Įkraunama...
Įkraunama...

Tvirtas vaikas - rankos, kojos

Labutis Mamytems. Mano vaikiukui 5,5 men, bet dar vis kai paimu ant ranku jis i visas puses svyruoja, toks visas sukrenta, kaip maisiukas doh.gif, galvyte taip pat sukioja, lyg paspyruokliuodamas, jei butu galima taip isireiksti. Norejau suzinoti, mazdaug kelintam menesi vaikas igauna tvirtumo?, nors zinau, kad pas visus vaikucius skirtingai. Taip norisi, kad jau paemus vaikiuka jaustusi tvirtumas ax.gif
Atsakyti
Kiek as zinau raumenu tonusas labai ivairiai vystosi. Mano drauges dukra nuo pat gimimo galvyte laiko, o musiskis nuo 2men. Dabar jam apie 6men, ir jau tvirtas kuri laika. Bet 5,5men vaikas tikrai gali dar taip "palapseti" gleby biggrin.gif , as asmeniskai del to nesijaudinciau. Skaitos vaiko nesiojimas toj skaroj (nezinau kaip ji lietuviskai: ilga medziaga, kuria n-budu galima rist ir kudiki ten imontuoti) labai skatina raumenu vystymasi. Leisk daug buti ant grindu ir t.t.... O paskui tie leliukai momentaliai sutvirteja, iseina i mokykla, issikelia is namu ir daryk ka nori biggrin.gif
Atsakyti
Mūsiškei 4 mėnesiai ir galvytę gulędama ji jau laio nuo gimimo - dabar kartais atrodo kad aš greičiau pavargčiau tongue.gif Bet kai laikau ant rankų tai kaip girtuoklėlė svyruoja doh.gif , ir dar niekaip neapsiverčia.....
Atsakyti
Na mes tai juokaujam kad mūsų mažė gimė iškėlusi galvą, nes tikrai nuo gimimo ją puikiai laiko. Visi daktarai sako kad ji labai stipri, jau nuo trijų mėnesių vartosi į abi puses ir ant pilvuko.Ir sėdasi labai aktyviai,pyksta kai negali atsisėst.negalim jokios pagalvėlės padėt nes tada iš tiesų atsisėda. 4u.gif Labai jau nori būti savarankiška. thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergyte tvirta nuo pat gimimo, o dabar tai isvis spek tik gaudyt.
Atsakyti
Sveikos,

Noriu paklausti, mano maziukui 5,5 men., bet kai laikau ant ranku susidaro toks jausmas, kad jis nugarytes daznai nelaiko ir svirdulioja, tad tenka prilaikyti. Ar jusu maziukai tvirtai laikosi patys?

Aciu. tongue.gif
Atsakyti
Būdavo taip kol išmoko savarankiškai sėdėti mirksiukas.gif
Atsakyti
musiskiui ryt 5 men. tai irgi reikia prilaikyti, nes svyruoja. Manau, kad tikrai nera ko nerimauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipse1 @ 2007 06 21, 18:11)
Sveikos,

Noriu paklausti, mano maziukui 5,5 men., bet kai laikau ant ranku susidaro toks jausmas, kad jis nugarytes daznai nelaiko ir svirdulioja, tad tenka prilaikyti. Ar jusu maziukai tvirtai laikosi patys?

Aciu. tongue.gif

manau kai ismoks savarankiskai sedeti, nustos svirduliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
vieni anksciau ismoksta sedeti ir vaikscioti,kiti veliau.Kiekvienas vaikutis pats pasirenka laika ir nusprendzia kada jam ka pradeti daryti.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 06 21, 23:44)
vieni anksciau ismoksta sedeti ir vaikscioti,kiti veliau.Kiekvienas vaikutis pats pasirenka laika ir nusprendzia kada jam ka pradeti daryti.

pritariu- reikia suprasti, kad kudikis yra zmogus, o kiekvienas zmogus yra individualybe. Maniskis taip pat daug ka daro veliau, nei turetu jo amziaus leliukas, bet neurologe ir daktare sako- thumbup.gif vaikas, viskas gerai. Is pradziu labai nerimaudavau, bet paskui nustojau grusti vaika i lenteliu remus, kiekvienam savo
Atsakyti
o ka jusu daktaryte ako?
Atsakyti