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2012 12 21, 12:07)
Tai aš irgi šaldau-tik užsigauna, lekiam į tuliką...bet sakau, tik nuimu nugriuvusį jau mėlynė atsiranda-per sekundę...nespėju nubėgt ir atlikt visų procedūrų doh.gif

gal tiesiog tokia vaikucio odyte, labai opus 4u.gif kokie grazus namuciai, foto superine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2012 12 21, 12:14)
gal tiesiog tokia vaikucio odyte, labai opus  4u.gif  kokie grazus namuciai, foto superine mirksiukas.gif


Joo, va pasiskaičiau, kad mėlynumo ryškumas priklauso nuo to, kaip arti odos paviršiaus trūko kraujagyslė: jei arti odos paviršiaus, pamėlynuoja labai greitai, o jei giliau - mėlynumas gali atsirasti ir po dienos.

Dar įskaičiau, kad žmonėms, kuriems labai greit atsiranda mėlynės, trūksta vitamino C... g.gif Nu reiks pasišnekėt su gydytoja...Gal čia nieko netrūksta, tiesiog tokia odelė g.gif

Aha, man šita foto irgi labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2012 12 21, 12:18)
Joo, va pasiskaičiau, kad mėlynumo ryškumas priklauso nuo to, kaip arti odos paviršiaus trūko kraujagyslė: jei arti odos paviršiaus, pamėlynuoja labai greitai, o jei giliau - mėlynumas gali atsirasti ir po dienos.

Dar įskaičiau, kad žmonėms, kuriems labai greit atsiranda mėlynės, trūksta vitamino C... g.gif Nu reiks pasišnekėt su gydytoja...Gal čia nieko netrūksta, tiesiog tokia odelė g.gif

Aha, man šita foto irgi labai patiko 4u.gif

vitamino c gali ir profilaktiskai duoti, tuo labiau dabar ziema. yra lasiukais vitaminas c tokiems kleckams. Jo gi nepadauginsi, perteklius su sisiuku pasisalina smile.gif
Atsakyti
Toks geras oras lauke, o aš su vežimu nepaeinu...

Ieškom rogučių kokių...

QUOTE(motorela @ 2012 12 21, 12:26)
vitamino c gali ir profilaktiskai duoti, tuo labiau dabar ziema. yra lasiukais vitaminas c tokiems kleckams. Jo gi nepadauginsi, perteklius su sisiuku pasisalina smile.gif


Ačiū, pasidomėsiu 4u.gif
Atsakyti
Parsiradau namolio ir mažių anksčiau parsivežiau, draugausim wub.gif apskritai smaguuu, atostogos visiems savaitę thumbup.gif

QUOTE(Siii... @ 2012 12 21, 20:10)
*Mano gi gražuolis vėl su mėlyne doh.gif Tvojosi į radiatorių eilinį kart verysad.gif
**Nieko nežinau, neturiu TV ir sėdžiu atsipūtus biggrin.gif


* ech, tos mėlynės doh.gif maniškis kai jau varo tai varo iki kraujų, va ir vakar sugebėjo lygioj vietoj bėgdamas į kėdės atlošą atsitrenkt ir po antakiu prasikirst doh.gif nu bet apsiėjom be siūlių, nors galvojau vežt...

** tv ir nereik biggrin.gif aš irgi nemačiau, bet yra toks daiktas kaip delfis ir dar panašių informacinių portalų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2012 12 21, 12:57)
... bet yra toks daiktas kaip delfis ir dar panašių informacinių portalų  lotuliukas.gif


Žinok, gėda pripažint, ale nei delfių nei alfų neskaitau... blush2.gif Apskritai jokiom naujienom nesidomiu...Ką kas papliotkina tiek ir žinau...Na orais nebent...

Iš vis atsilikus pasidarysiu doh.gif

Nu ale ką daryt, kai jau viskie Kubiliai, Kedžiai ir tt buvo užknisę juodai doh.gif Ramu kažkaip be jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2012 12 21, 11:10)
Oi spaudžia šaltukas bigsmile.gif Tikros Kalėdos! wub.gif Visai neblogai, kai namie sėdi ir niekur nereik tystis biggrin.gif Nors ryt lėksiu į miestą dovanų, maistų ir tt doh.gif

Mano gi gražuolis vėl su mėlyne doh.gif Tvojosi į radiatorių eilinį kart verysad.gif Nespėjau iki tūliko nubėgt-mėlynė ant akių atsirado! blink.gif Nu mygom!Aš nesuprantu, ar čia tik pas jį, ar pas visus vaikus mėlynės akimirksniu atsiranda??Nė nespėju ūkiniu muilu ištepliot doh.gif

Nu ir kaip, pavyko? bigsmile.gif Ką darei?

užuojauta dėl važiavimo į miestą doh.gif pas čia aplink bazę jau dabar žiaurūs kamščiai doh.gif

už mėlynę 4u.gif

nu taip pusiau...suradau senas nuotraukas gėlyčių, boružėlių, drugelių ir pan., ir sukabinau ant sienos ax.gif kol kas tiek tik išspaudžiau hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 12 21, 14:02)
pas čia aplink bazę jau dabar žiaurūs kamščiai doh.gif

cia paskutiniu metu pastoviai uzsikimse ir be svenciu doh.gif vis avarijos viena po kitos, kai pir barsauskas doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Kalėdų stebuklas , ne kitap - tiek per pusdienį prirašyti biggrin.gif AŠ kavinuos ir eisiu namų tvarkyti, sausainiams tešlos maišyti. vakare su Gustu puošim. Liks tik pora tortų jau pas tėvus nuvažiavus iškepti, o daugiau kažkokių kepinių ir neplanuoju, tingiu blush2.gif


Deire, sveikinu su įkurtuvėm Gretos kambarį 4u.gif

Emmy, šaunuolė, kad dar spėji ir sagučius daryti. Aš vis pasižiūriu, juosteles apžiūriu, ale kad mažoji nieko plaukuose nepripažįsta schmoll.gif ta ir nedarau. Nors teoriją jau išmokau biggrin.gif

QUOTE(vij@ @ 2012 12 21, 09:32)
Man paskutinė darbo diena ir grįšiu į darbus tik naujais metais bigsmile.gif Tikiuosi, kad per atostogas nereiks ateit lotuliukas.gif  doh.gif


Apie euroviziją aš irgi niekad nieko nežinau ir nesuprantu tongue.gif


Tu į darbą neik, o čia geriau užsuk ; pasiilgau aš čia tavęs flirt.gif

drinks_cheers.gif nebeįdomu patapo kažkaip. Gal kadu youtube pažiūrėsiu kas ten per viens




QUOTE(Siii... @ 2012 12 21, 11:10)
Mano gi gražuolis vėl su mėlyne doh.gif Tvojosi į radiatorių eilinį kart verysad.gif Nespėjau iki tūliko nubėgt-mėlynė ant akių atsirado! blink.gif Nu mygom!Aš nesuprantu, ar čia tik pas jį, ar pas visus vaikus mėlynės akimirksniu atsiranda??Nė nespėju ūkiniu muilu ištepliot doh.gif


Pas mane taip cool.gif ir užtenka mažiausio stuktelėjimo ir mėlynė jau yra. Tiesiog tokia jau delikotna aš ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 21 gruodžio 2012 - 14:40
Laba.

Sii, ačiū už namučius group.gif

o man nėra kalėdinės nuotaikos. gal atsiras unsure.gif
Atsakyti