Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nugis gyvenam smile.gif
labas
viskas neblogai, tik laiko ner super daug, kad sedet prie kompo. Orai gereja, istisai lauke. o kai ne lauke, tai darbe biggrin.gif

Eglute didele ir isdykus, auga kaip ant mieliu - jau 116 cm ir 28kg smile.gif .Daug labai juda, megsta sokt, dainuot, skaiciuot, spalvot - zodziu , pilni namai jos biggrin.gif . Dar neuzilgo zadam parsivezt poniuka, gales mergina mokytis jot (bus drasiau nei ant didelio arklio, tiksliau drasiau ne jai, o mamai biggrin.gif )
Atsakyti
laba
tyluma temukej unsure.gif

pasirodysim, ka is anksto penktojo gimtadienio proga gavo eglute dovanu

sirdele:
user posted image

jau spejom isbandyt biggrin.gif
user posted image
user posted image

parsivezem tik sestadieni, tai dar labai stresuoja arkliukas. Bet nieko, per kelias savaites ar menesi - adaptuosis, ir tikiuosi, taps puikia drauge mano mazei smile.gif
Atsakyti
Fantastika wub.gif tik numanyt galiu, kiek laimes vaikui wub.gif
mano dukterecia (6 metuku) pamisus del arkliuku, po poros savaitgaliu kviesiu i svecius ir vaziuosim i zirgyna smile.gif
Atsakyti
laina12 vau wub.gif thumbup.gif tikra fantastika wub.gif
ir nuotraukytės ir jausmas, kaip faina thumbup.gif

o pas mus tai aktyvus gyvenimas: nenuobodžiaujam nė kiek... vaikai auga, protingėja, mažius po truputį pradeda jau žingsniuot, bet dažniau dar ropot patogiau biggrin.gif
Faustas labai myli ir rūpinasi savo abiem broliais thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
.. o, koks gražuolis poniukas wub.gif ...

Laba diena, kaip gyvenam?

Šoka, dainuoja, skaičiuoja ir mano stebuklas, bet arkliukai dar jai anksti. ketvirto gimtadienio proga NELIPO, nors su savo žaisliniu poniu supažindino smile.gif Gaaal ant poniuko būtų kitaip.

Mano vaikas kaip ir aš - bausmė nesimokyti. Džiaugsmingai atlaikė kelis šeštadienius, kai ėjom ryte į normalias pamokėles, o popiet bandėm kitokias: teatriuką, saviraišką, keramiką (daržely lanko, betgi be tėvų, čia buvo geriau) ir pan. Dar reikėtų išbandyt baseiną ne pramoginį, bet veikiausiai bandysim rudenį. Talpinam viską į savaitgalį, nes jei lakštingalos bunda apie 6, tai ir gulasi žiemą apie 20, kokios dar podarželinės veiklos...

Ir mergaitiškų cackainų: tai tik nagų lakavimo prašymai ir lėlėms suknių kūrimas smile.gif

Geros šventės ryt. Aš jau kraštuką gavau - koncertą MAMAI toje mūsų mokyklėlėje. Trumpas, mielas, šypsena neblėsta iki šiol.
Atsakyti
žiūriu arkliukai valdo, ane? biggrin.gif

mano jau ABI merginos pakvaišusios dėl jų. savaitgalį abi šuoliavo ristele. aišku, su manim kartu. bet Salomėja pareiškė, kad nori ir viena greitai joti, tik man dar nedrąsu... o va jai šiais metais baimės nei kruopelės rolleyes.gif pernai dar labai susikausčiusi sėdėdavo. iš tiesų tai labai smagu, kad atradom žirgą kuriame leidžia tėvams kartu su mažu vaiku joti smile.gif

Atsakyti
laba,
vasara atejo. Po darbo ir darzelio - lauke iki 21-22 val doh.gif . Tiek veiklos turim su eglute - trys arkliai, du sunes, du katinai, 3 versiukai, ir dar pas kaimyna yra mazas suniukas (turesim moket alimentus, itariu biggrin.gif, ir dar pas kita kaimyna jo kalyte vel laukiasi... eilinis mus mazojo baikerio darbas doh.gif )

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 02, 16:15)
laina12 vau    tikra fantastika 
ir nuotraukytės ir jausmas, kaip faina 

o pas mus tai aktyvus gyvenimas: nenuobodžiaujam nė kiek... vaikai auga, protingėja, mažius po truputį pradeda jau žingsniuot, bet dažniau dar ropot patogiau  :
Faustas labai myli ir rūpinasi savo abiem broliais 


aciu 4u.gif
smagu , kai tokia didele seimyna smile.gif Itariu, kad tikrai ner kada nuobodziaut. Man ir su viena veiklos per akis - ji tokia 'nepaseda' doh.gif . tai jei dar pora butu tokiu, nezinau , kaip atlaikyciau biggrin.gif

QUOTE(gadget3 @ 2013 05 04, 15:12)
.. o, koks gražuolis poniukas ...

Šoka, dainuoja, skaičiuoja ir mano stebuklas, bet arkliukai dar jai anksti. ketvirto gimtadienio proga NELIPO, nors su savo žaisliniu poniu supažindino  Gaaal ant poniuko būtų kitaip.

Mano vaikas kaip ir aš  - bausmė nesimokyti. Džiaugsmingai atlaikė kelis šeštadienius, kai ėjom ryte į normalias pamokėles, o popiet bandėm kitokias: teatriuką, saviraišką, keramiką (daržely lanko, betgi be tėvų, čia buvo geriau) ir pan. Dar reikėtų išbandyt baseiną ne pramoginį, bet veikiausiai bandysim rudenį. Talpinam viską į savaitgalį, nes jei lakštingalos bunda apie 6, tai ir gulasi žiemą apie 20, kokios dar podarželinės veiklos...

Geros šventės ryt. Aš jau kraštuką gavau - koncertą MAMAI toje mūsų mokyklėlėje. Trumpas, mielas, šypsena neblėsta iki šiol.


mes irgi ana penktadieni apturejom darzelyje super koncerta. Labai graziai vaikuciai pasiruose buvo wub.gif Aciu die, maniske jau nuo siemet isidrasinus - tai ir soka , ir dainuoja ( o ne sedi kur kampe pasislepus, kaip pernai biggrin.gif )

o moteriski reikalai , jo, irgi labai rupi biggrin.gif Lakuot nagu nieks neleidzia -tai su vandeniniais dazais pasispalvina doh.gif , apyrankes ir ziedai irgi labai megstami, ir visokios skraistes blizgancios doh.gif . Dar labai pageidautu batuku ant aukstu kulniuku blink.gif nu is kur tokie norai pas tokia 'motera'? a? as tokiu metu apie tokius dalykus nesvaigau biggrin.gif

QUOTE(syu @ 2013 05 09, 00:04)
žiūriu arkliukai valdo, ane?

mano jau ABI merginos pakvaišusios dėl jų. savaitgalį abi šuoliavo ristele. aišku, su manim kartu. bet Salomėja pareiškė, kad nori ir viena greitai joti, tik man dar nedrąsu... o va jai šiais metais baimės nei kruopelės  rolleyes.gif pernai dar labai susikausčiusi sėdėdavo. iš tiesų tai labai smagu, kad atradom žirgą kuriame leidžia tėvams kartu su mažu vaiku joti


o, dar arkliu myletoju yra pas mumi. saunu smile.gif As be arkliuku neisivaizduoju savo gyvenimo ir laisvalaikio. Tikiuosi , ir maze, paveldejo si polinki. Nors dabar daugiau laksto kartu su poniuku, nei ant jo joja biggrin.gif . Aplamai, ji drasiau jauciasi ant didelio zirgo, nei ant poniuko , matyt riscia vis delto didelio zirgo patogesne biggrin.gif . jau kelis kart ir zovada paleke biggrin.gif

o kur jus jodinejat?
Papildyta:

pasirodom

user posted image

user posted image

ir buvom leliu teatre
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

laina, čia tu??? Nu nepažinčiau nei pro kur, nors ir yra tekę susitikti gyvai bigsmile.gif atrodai puikiai!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Eglutė gražiai išaugus wub.gif

Maniškė privengia gyvūnų kažkodėl, net šuniukų ir kačiukų g.gif apie žirgus net kalbų negali būt schmoll.gif Augina žuvytes - už stiklo, nereik paliest, tai pats tas biggrin.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif

Ahaa... Lina tikrai išgražėjus... nepažinau blush2.gif gerai, kad daugiau pasirodėt thumbup.gif aukšta Eglė bigsmile.gif

mano berniukai padarė po darbelį mamos dienos proga ir iki šiol visur pienes nuskina ir dovanoja lotuliukas.gif wub.gif po to rankas vos nušveičiu... lotuliukas.gif bet kai dovanoja... wub.gif lydausi... pavasarinės pievų laukų gėlės - pačios pačiausios...

dėl gyvūnų: Faustas į juos pažiūri, bet neįdomu...
o Gustas (vidurinis) visus išglosto, iščiupinėja, jei žiema, tai būtinai pirštinę reik nusiimt, kad visus kaimynų šunis išglostyt - gi su pirštine nekaifas biggrin.gif

žirgyne užpernai buvom, tai Gusto nėjo nuo žirgo nukelt, o Fausto ant žirgo užkelt lotuliukas.gif

pas vieną sesę berniukai (paaugliai) turi įvairių gyvūnų: jūrų kiaulytė, žiurkė, šuo... dar triušis buvo. Tai Gustas prilimpa prie tų pūkuotų ir neina atkrapštyt, o Faustui dzin jie biggrin.gif
pas tėvus didelis šuo kieme, tai Gustas pas jį būdoje ir voljere galėtų ir gyventi smile.gif Faustas myli, bet jam labiau rūpi su žmonėm pabendraut.
mūsų šuniuką irgi numyluoja Gustas ir Džiugas, o Faustas paglosto progai pasitaikius, niekad neskriaudžia, bet pas ją guolyje nesėdi biggrin.gif kitaip, nei broliai smile.gif
kita sesuo arklius augina (taip pat tris turi jau), tai labai tikiuosi pavyks šią vasarą aplankyti juos. Įdomu bus kaip jie ten.
Atsakyti
laba,

tokis klausimas iskilo man. Nugis, vakar eglutei iskrito pirmasis dantukas (apatinis priekinis) blink.gif .Kazin ar ne per anksti? kazkaip , kiek pamenu tai apie 6-tuosius metus turetu kristi unsure.gif

ot asaru vakar buvo doh.gif tiek gailejo to dantuko, net ryte nesidziauge dantuku fejos paliktais pinigeliais unsure.gif


QUOTE(Karinuks @ 2013 05 10, 10:32)
Ahaa... Lina tikrai išgražėjus... nepažinau  blush2.gif  gerai, kad daugiau pasirodėt  thumbup.gif  aukšta Eglė  bigsmile.gif

dėl gyvūnų: Faustas į juos pažiūri, bet neįdomu...
o Gustas (vidurinis) visus išglosto, iščiupinėja, jei žiema, tai būtinai pirštinę reik nusiimt, kad visus kaimynų šunis išglostyt - gi su pirštine nekaifas  biggrin.gif

žirgyne užpernai buvom, tai Gusto nėjo nuo žirgo nukelt, o Fausto ant žirgo užkelt  lotuliukas.gif 

ką irgi numyluoja Gustas ir Džiugas, o Faustas paglosto progai pasitaikius,


aciu blush2.gif kas ilgiau nemate, tai nelabai manes ir atpazista biggrin.gif Visgi per metus 'sumazejau' 25 kg cool.gif

o eglute aukstoka ir sunki pagal savo amziu. ir dar dantai byra doh.gif akseleracija, ne kitaip biggrin.gif

tai va, kad visi vaikai skirtingi. Vieni augalelius myli, kiti gyvunelius, treti zmones. biggrin.gif Eglutei gyvuneliai - viskas. Matyt, i mane biggrin.gif . Mano mamai - labai geles ir augalai patinka, o man pvz, visiskai dzin. Bet kaip sakoma, visokiu yra , ir visokiu zmoniu reik. biggrin.gif
Atsakyti
laina, aš irgi prie tų gyvūnų, o ne augalų mylėtojų. mano merginos - taip pat.
Galėtų tai visus gyvus padarus namo susitemptų. na, gal tik vorus ir bites lauke paliktų biggrin.gif ir uodus dar jiems į kompanija biggrin.gif

o jodinėjam mes dabar hippo plus žirgyne. vis pagalvoju kaip būtų smagu visa šeima su žirgais į gamtą išjoti, bet kolkas dar mums patiems trūksta įgūdžių, jau nekalbant apie vaikus biggrin.gif ir ypač Agotą reikia dar laikyti, nes ta muistosi, siaučia iš laimės... tai nebeužtektų man rankų valdyti arklį doh.gif tai va kolkas žirgyno aptvaruose pajojam ir apsiribojam risčia. iki zovados dar man pačiai toli biggrin.gif niekada nesu jodinėjusi. dabar va su vaikais tik mokausi kartu cool.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki!

Kiek aš gaunu puokštyčių iš savo augalų mylėtojos wub.gif Šiuo metu vaiką galiu suviliot šviežiom rūgštynėm ir rabarbarais smile.gif Kokiu katinuku irgi galėsiu, bet nežinau, ar didesnis gyvulys tiks, nors jau greitai viliosiu poniukais (savaitgaliniais).

O mintis parašyti kilo pradėjus vasarinį nėrinį. Siūlus pirkau laukdamasi savo beveik penkiametės, persigalvojau, ir naują idėją va tik dabar sugalvojau. Suskaičiavau metus ir nustebau, kaip ir kiekvieną kartą, kai mažoje mergytėje blyksteli panelė, nustembu: jau tiek?
Atsakyti