Įkraunama...
Įkraunama...

Komisas "Aš augu"

QUOTE(acmeda @ 2013 03 12, 15:27)
Manau mes ir taip dar esam labai geranoriškos ir labai supratingos iki šiol laukdamos kol suras ir gražins tuos daiktus:hm
Ir mums daug kainuoja nervų,laiko ir benzo po kelis kart važinėt ir vistiek visko neatgaut.Gal mums pačioms toj drabužių krūvoj pasiknist,tikrai greičiau savo drabužėlius ir daiktus surastumėm ir joms laiko pataupytumėm:oh 
Beje netikiu kad jau tokios " šilkinės" ir direktorė ir darbuotojos,nuveži prekes o po savaitės bankrutuoja,tai kam priiminėjo tas prekes,jei žinojo kad jie bankrutuoja,bet meluoja,žada parduot,o paskui dingsta kaip į vandenį.Ir paskui pasakoja graudžias istorijas,kaip joms sunku ir kokios jos atsakingos,svetimus daiktus norėdamos atiduot  vaikų globos namams.Mes ir pačios turim kam atiduot,bet nunešėm į AŠ AUGU,todėl kad pačioms reikėjo pinigėlių,kad prisidėt prie šeimos biudžeto,pačių vaikai auga ir visko reikia ir nieks dovanai neduoda.


Sveiki

Sakykit ar raset koki skunda policijai?
Jau daugiau kaip trys menesiai negaliu gauti nei vieno daikto, vis nera kada surusiuoti, bla bla bla...nebezinau ka ir daryti...
Ieskau konkreciu daiktu, sako neranda, vienu zodziu neaisku kur jie yra, ar parduoti, ar siaip kas pasieme, nebezinau net kaip issiaiskinti kas buvo parduota ir kur tu pinigu ieskot.

Mano kruvos daiktu pas juos, pasirodo net neuzaktuotu. doh.gif Nebeisivaizduoju kaip atgauti prekes. Sarasu irgi neturiu, vis pasitikejau...kad surasys ir atsius sarasa...o vat sugalvojo imone uzdaryti ir net nepranesti apie tai bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2013 03 16, 13:15)
Sveiki

Sakykit ar raset koki skunda policijai?
Jau daugiau kaip trys menesiai negaliu gauti nei vieno daikto, vis nera kada surusiuoti, bla bla bla...nebezinau ka ir daryti...
Ieskau konkreciu daiktu, sako neranda, vienu zodziu neaisku kur jie yra, ar parduoti, ar siaip kas pasieme, nebezinau net kaip issiaiskinti kas buvo parduota ir kur tu pinigu ieskot.

Mano kruvos daiktu pas juos, pasirodo net neuzaktuotu.  doh.gif Nebeisivaizduoju kaip atgauti prekes. Sarasu irgi neturiu, vis pasitikejau...kad surasys ir atsius sarasa...o vat sugalvojo imone uzdaryti ir net nepranesti apie tai  bash.gif



Aš nerašiau, nors jau ruošiuosi, nes ieškojau jų per visus įmanomus kanalus. Dabar keli daiktai liko nesurasti, tai tikiuosi, kad gal... smile.gif Dėl pardavimų reikia kreiptis į piktajį naująjį savininką, kuris dėl visko kaltas smile.gif Oi, nesąmonė kažkokia. Kaip ir gaila jų, bet jei nemoki verslo daryti, tai nedaryk. O kiek žmonių neskaito supermamų ir nežino kaip juos surasti.
Atsakyti
QUOTE(Marijatu @ 2013 03 16, 22:18)
Aš nerašiau, nors jau ruošiuosi, nes ieškojau jų per visus įmanomus kanalus. Dabar keli daiktai liko nesurasti, tai tikiuosi, kad gal... smile.gif Dėl pardavimų reikia kreiptis į piktajį naująjį savininką, kuris dėl visko kaltas smile.gif Oi, nesąmonė kažkokia. Kaip ir gaila jų, bet jei nemoki verslo daryti, tai nedaryk. O kiek žmonių neskaito supermamų ir nežino kaip juos surasti.



O jus skambinot tam seimininkui? Kaip ji surasti?
Atsakyti
Tikra nesąmonė su šita firma
doh.gif
Aš esu pridavusi drabužėlius, dar kai jei buvo įsikūrę Pupoje, irgi dingo kaip į vandenį. Gerai, kad draugė gyvenanti Perkūnkiemyje pasakė, kad šalimais įsikūrė. Bet pati savininkė tai per 1,5 mėn. nesugebėjo paskambint ir informuot, kad persikėlė ir kur jų ieškoti. Jau susiruošiau važiuot atsiimt drabužėlių, o jie ir vėl prapuolė. doh.gif lotuliukas.gif
Dabar tik jūsų dėka vėl sužinojau kaip susisiekt su savininke, tiksliau jos motina. Nes senuoju telefonu nieks nebeatsiliepia.
Nu absurdas, ne kitaip doh.gif
Atseit visi namai užversti drabužiais, tai tegul sparčiau rūšiuoja ir atiduoda savininkams ir joms nuo to geriau bus.
Maniškių, atseit net neieško, nes nesuranda mano sutarties. Labai patogu žinoma taip sakyt. Gaila, kad aš ir pati pamečiau kompiuterinį tos sutarties variantą. Tikrai kyla noras eit pačiai pasiknist ten.
Mintis gal ir nebloga jų buvo ir populiarumas nemažas, bet akivaizdu kad "kando daugiau nei apžioja" biggrin.gif



Beja, ar atgavote kas nors drabužėlius, jei buvote naujus, nedėvėtus pridavę?
Gal čia apskritai tokia taktika - naujų su etiketėmis, negrąžinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rubineli: 17 kovo 2013 - 13:25
QUOTE(rubineli @ 2013 03 17, 13:23)
Tikra nesąmonė su šita firma
doh.gif
Beja, ar atgavote kas nors drabužėlius, jei buvote naujus, nedėvėtus pridavę?
Gal čia apskritai tokia taktika - naujų su etiketėmis, negrąžinti?


Gali būti,mano ir su etiketėm neranda,bet ir padėvėtos vonelės neranda,matyt labai mažas daiktas ,mirksiukas.gif
Aš tai nesuprantu,kaip ten jie tą verslą pardavė doh.gif Nes naujieji šeimininkai,pasako kad senieji bankrutavo,o nei kontaktų,nei kaip atgaut drabužius nenurodo.Tai kaip žmonėms,neskaitantiems SUPERMAMOS rast kontaktus,galėtų senieji šeimininkai kažkur viešai paskelbt ir nereiktų verkt kad žmonės drabužių neatsiima,todėl jiems sunku rast kitų drabužius.Ir įdomu kodėl su buvusiom darbuotojom tų drabužių nesudėliojo pagal sutartis ar klientų kontaktus,kad paskui nereiktų ieškot krūvoj ir skųstis kad nespėja surūšiuot,juk seniai žinojo kad parduoda savo verslą g.gif
Policijoj kai skambinausi tai sakė,kad čia gali būt sukčiavimas stambiu mastu,nes viešai neskelbia savo kontaktų kur drabužius atsiimt,ir būtų gerai kad visi nukentėję rašytų pareiškimus.
Atsakyti
Galkas parasytu kaip susisieket,nes man atsake i el.pasta:
Jusu grazinimas suruostas.Jums patogiu laiku atvaziuokite atsiimti grazinimo i Karoliniskes, Simulionio g.10. Pries atvaziuojant pasiskambinkite tel. 869509488.
Geros dienos

Kai paskambinau moteris atsiliepusi pasake kad nieko nezino,dar karta pabandziau ta pati moteriskelia tipo neten skambinu, daugiau i laiskus niekas neatsako. sad.gif
Atsakyti
TEL suklydot rinkdama vietoj 4 rinkot 8 mirksiukas.gif Privažiavusi Šimulionio g.10 ,paskambinkit ir drabužius jums atneš.tel.869509448 Sėkmės,linkiu nors jums viską iškart atgaut 4u.gif
Atsakyti
Parašykit kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia kantrybės norinčioms atsiimti daiktus, nes joms tikrai sudėtinga atrinkti, kas kur, įsivaizduokit, kad visas vienas jų buto kambarys užkrautas vien buvusiomis prekėmis. O ir jas atsiimti joms kainavo nemažai laiko ir nervų. O juk galėjo spjauti ir pasakyti - mes nieko negalim, naujasis šeimininkas nebeįlidžia mūsų į patalpas, jūsų daiktai likviduoti... Juk sutartyse buvo parašyta, kad po kažkurio laiko, nepardavus prekių, jos likviduojamos. Pažiūrėkit į savo sutartis, ar taip?
Žodžiu, skambinkit ir bus rezultatas smile.gif
[/quote]

Zodziu -skambinkit ir niekas su Jumis nesusisieks.Koki cia apgailestavima reiskiat,kokiu uzuojautu ieskot.Pradejai versla ,tai ir daryk.Gaila ,labai gaila saves ,kad tokia kvaila buvau ir taip pasimoviau ant aferistu.
Istorija tokia :
Drabuzelius prieme tos pacios vargses pardavejos ir pasake ,kad su jumis susisieks DIREKTORE-koks skambus pavadinimas (na garbe irgi didele) -ir pasiulys kainas .Nei sutarties ,nei kainu ,nei bu nei me ,nei po dvieju savaiciu,nei po triju ,nei po menesio nei po dvieju -didelis didelis O.As skambinu "gerb. direktore " o galu gale ir" gerb. direktorius" -labai uzsieme zmones ,nes tekstas sakomas visada tas pats -dabar isvaziave ,o vakare busiu parduotuvej ,paziuresiu ir jums paskambinsiu.As tai skambinau ,o jie atskambina jau metai.
Sutarties neturiu ,daiktu -beje daugelis nauju (gerai ,kad nors pati sarasa turiu)irgi neturiu.Jauciuosi ziauriai apgauta ir nesiruosiu sito reikalo taip palikti.Kai jie bego is PUPOS reikejo is karto daiktus atsiimti.

Nors drabuzeliai labai geri,buvo ir vardiniu ,nauju,-bet kazkodel ju taip negaila ,kaip pikta ant tokiu aferistu .Ir nereikia cia jokiu graudinimu .Kaip dirbo ,tai ir turi .Dabar teks direktoriams issrebt kosyte.
Jei kas organizuos rastus i vartotoju teises ,policija ar dar kur -su malonumu prisijungsiu
Atsakyti
Šiek tiek informacijos apie "aš augu".

Man pasakė, kad naujas akcininkas yra Karolis Paulavičius. O realiai UAB "Paulavičius ir partneriai" yra įmonės "aš augu" akcininkai. O p Karolis yra jos direktorius ir vienintelis akcininkas ir vienintelis darbuotojas. P. Lilija Požarickaja yra įmonės "aš augu" direktorė. Ji privalo informuoti apie visą situaciją. Tačiau neinformuoja, o siunčia pas p. Karolį, kuris siunčia pas p. Lilija. Šie asmenys nėra tinkamai informavę klientų apie išsikraustymą, ir to niekaip negalės įrodyti, o kadangi neaišku, kur jie esą, tai visi sutartyyse numatyti terminai yra niekiniai, nes su įmone per tą laiką nebuvo įmanoma susisiekti. Aš šioje įmonėje patyriau nuostolius, kurie siekia apie 200-250 lt, o tai pagrindas kreiptis į teismą. Juolab turiu visus raštiškus įrodymus apie parduotas prekes, nes susirašinėjau el.paštu, plius įrašytus pokalbius su direktorės atstove ir užfiksuotas faktines aplinkybes, kad parduotuvė išsikraustė tinkamai neinformavusi savo klientų. Tai ir galvoju, kad būtų galima pradėti nesmagias procedūras, bet labai tikiuosi savininkų, direktorių ir jų atstovų geranoriškumo. Manau, kad tokių kaip aš atsiras nemažai. Puikiai suprantu, kad direktorė pagimdė vaika, jai sunku, subankrutavo.. Bet vogti svetimus daiktus nėra gerai. Jeigu pinigai, arba daiktai priklausė kitam žmogui, reikia juos atiduoti. Kitaip teismas. Suprantu, kad UAB yra ribotos atsakomybės, ir atgauti kažką yra sunku, bet žmogus turi suvokti, kad jeigu nesusitvarkys dabar, turės bėdų, kai ateityje norės steigti verslą, Nes kažin, ar kas nors norės turėti reikalų su žmonėmis, kurie kažkada apgavo šimtus žmonių.
Atsakyti
Tai prisiskambinau ir susigrazinau maisa daiktu. Na aisku, kad geresniu drabuzeliu ar tai truksta ar tai jie buvo parduoti, dabar jau neaisku, o visa kas nereikalinga bandoma ikainuoti, kad mazesnes skolos liktu...
Atsakyti
Aš irgi nukentėjus nuo šitų aferistų. Kol dar laukiaus, "pupoje" jų vykdoma veikla įtarimo nekėle, daug ką pirkau, o paskum...pernai vasarą nunešiau nemažą maišą mūsų pačių išaugtų rūbelių, tarp kurių buvo ir vardinių ir visai naujų, baby bjorn nešynė ir t.t. tai va, palikau įkainot prekes, įkainojo kaina kuri man pasirodė pernelyg jau menka, sakiau atsiimsiu prekes....netyčiom pamatau, kad "Pupoj" nieko nebėra, išsikėle Perkūnkiemin nesuderinę su manim prekių atsiėmimo, nei sutarties, nieko neturėjom....kelis kartus derinom atsiėmimą, kad atveš prekes atgal į Pilaitę kelioms mamoms grąžint, bet skambučio tebelaukiu dar vis...va ir dabar paguglinus pamačiau, kokia čia situacija...Liūdnoka, nuostolis apie 400-500 lt kažkur, ir matyt kad...palaidot juos jau galima. verysad.gif bet jei kas inicijuotų kokius teisminius procesus ar ką, prisijungčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 12 balandžio 2013 - 20:31