Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(laina12 @ 2013 12 30, 12:27)
Oho, Mangirdien, busi pagerbta tarp vyru biggrin.gif

na, as irgi prisiduosiu turbut. labai jau uzkreciamas virusas cia siaucia. Nelaukta, neplanuota ir nesitiketa - buvo labai didelis sokas man, ir mano vyrui ... bet jei jau nusprende, tai ateis ...

Sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O, kokios gražios "prisiduotos" dovanos wub.gif

Sveikinu, ir dalinuos rugsėjinukės sveikinimais smile.gif Apipaišytais, aišku.


user posted image
Atsakyti
SU NAUJAIS VISAS MAMYTES 4u.gif
bigsmile.gif sveikinu visas nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Laba vakara...

niuuu tep apsidziaugiau, kad uzejau, tokios naujienos, tep dziugu, as tikrai pakartociau dar ir dar, kazkada su mazaja uzsukau is ryto i akropoli, o ten tiek daug pilvuziuku bevaiksciojanciu, matyt tos kur isejusios katik i dekreta, kazkaip net persmelke, kad to pojucio neteks jau patirti...

Mano maziukei jau 1 metai ir menesiukas, nr.2 vakar 4 atsventeme, vienu zodziu ziema pas mumi sventimu metai, apie islaidas jau nekalbu...

Beje Mangirdiene, bereikalo, vien tik sunu nori...as irgi buvau grynai vyriskai nusiteikusi ir net kai pasake, kad trecia mergaite gims 11 savaite ilgai netikejau,kad tikrai mergaite ir bus, na bet kai susilaukiau, tai net nezinau, tikrai nesitikejau,kad toks jausmas uzplus net negali palyginti net ir pirmojo gimimas nesukele tokio pajucio...tikras saules spindulys, tik va galetu mergele daugiau valgyti, man su vaiku maitinimu kazkaip nenuskilo, jau tokie nevalgus, na dar antras toks pusetinas, galvojau pirmas topas, o mergele pasirodo isvis - atradimas, is kokiu syvu ji gyva, stebiuosi...vienu zodziu Dievas cia mane uz kazka baudzia, regis ir as apetitna ir vyras ir musu seimos, o vaikai - kosmaras...

beje po beveik sesiu dekreto metu mane jau i darba pradejo traukti, vienu zodziu uz tuos darboholikes metus regis jau atilsejau:)

laukiam toliau geru naujienu:)

Atsakyti
ga1, sveikinimai šeimynai wub.gif su šventėm jus visus biggrin.gif

Vilmos sveikinimas gražus thumbup.gif raitytas išraitytas smile.gif

gera paskaityti wub.gif nėštukės ir mažiukai mane taip pat vis pakeri biggrin.gif
Atsakyti
laba
o as zinokit, dar nesusitaikau su ta mintim, kad dar karta teks viska pradet nuo pradziu .... jau taip buvau nusiteikus turet viena vaikiuka. Kai 'gaminom' nesigavo , tai uztai visai kiti gyvenimo planai buvo...na, bet yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2014 01 10, 10:32)
laba
o as zinokit, dar nesusitaikau su ta mintim, kad dar karta teks viska pradet nuo pradziu .... jau taip buvau nusiteikus turet viena vaikiuka. Kai 'gaminom' nesigavo , tai uztai visai kiti gyvenimo planai buvo...na, bet yra kaip yra smile.gif

Gavot Dievo dovaną wub.gif džiaukis...
žinoma, kai jau nesitikėjai, tai tikiu, kad lengvas šokas biggrin.gif bet teigiamas...

o planai.... gi žinai kaip su jais būna mirksiukas.gif
Atsakyti

atsiprasau, paklydau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cikita1: 11 sausio 2014 - 03:26
QUOTE(Karinuks @ 2014 01 10, 22:51)
Gavot Dievo dovaną  wub.gif  džiaukis... 
žinoma, kai jau nesitikėjai, tai tikiu, kad lengvas šokas  biggrin.gif  bet teigiamas...

o planai.... gi žinai kaip su jais būna  mirksiukas.gif


aha , taip ir matau, kaip dievulis uz pilvo susiemes kvatoja doh.gif biggrin.gif

nieko, svarbu, kad sveikas drutas gimtu ir augtu. kaip te sakoma, vaikai ne geles, ju augint nereik - patys uzauga biggrin.gif

karinuks, o kaip tau su trijule? speji suktis? biggrin.gif as vos su savo viena susitvarkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2014 01 11, 10:00)
*aha , taip ir matau, kaip dievulis uz pilvo susiemes kvatoja  doh.gif  biggrin.gif

**nieko, svarbu, kad sveikas drutas gimtu ir augtu. kaip te sakoma, vaikai ne geles, ju augint nereik - patys uzauga  biggrin.gif

karinuks, o kaip tau su trijule? speji suktis? biggrin.gif as vos su savo viena susitvarkau  doh.gif

*lotuliukas.gif
** drinks_cheers.gif
*** naaaa.... visaip... laiko pritrūkstu kaip reikiant...
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2014 01 11, 11:00)

karinuks, o kaip tau su trijule? speji suktis? biggrin.gif as vos su savo viena susitvarkau  doh.gif


biggrin.gif laina12 - sveikinimai wub.gif

pacituosiu vienos mamos neseniai pasakytus žodžius - augina 3 vaikus (4,5 m, 2,5 m. , mažiausiai 4 men.) - vyresnėliai susirgo ir atsidūrė ligoninėje su tėčiu - tada ji parašė - ...."žinot supratau ir dar kartą įsitikinau, kad su vienu vaiku nėra ką veikti, einu po kampus ir rankioju dulkes..." biggrin.gif

tai kol nepabandysi, nesužinosi ar spėji ar ne biggrin.gif Va Karinuks gyvas mūsų pavyzdys wub.gif
Atsakyti
Dalis tiesos yra tavo, Smilga biggrin.gif bet ne viena aš esu daugiavaikė... ir kažkuo ypatinga dėl to nesijaučiu...
du nuo trijų - labai mažai juo skiriasi 4u.gif

Bet tarkim mano vaikai visi tarpusavyje užsiima, labai daug žaidžia kartu. O su vienu vaiku - daug tėvai žaisti turi. Žinoma turiu dabar visokių dienų: tai vienas namie, tai du, tai trys...
Tai su vyriausiu jau mažai ką veikt bereik (aš iš tos pusės, kai man reik darbus namie dirbt, tai jis leidžia, susitariam), dėmesio žinoma reikia, bet su mažiausiu dar... sauskelnės, žaidimai, veikla ir t.t. reik dar būt ir būt... nieko "lišno" nepadirbsi...


O, bet, tačiau... esu apsupta žmonių, nuostabių... kolektyve darbe: esam keturios moterys, tai tik viena augina du vaikučius, trys - po tris smile.gif dar du vaikinukus turim, tai jie dar antrų pusių neturi...
Studijose taip pat ne po vieną ir ne po du, vienas grupiokas net penkis vaikus turi... bigsmile.gif thumbup.gif
klasiokė netoli gyvenanti ketvirtą rudenį pagimdė...
ir dar galiu rasti ką pavardinti... nepavieniai tai atvejai daugiavaikės šeimos... cool.gif wub.gif


Atsakyti