Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labukas,

swoon.gif vaaa kiek naujienų, koookie vaisingi metai thumbup.gif šaunuolės mamukės wub.gif

QUOTE(Smilga* @ 2014 01 15, 19:52)
pacituosiu vienos mamos neseniai pasakytus žodžius - augina 3 vaikus (4,5 m, 2,5 m. , mažiausiai 4 men.) - vyresnėliai susirgo ir atsidūrė ligoninėje su tėčiu - tada ji parašė - ...."žinot supratau ir dar kartą įsitikinau, kad su vienu vaiku nėra ką veikti, einu po kampus ir rankioju dulkes..."  biggrin.gif

bigsmile.gif Abi pažystam tą pačią mamą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokios čia geros diskusijos apie vaikiukus bigsmile.gif Bet aš su saviškiais dviem trečiam dar nesiryžčiau...

O užbėgau pasidalinti patirtimi. Emilija tikriausia bus pirmoji, kuri pradėjo lankyti priešmokyklinę klasę. O viskas prasidėjo taip:
Darželyje grupėse maišyto amžiaus vaikai, didesnė dalis mažiukų, tai su jais Emilijai nebebuvo ką veikti. Visi vaikai miega 3 valandas, o ji tas 3 valandas lovoje kankinasi neužmigdama... doh.gif Nei darželio auklėtojoms, nei direktorei nebuvo įdomu, kad vaikas aktyviausiu paros metu priverstinai turi gulėti tiek laiko. Nemiegoti - neleido...
Po ilgų svarstymų nuėjome psichologiniam vertinimui pas mokyklos psichologę. Emilija atitiko apie 80 proc. 6,5 metų vaikų pasiruošimo mokyklai, o logika atitiko 7 metų vaiko amžių - stiprioji pusė ax.gif
Rezultatas - nuo sausio 13 dienos įsijungėme į priešmokyklinės klasės veiklą ir kitais metais planuojame į mokyklą. Po savaitės veiklos jau galiu pasakyti - tokio laimingo vaiko nemačiau jau seniai thumbup.gif
Atsakyti
tai gerai, kad taviske nori eit i mokykla biggrin.gif
maniske jau dabar turbut galetu pirmos klases kursa uzbaigt - ir skaito, ir raso, ir skaiciuoja. Bet pareiske, kad i mokykla ji neis biggrin.gif . Pagalvok, mama, sako - gi tau nereiks pirkt sasiuviniu, knygu, - kiek sutaupysi biggrin.gif . Nezinau, kodel, bet labai nenori i mokykla. Tai as ir neforsuosiu, eis kaip priklauso - kita diena po to, kai sueis 7 metai. tegu dziaugiasi dar vaikyste vaikas smile.gif o mokytis ir dirbti, dar spes per visa gyvenima sociai
Atsakyti
antrais trečiais kad skaičiuojatės thumbup.gif

QUOTE(Rūtta @ 2014 01 17, 18:17)
O užbėgau pasidalinti patirtimi. Emilija tikriausia bus pirmoji, kuri pradėjo lankyti priešmokyklinę klasę. O viskas prasidėjo taip:
Darželyje grupėse maišyto amžiaus vaikai, didesnė dalis mažiukų, tai su jais Emilijai nebebuvo ką veikti. Visi vaikai miega 3 valandas, o ji tas 3 valandas lovoje kankinasi neužmigdama...  doh.gif Nei darželio auklėtojoms, nei direktorei nebuvo įdomu, kad vaikas aktyviausiu paros metu priverstinai turi gulėti tiek laiko. Nemiegoti - neleido...
Po ilgų svarstymų nuėjome psichologiniam vertinimui pas mokyklos psichologę. Emilija atitiko apie 80 proc. 6,5 metų vaikų pasiruošimo mokyklai, o logika atitiko 7 metų vaiko amžių - stiprioji pusė ax.gif
Rezultatas - nuo sausio 13 dienos įsijungėme į priešmokyklinės klasės veiklą ir kitais metais planuojame į mokyklą. Po savaitės veiklos jau galiu pasakyti - tokio laimingo vaiko nemačiau jau seniai  thumbup.gif

Smagu skaityti, kad tiko ir patiko.

Dukros superinė auklėtoją, grupėje jos amžiaus vaikų daug, o kiti - gal -+ pusmetis, ir mokyklėlėj turi ką veikti, ir šiaip vaikas paprastas, apie mokyklą galvoju normaliu grafiku.

lainos12 taupytoja thumbup.gif O dėl nevedimo, jei i rtechniniai pasiruošus, bet nenori - pritariu. Gali paskui sugadint ilgam santykį su mokymo įstaigomis.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2014 01 20, 22:11)

lainos12 taupytoja thumbup.gif O dėl nevedimo, jei i rtechniniai pasiruošus, bet nenori - pritariu. Gali paskui sugadint ilgam santykį su mokymo įstaigomis.


aha, tikrai kad taupytoja biggrin.gif . aplamai, kartais kai pasako ka nors, tai galvoju - ir is kur pas ta vaika tokios mintys doh.gif
anadien pareiske is lauko grizus, kad ji negimdys ir netures vaiku..."nes zinok, mama, su jais tiek vargo" lotuliukas.gif blink.gif

o del mokyklos, na, tikiuos iki septyniu metu, tai susigyvens su tuo, kad reiks lankyt mokykla unsure.gif
Atsakyti
Mano Jonelis jau eina i mokykla, ir skaityt pradejes tiek lietuviskai, tiek angliskai smile.gif Mokykla - svarbiausias dalykas. Su didziausiu noru, tempia mane smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2014 01 21, 14:07)
Mano Jonelis jau eina i mokykla, ir skaityt pradejes tiek lietuviskai, tiek angliskai smile.gif Mokykla - svarbiausias dalykas. Su didziausiu noru, tempia mane smile.gif)


thumbup.gif
Atsakyti
tai zinau, UK eina nuo 3 ar 4 metu, i vadinama mokyklele. Man tai didziausia nesamone, kokia tik gali but. Ir net namu darbus uzduoda ...
Mano drauge dabar vargsta su savo dukra, taip ji nenori tu namu darbu daryt, dieve, vaikui 4 metai, o cia... Sako, bijau, kad is vis atmus nora mokytis. Dar tie vaikai ir nesusikoncentruoja pakankamai... Aplamai, pradeda nuo ankstyvo amziaus, bet palyginimui su musu mokiniais, dauguma ten - kazkokie berasciai biggrin.gif .Nebent eina i gera mokykla.
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 01 16, 00:59)
Dalis tiesos yra tavo, Smilga  biggrin.gif  bet ne viena aš esu daugiavaikė... ir kažkuo ypatinga dėl to nesijaučiu...
du nuo trijų - labai mažai juo skiriasi  4u.gif

Bet tarkim mano vaikai visi tarpusavyje užsiima, labai daug žaidžia kartu. O su vienu vaiku - daug tėvai žaisti turi. Žinoma turiu dabar visokių dienų: tai vienas namie, tai du, tai trys...
Tai su vyriausiu jau mažai ką veikt bereik (aš iš tos pusės, kai man reik darbus namie dirbt, tai jis leidžia, susitariam), dėmesio žinoma reikia, bet su mažiausiu dar... sauskelnės, žaidimai, veikla ir t.t. reik dar būt ir būt... nieko "lišno" nepadirbsi...
O, bet, tačiau... esu apsupta žmonių, nuostabių... kolektyve darbe: esam keturios moterys, tai tik viena augina du vaikučius, trys - po tris smile.gif dar du vaikinukus turim, tai jie dar antrų pusių neturi...
Studijose taip pat ne po vieną ir ne po du, vienas grupiokas net penkis vaikus turi...  bigsmile.gif  thumbup.gif
klasiokė netoli gyvenanti ketvirtą rudenį pagimdė...
ir dar galiu rasti ką pavardinti... nepavieniai tai atvejai daugiavaikės šeimos...  cool.gif  wub.gif



o kaip suprasti,laba vakara, esi isejusi anksciau darbuotis? nes kiek pamenu maziukas tavo gimes vasario men., tai jam tik du metukai sukakos...
as siaip patenkinta kai visi yra namie, du turi ka veikti, zaidimai chaosas, o maze tada ir eina pas juos, tai as kaip ir turiu sava laika:) o va kai abu iseina i darzus, tai ji kaip katinas palei mane glaustosi...
del darbu kas labai neitiketina, kad NORIU eiti dirbti, maniau tokio jausmo jau niekada nepatirsiu, planuoju, pusmeti anksciau, na viskas priklausys nuo europiniu projektu, bet taip skausminga palikti maziuke, bernus iki 4 metu istampiau sterbleje, o maziuke va imsiu ir mesiu i darzeli, na tikiuosi, kad mama visgi pagelbes ir vesiu kaip galima veliau i darza...
pas man darbe yra tiksliau busime 2 daugiavaikes su panasaus amziaus leliais, tai tikrai jau visiems naturalu ir mane kazkaip visada gerai priima (bent jau akyse), kazkaip neakcentuoja nei ka,kitos su vienu turi daugiau rupescio nei kad su trimis:) na ir drauge turi tris, tai kazkaip gerai jauciuosi ir isvis labai daznai pastebiu trejetukus, gal kad aktualu:)
Atsakyti
Taip ga1, puikiai skaičiuoji bigsmile.gif

Taip jau išėjau ir aš į visuomenę nuo rugsėjo jau. Plius darbuotis pradėjau. Žinai gi, daug kas atsiremia į finansus. Mielai dar prie kojos auginčiau visus tris smile.gif wub.gif labai dar mažas mažius... bet prie lopšelio lengvai priprato, nesitikėjau... pagalbos tėvų, deja, neturiu... tai darželis - mano išsigelbėjimas.
mėgstu dienas leisti su vaikais, eiti laukais, kalnais ir t.t. ir labai džiaugiuosi, kad vis kartais turiu laisvesnių dienelių, kurias galiu skirti vaikams.

O sakai pusmečiu anksčiau planuoji į darbus pasinerti, o tas pusmečiu anksčiau ko?
Dabar metukai mažiukei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 29 sausio 2014 - 00:41
QUOTE(Karinuks @ 2014 01 29, 01:36)
Taip ga1, puikiai skaičiuoji  bigsmile.gif

Taip jau išėjau ir aš į visuomenę nuo rugsėjo jau. Plius darbuotis pradėjau.  Žinai gi, daug kas atsiremia į finansus. Mielai dar prie kojos auginčiau visus tris smile.gif  wub.gif  labai dar mažas mažius... bet prie lopšelio lengvai priprato, nesitikėjau...  pagalbos tėvų, deja, neturiu... tai darželis -  mano išsigelbėjimas.
mėgstu dienas leisti su vaikais, eiti laukais, kalnais ir t.t. ir labai džiaugiuosi, kad  vis kartais turiu laisvesnių dienelių, kurias galiu skirti vaikams.

O sakai pusmečiu anksčiau planuoji į darbus pasinerti, o tas pusmečiu anksčiau ko?
Dabar metukai mažiukei?


Mano atmintis ta geroji,kaip as sakau nufotkinu ir prisimenu...smile.gif

tai vasara pradejai maziuka jau pratinti??? tikrai maziukas, man taip gaila isvesti dvieju, o cia tokis maziulis... na mes isgyventume su tuo ka mes gauname, tiesa gal i kojine ikisti neliktu, bet isgyventume normaliai, mane labiau veikia tas faktas, kad man jau yra poreikis iseiti ir pakeisti aplinka, nors kaip pati sakai, su vaikais as praktiskai nesedziu, bet ir to jau nebeuztenka...kitas dalykas dabar kaip tik atkutimas su es finansavimu ir siaip jau mane kviete kai su antruoju trecius metus namie sedejau, tai kazkaip nesinori pasirodyti nelojaliai darbdaviui...ziuresime kaip cia gausis,kalbejau apie vasaros laika, kad butu praejis ligu sezonas, bet jei rasis koks projektas tai iseiciau ir anksciau....
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Mums ligų sezonas prasidėjo nuo Naujųjų... iki to laiko sveikutėliai buvo, kas labai džiugino biggrin.gif

O vasaros paskutinį mėnesi mūsų darželis atostogauja, tai visi eiti pradeda nuo rugsėjo. Rugsėjį pratinti ir pradėjau. Rugsėjį mažai lankė dar, o spalį - nebeturėjau pasirinkimo - teko vesti kasdien nuo ryto iki vakaro... bet sekėsi: lengvai priprato ir iki švenčių ėjo visi be pertraukų... Trūksta auklėtojų darželyje - šitai gavos kaip pliusas, nes nereikėjo pratintis prie skirtingų žmonių - visą laiką buvo viena auklėtoja, kuri yra labai švelni ir atsidavusi wub.gif vaikams taip geriau - ir auklėtoja pastebėjo, kad taip net geriau: visa atsakomybė tik jai, vaikus daug geriau pažįsta...
Atsakyti