Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
is vakar dienos :

user posted image

user posted image

ryt paskutine diena darzelyje - ir atostogos iki rugpjucio 15d arba iki rugsejo 1d doh.gif . Teks kazkaip pakaitom imt atostogas, ir dar tetulei teks 'padabot'. Nesinori i kita darzeli vezti schmoll.gif Kaip nors prasimusim.

nuo 7 dienos isvaziuosim 10d prie juros, labai jau laukiu atostogu. Tikiuos ir orai nepaves unsure.gif

QUOTE(syu @ 2013 05 10, 15:10)
o jodinėjam mes dabar hippo plus žirgyne. vis pagalvoju kaip būtų smagu visa šeima su žirgais į gamtą išjoti, bet kolkas dar mums patiems trūksta įgūdžių, jau nekalbant apie vaikus biggrin.gif ir ypač Agotą reikia dar laikyti, nes ta muistosi, siaučia iš laimės... tai nebeužtektų man rankų valdyti arklį  doh.gif tai va kolkas žirgyno aptvaruose pajojam ir apsiribojam risčia. iki zovados dar man pačiai toli biggrin.gif niekada nesu jodinėjusi. dabar va su vaikais tik mokausi kartu  cool.gif


super atsipalaidavimas is tiesu smile.gif O kai pramoksi, pamatysi, koks kaifas, kai gali isjot i laukus ir miskus, gamta pasigrozet wub.gif

QUOTE(gadget3 @ 2013 05 29, 15:29)
Kiek aš gaunu puokštyčių iš savo augalų mylėtojos wub.gif Šiuo metu vaiką galiu suviliot šviežiom rūgštynėm ir rabarbarais smile.gif Kokiu katinuku irgi galėsiu, bet nežinau, ar didesnis gyvulys tiks, nors jau greitai viliosiu poniukais (savaitgaliniais).

O mintis parašyti kilo pradėjus vasarinį nėrinį. Siūlus pirkau laukdamasi savo beveik penkiametės, persigalvojau, ir naują idėją va tik dabar sugalvojau. Suskaičiavau metus ir nustebau, kaip ir kiekvieną kartą, kai mažoje mergytėje blyksteli panelė, nustembu: jau tiek?


aha, jau penkti metai arteja. O dar kai mano tokia ne is mazuju doh.gif Atrodo daug vyresne
O puostis irgi megeja, tik nezinau i ka, as tokia tikrai nebuvau rolleyes.gif O sita, uzsimauna keleta ziedu, apyrankiu kokia desimt, pasileidzia plaukus, ir butinai batukai su kulniukais (tie kulniukai, tai siaip, pakulne nors 1cm biggrin.gif ) doh.gif Zodziu, grazuole is pakashovo biggrin.gif
Atsakyti
Laina12 bigsmile.gif kaip grazu thumbup.gif

Syu, o kodel Zujunuos? Taigi salia jusu ten bent keli zirgynai bigsmile.gif

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2013 05 31, 10:26)
Laina12 bigsmile.gif kaip grazu thumbup.gif

Syu, o kodel Zujunuos? Taigi salia jusu ten bent keli zirgynai bigsmile.gif


taip, bent keli yra šalia, bet nei vienam neapsiima mokinti joti 5 metų neturinčio vaiko, ką jau bekalbėt apie Agotos jojimą biggrin.gif kad ir su manim... neturi jie sąlygų ir noro. hippo pluse pvz padarytos pakylos net kad vaikas pats galėtų užlipti ant aukšto žirgo. ir jojam ten be balno wink.gif nors aš mielai vaikščiočiau kur arčiau. juolab had hippo plus'o darbo laikas nestebuklingas...
o dabar pašonėj kaip supratau Railos žirgynas išsiplėtė laukus tai vieni praktiškai iki pat mano namo smile.gif per tvorą dažnai matau laukuose kaimenę žirgų tai nueinam obuoliukais ir morkytėm pavaišinti. tik tvora ta elektrinė tai labai reikia daboti Agotą, kad nečiuptų rankomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2013 06 10, 14:26)
taip, bent keli yra šalia, bet nei vienam neapsiima mokinti joti 5 metų neturinčio vaiko, ką jau bekalbėt apie Agotos jojimą biggrin.gif kad ir su manim... neturi jie sąlygų ir noro. hippo pluse pvz padarytos pakylos net kad vaikas pats galėtų užlipti ant aukšto žirgo. ir jojam ten be balno wink.gif nors aš mielai vaikščiočiau kur arčiau. juolab had hippo plus'o darbo laikas nestebuklingas...
o dabar pašonėj kaip supratau Railos žirgynas išsiplėtė laukus tai vieni praktiškai iki pat mano namo smile.gif per tvorą dažnai matau laukuose kaimenę žirgų tai nueinam obuoliukais ir morkytėm pavaišinti. tik tvora ta elektrinė tai labai reikia daboti Agotą, kad nečiuptų rankomis  doh.gif


tai suprantama, sunku su maziukais... doh.gif Nelabai kas ir apsiima mokyt. Siaip idealiausia ir yra mokyti nuo 7-8 metu vaikus. O iki to laiko, tik siaip pasodinus pavedziot

musu kaimo aktualijos biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveiki po ilgeliau, tustoka kaip ir ... visi savo verpetuose sukasi...gyvenimas...

niu arkliukai bais faina, bet gal mes susilaikysime...kazkaip mazuolis mano neprognozuojamas, bijau, kad kai uzsestu, tai ir nujotu...nuuu nzn. nei vienas su vyru neprisipazistame i ka jis toks zdraica auga...bet siaip mes mylime sraiges, cia vietoje pas mumi ju pakrumem, tai jie ten kelnoja, ir ragus paglosto ir per galva patapsnoja, geles renkame, su pienem buvo prasti reikalai,bet pasejom ir pasodinom juju tikrai daug...smile.gif

o siaip namu rezime, vidurelis koja susilauze, tai dabar jis vezime, panele sterbleje pas man ir einame laukais, nes geriau lauke nei namuose, pilna to zodzio prasme ATOSTOGAUJAME:) tikiuosi, kad kai po poros savaiciu vaziuosime link juros (jei visi galvas turesime), kad vasara dar nesibaigs...

kazkaip liudna, niekas nesilaukia gal sakau Karinuks vel pramusines ledus:) o siaip musu krastuose kiek daug besilaukianciu trecio maziaus, net stebiuosi kas cia pasidare, kaip mano drauge sako, dabar tokia mada atejo:)
Atsakyti
QUOTE(ga1 @ 2013 06 22, 23:46)
kazkaip liudna, niekas nesilaukia gal sakau Karinuks vel pramusines ledus:) o siaip musu krastuose kiek daug besilaukianciu trecio maziaus, net stebiuosi kas cia pasidare, kaip mano drauge sako, dabar tokia mada atejo:)

vesta gi laukiasi smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif kambarinis arkliukas thumbup.gif

Iš mažų gyvenimų: varliukų nešimo iš prūdo į prūdelį čempionatas - atlaikytas cool.gif

ga1, smagiai paskaičiau apie sraiges ir pienių sėjimą beigi sodinimą, tik paskui pamačiau, kad dar ir traumų būta. Gerai, kad oras vaikščiojimams tinkamas. Ir sveikstasi (gal) greičiau, ką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2013 06 24, 14:46)
vesta gi laukiasi   smile.gif



rimtai...nu as cia taip viska syriai skaiciau ir neiskaiciau, kaip cia buvo...nu bais grazu...dideli sveikinimai...puikus laikas- nestumas:)

o kaip ssagis gal jau irgi spurda ten ta su kasytemis:)
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2013 06 25, 13:13)
thumbup.gif  kambarinis arkliukas thumbup.gif

Iš mažų gyvenimų: varliukų nešimo iš prūdo į prūdelį čempionatas - atlaikytas cool.gif

ga1, smagiai paskaičiau apie sraiges ir pienių sėjimą beigi sodinimą, tik paskui pamačiau, kad dar ir traumų būta. Gerai, kad oras vaikščiojimams tinkamas. Ir sveikstasi (gal) greičiau, ką? 4u.gif


niu sako, kad maziukams kojikes kalbant apie peda yra ganetinai greitas gijimas, tai mus po triju sav.jau leido stotis su langete ir eiti, bet kai pastateme , tai pradejo kaip bitinas lakstyti nuo geles prie geles, nuo krumo prie krumo sitiek laiko praktiskai sedimoje pozicijoje, tai negali atsidziaugti...bijau kad vel neuzvarvolintu gipso,kai koja toki kruvi vel pajus...

bet ziuriu daug mazuoliu tai kam ranka pagipsuota, tai kam koja, bent jau musu kraste...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ga1: 25 birželio 2013 - 13:00
QUOTE(ga1 @ 2013 06 25, 12:59)
o kaip ssagis gal jau irgi spurda ten ta su kasytemis:)

neee, as nebent po 1-2metu sugalvosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ga1 @ 2013 06 23, 00:46)
Sveiki po ilgeliau, tustoka kaip ir ... visi savo verpetuose sukasi...gyvenimas...

niu arkliukai bais faina, bet gal mes susilaikysime...kazkaip mazuolis mano neprognozuojamas, bijau, kad kai uzsestu, tai ir nujotu...nuuu nzn. nei vienas su vyru neprisipazistame i ka jis toks zdraica auga...

o siaip namu rezime, vidurelis koja susilauze, tai dabar jis vezime, panele sterbleje pas man ir einame laukais, nes geri


aha, vis laiko pritruksta uzeit i sm biggrin.gif
manoji irgi zdraica. KAzkas jai batareikas istate i dupce turbut doh.gif Man po atostogu su ja, reikia tikru atostogu, nes nuvaro nuo koto. Eina eina kaip tas amzinas zydas doh.gif O as tai is paskos doh.gif Veiklos pilna visada...

Linkiu kuo greiciau pasveikt. Bjaurus dalykas tas gipsas vasara unsure.gif

QUOTE(sssagis @ 2013 06 24, 14:46)
vesta gi laukiasi  smile.gif


va, nezinojau. Sveikinimai jai. thumbup.gif

QUOTE(gadget3 @ 2013 06 25, 13:13)
Iš mažų gyvenimų: varliukų nešimo iš prūdo į prūdelį čempionatas - atlaikytas


ja, buozgalviai ir mazieji 'nykstukiniai' varliukai yra geris biggrin.gif


na, kita savaite as vel turiu atostogu , paskui maze uzrasyta i dienos stovyklele . PAskum vel nuo liepos pabaigos turesiu atostogas, tai kazkaip prasimusim - ot nesamone, kai uzdaro darzeli nuo birzelio iki rugsejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2013 06 24, 15:46)
vesta gi laukiasi  smile.gif

SVEIKINIMAI vestai 4u.gif
Laba diena,siaubingai nera laiko doh.gif toks jausmas,kad viska darau begte smile.gif
Norejau paklaust,ar yra rugsejinuku,kuriems dar nereikejo taisyt dantuku g.gif
Pas mus jau 4 taisyti unsure.gif ,dar gerai,kad Lukrecija leidziasi taisyti smile.gif
Atsakyti