Įkraunama...
Įkraunama...

Komisas "Aš augu"

QUOTE(Violeta* @ 2013 04 12, 21:28)
Aš irgi nukentėjus nuo šitų aferistų. Kol dar laukiaus, "pupoje" jų vykdoma veikla įtarimo nekėle, daug ką pirkau, o paskum...pernai vasarą nunešiau nemažą maišą mūsų pačių išaugtų rūbelių, tarp kurių buvo ir vardinių ir visai naujų, baby bjorn nešynė ir t.t. tai va, palikau įkainot prekes, įkainojo kaina kuri man pasirodė pernelyg jau menka, sakiau atsiimsiu prekes....netyčiom pamatau, kad "Pupoj" nieko nebėra, išsikėle Perkūnkiemin nesuderinę su manim prekių atsiėmimo, nei sutarties, nieko neturėjom....kelis kartus derinom atsiėmimą, kad atveš prekes atgal į Pilaitę kelioms mamoms grąžint, bet skambučio tebelaukiu dar vis...va ir dabar paguglinus pamačiau, kokia čia situacija...Liūdnoka, nuostolis apie 400-500 lt kažkur, ir matyt kad...palaidot juos jau galima. verysad.gif bet jei kas inicijuotų kokius teisminius procesus ar ką, prisijungčiau.


Kaip sekėsi? Ar atgavot savo daiktus?
Atsakyti
Sveiki, gal kam pavyksta susisiekti su jais? nei vienas telefonas neveikia, i el. laiskus neatraso,..
Atsakyti
,,,Pamiršau čia ir aprašyt, kad taip, dar pavasarį viską atsiėmiau..Kalbėjau su atidavusia moterim, kad nebeįmanoma beatsekt kas ko, viskas persimaišę, mano pačios daiktus atrado tik pagal konkrečiai įvardintą nešynę ir pan.Minėjo, kad visi skambučiai jau įgrįso, kad jie nekalti, kad liko patys apgauti ir pan... Sakė, viską ruošiasi atiduot vaikų namams...ir ko gero, taip ir baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 02 10, 18:41)
,,,Pamiršau čia ir aprašyt, kad taip, dar pavasarį viską atsiėmiau..Kalbėjau su atidavusia moterim, kad nebeįmanoma beatsekt kas ko, viskas persimaišę, mano pačios daiktus atrado tik pagal konkrečiai įvardintą nešynę ir pan.Minėjo, kad visi skambučiai jau įgrįso, kad jie nekalti, kad liko patys apgauti ir pan... Sakė, viską ruošiasi atiduot vaikų namams...ir ko gero, taip ir baigėsi.

mano vaiko rubeliu taip pat ten liko nemazai, na dziugu bent tai, kad kazkokiems vaikuciams atiteks
Atsakyti