Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labuka, Mamukai 4u.gif wub.gif
Pasiilgau visu blush2.gif
ilgai bandžiau atgaivint seną Nika, bet susikuriau nauja, tikiuos visos atpažistat ax.gif
Kaip matote iš liniuotės ir kai kas jau matė FB, šioms Kalėdoms apsidovanojau thumbup.gif

QUOTE(Gingerr @ 2013 12 04, 01:06)
maniskis jau eina i mokyklele, na cia gal labiau paruosiamoji, nes vis dar daug kas zaidimo forma, bet skirtumas didelis nuo darzelio. vis tik mes UK, maniskis kaifuoja, kaip bus toliau - matysime! 4u.gif
tiesa, noriu prisiduoti  nestuke.gif


wub.gif drinks_cheers.gif
Sveikinu, Mamuk :*
Atsakyti
QUOTE(Mangirdiene77 @ 2013 12 11, 15:47)
Labuka, Mamukai  4u.gif  wub.gif
Pasiilgau visu  blush2.gif
ilgai bandžiau atgaivint seną Nika, bet susikuriau nauja, tikiuos visos atpažistat  ax.gif
Kaip matote iš liniuotės ir kai kas jau matė FB, šioms Kalėdoms apsidovanojau  thumbup.gif

wub.gif wub.gif wub.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(Smilga* @ 2013 12 11, 20:20)
wub.gif  wub.gif  wub.gif Sveikinimai  4u.gif


Ačiūkas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangirdiene77: 11 gruodžio 2013 - 19:27
QUOTE(Mangirdiene77 @ 2013 12 11, 14:47)
Labuka, Mamukai  4u.gif  wub.gif


Na kokia smagi žinia 4u.gif ir gausiai apsidovanojai wub.gif thumbup.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Karinuks @ 2013 12 12, 17:16)
Na kokia smagi žinia  4u.gif  ir gausiai apsidovanojai  wub.gif  thumbup.gif  sveikinu  4u.gif


patis lengvam šoke blink.gif wub.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
oho, kad naujienu pabiro thumbup.gif Gingerr , Mangirdiene thumbup.gif
smaguma biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(laina12 @ 2013 12 02, 13:31)
na, eglutei sueina rugpjucio 31 d 7 metukai (po dveju metu) tai kita diena po gimtadienio ir gales drozt i mokyklele  biggrin.gif
as neskubesiu leist nuo 6 metu, tegu vaikas pasidziaugia vaikyste, o 'prisimokyti' visada spes.

eglute jau dabar pradejo gan gerai skaityti, ir sudetingus zodzius (ir didziosiom raidem, ir mazosiom), skaiciuoja puikiai - sudeti ir atimti (iki 50), ismoko rasyti , kol kas spausdintinem raidem . Jei ka, gales is karto i antra klase eit (tuo labiau, kad pas mus kaimo mokykla, kur visi mokiniai nuo pirmos iki ketvirtos klases sedi vienoje klaseje biggrin.gif )



Oho, kokie smagūs mokėjimai thumbup.gif
Dukrutė mano dar tik pradeda raides dėlioti, ir tik spausdintines. Nu, bet, škias, pasigirsiu, mano lietuviškas vaikas gi vieną užsienio kalbą labai gražiai įvaldė, o kitą truputį supranta/šneka. Ir vis dar piešia daug ir smagiai.
Apie mokyklą kuo ramiausiai galvoju nuo ne per anksti, nieko aš tokio greitesnio savo vaiko raidoje intelektinėje ir emocinėje neįmatau , kad reikėtų tos pirmos klasės anksčiau.

QUOTE(laina12 @ 2013 12 14, 12:41)
labas visoms  4u.gif
oho, kad naujienu pabiro  thumbup.gif  Gingerr , Mangirdiene  thumbup.gif
smaguma  biggrin.gif


O, mažutukai kalėdiniai dovaniukai pakuojasi thumbup.gif
Mangirdiene, kūrėja, o ką dar veiki, be to, kad apsidovanojai? Kaip didysis?
Atsakyti
wub.gif aciu Anna wink.gif
tave dar syki 4u.gif smile.gif

zodziu, kadangi mano seimoje niekas nezino, o pilvelio didejimu, kaltinu sokolada vakarais biggrin.gifD Jonelis man viena vakaro ir sako, nusirengem grize is mokykloj, jis man taip rankute ant pilvelio ir sako, mamyte, bet tau tikrai reikia nueiti i tualeta thumbup.gif blush2.gif
vyras irgi kartais uzmeta, kad pilvelis kyso, kaip pas nestuke blush2.gif tongue.gif
bet dziaugiuosi, jog jokiu dideliu pykinimu, kartais rytais ne kaip jauciuosi, bet pavalgius is karto pagereja. tad labai dideliu bedu nera. smile.gif dirbu kaip arklys, viska darausi pati, jokiu padeties prisidangstymu dar nera smile.gif) nu palaukit nauju metu mano vyrai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2013 12 14, 20:48)

Mangirdiene, kūrėja, o ką dar veiki, be to, kad apsidovanojai? Kaip didysis?


Labuka 4u.gif
aš tai puikiai, kuriu buriu nuosavam butike, šalia Onos bažnyčios, vasara vestuves atšokom smile.gif
Mangis kaip visad, "smarkus" vyras, ramybės mažai būna, serga retai, darželį lanko, Dvynukų laukia labai smile.gif Broliuką ar Sesutę užsakinėjo jau kokius antrus metus biggrin.gif tai jau pagaliau pažadą išpildėm su kaupu nestuke.gif smile.gif beliko tik pagimdyt wub.gif
Esam visi be galo be krašto LAIMINGI wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
visas Mamytes ir jų Šeimas su ŠVENTĖM :*

QUOTE(Mangirdiene77 @ 2013 12 16, 19:38)
Labuka  4u.gif
aš tai puikiai, kuriu buriu nuosavam butike, šalia Onos bažnyčios, vasara vestuves atšokom smile.gif
Mangis kaip visad, "smarkus" vyras, ramybės mažai būna, serga retai, darželį lanko, Dvynukų laukia labai smile.gif Broliuką ar Sesutę užsakinėjo jau kokius antrus metus biggrin.gif tai jau pagaliau pažadą išpildėm su kaupu  nestuke.gif smile.gif beliko tik pagimdyt  wub.gif
Esam visi be galo be krašto LAIMINGI  wub.gif


ps. pas mus dar 2 vyrai bus thumbup.gif
taip ir norėjau, taip ir jaučiau wub.gif
Atsakyti
Oho, Mangirdien, busi pagerbta tarp vyru biggrin.gif

na, as irgi prisiduosiu turbut. labai jau uzkreciamas virusas cia siaucia. Nelaukta, neplanuota ir nesitiketa - buvo labai didelis sokas man, ir mano vyrui ... bet jei jau nusprende, tai ateis ...
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2013 12 30, 13:27)
Oho, Mangirdien, busi pagerbta tarp vyru biggrin.gif

na, as irgi prisiduosiu turbut. labai jau uzkreciamas virusas cia siaucia. Nelaukta, neplanuota ir nesitiketa - buvo labai didelis sokas man, ir mano vyrui ... bet jei jau nusprende, tai ateis ...


wub.gif thumbup.gif
Sveikinimai!!!
Atsakyti