Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

QUOTE(Bry. @ 2014 09 10, 22:14)
Siandien bendravau su mergina jau suaugusia,kuri augo internate,vėliau buvo globojama,likau kažkokiam šoke
Išsamiau galima?
QUOTE(Bry. @ 2014 09 10, 22:14)
kada reiketu pradeti tvarkytis del globos?as norėčiau maždaug po 1,5m pasiimti vaikiuka,kad butu amžiaus panašaus su maniskem
Po 1,5m negalios nei viena surinkta pažyma.O be pažymos nepriims į kursus.Tai gal kai jau galėsite globoti,tada ir pradėkite?Nes įvairių pažymų ir vertinimų iš ties nemažai,tam reikia skirti laiko,o jūsų dvynės,kiek supratau,dar nedidukės?
Globotinis turėtų būti jaunesnis už bio vaikus bent keliais metais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 11 rugsėjo 2014 - 13:56
QUOTE(Bry. @ 2014 09 10, 23:14)
Sveikos 4u.gif
Visada norejau isivaikinti vaikiuka,galvojau taip-pasigimdysiu savo viena ir tada antra isivaikinsiu,bet gavosi taip,kad iskarto du pasigimdziau smile.gif bet noras isivaikinti nedingo,bet yra ir baimes kažkiek,del savęs as nebijau,zinau,kad vaikiuka mylėsiu kaip savo,bet kiti ne,manau bus ir smerkianciu daug verysad.gif  o ir vyras nesutinka.Siandien bendravau su mergina jau suaugusia,kuri augo internate,vėliau buvo globojama,likau kažkokiam šoke ir tik dar labiau sustiprėjo noras padeti vaikeliui nors vienam augti su meile ir šiluma,užsiminiau vyrui apie globa,tai kaip ir labai neprieštarauja g.gif kada reiketu pradeti tvarkytis del globos?as norėčiau maždaug po 1,5m pasiimti vaikiuka,kad butu amžiaus panašaus su maniskem,tai gal jau reikia pradeti? Nieko as dar nesidomejau labai tai nezinau kas kaip.


Labai sveikinu Jūsų norą, nors labiau gal norėtųsi vadinti svajonę...Palaikau, bet norėčiau patarti Jums neskubėti, ir labai neskubėti...Pasidžiaukite savo mažylėmis, Jums dar visas gyvenimas prieš akis, mėgaukitės tuo, ką turit šiandien, paauginkit savo dukrytes, įgysit patirties, suvokimo, o tada nevėlu bus priimti sprendimus. Ir jei vis tik ryšitės - vėl turėsit progą pasidžiaugti nauju, gal net mažu vaiku 4u.gif O ir Jūsų vyras per tą laiką gal subręs šiam žingsniui, nes neužtenka vien to, kad jis neprieštarauja Jūsų svajonei, labai neužtenka...reikės tiek daug auginant, kad, man regis, mūsų antrosios pusės turi TO norėti nė kiek ne mažiau, o gal net ir dar labiau to trokšti nei mes pačios....
Sėkmės, ir - neskubėkite gyventi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2014 09 11, 14:44)
Pasiilgau tavęs 4u.gif Kaip darbai?Kaip mažylė?Kaip vyresnieji?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 09 11, 13:54)
Išsamiau galima?
Po 1,5m negalios nei viena surinkta pažyma.O be pažymos nepriims į kursus.Tai gal kai jau galėsite globoti,tada ir pradėkite?Nes įvairių pažymų ir vertinimų iš ties nemažai,tam reikia skirti laiko,o jūsų dvynės,kiek supratau,dar nedidukės?
Globotinis turėtų būti jaunesnis už bio vaikus bent keliais metais  4u.gif


na apie internata Ji labai nepasakojo,tik pasake tiek,kad reikia kovoti uz save...
mano dvynes 4men,norejau vienmeciu g.gif
Papildyta:
QUOTE(gliuka @ 2014 09 11, 14:44)
Labai sveikinu Jūsų norą, nors labiau gal norėtųsi vadinti svajonę...Palaikau, bet norėčiau patarti Jums neskubėti, ir labai neskubėti...Pasidžiaukite savo mažylėmis, Jums dar visas gyvenimas prieš akis, mėgaukitės tuo, ką turit šiandien, paauginkit savo dukrytes, įgysit patirties, suvokimo, o tada nevėlu bus priimti sprendimus. Ir jei vis tik ryšitės - vėl turėsit progą pasidžiaugti nauju, gal net mažu vaiku 4u.gif O ir Jūsų vyras per tą laiką gal subręs šiam žingsniui, nes neužtenka vien to, kad jis neprieštarauja Jūsų svajonei, labai neužtenka...reikės tiek daug auginant, kad, man regis, mūsų antrosios pusės turi TO norėti nė kiek ne mažiau, o gal net ir dar labiau to trokšti nei mes pačios....
Sėkmės, ir - neskubėkite gyventi 4u.gif


na taip,as dar neskubu,bet gimus mano vaikams,tas noras tik dar labiau sustiprejo,o ka cia ir labai galvoti,juk globoti o nesivaikinti noriu,nors as noreciau ir isivaikinti veliau,ziureciau kaip vyras i tai,gal pamiltu ta vaikiuka kaip savo.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 11, 23:40)
o ka cia ir labai galvoti,juk globoti o nesivaikinti noriu

Bry, paskaityk ir pagalvok, ar supranti, ką pati parašei.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2014 09 11, 22:29)
Bry, paskaityk ir pagalvok, ar supranti, ką pati parašei.

g.gif o ka parašiau,kad globoti noriu ir gal isivaikinti vėliau,o ka cia kažką nusisnekejau ar kaip??? g.gif
Papildyta:
Ar,kad nera ka galvoti...
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 11, 22:54)
Ar,kad nera ka galvoti...
Yra,mieloji,yra... ax.gif
Atsakyti
Na gal as kazkaip blogai galvoju g.gif gal per mažai zinau kas ir kaip.
Viena diena atėjo pas mane mergyte,ji buvo nesenai atimta is tėvu ir gyveno vaiku globos namuose,(bet dar mokėsi ten kur ir anksciau)as jai kažkada buvau davusi saldaini,taip jos nepazystu,nebendravus,tai ji manes paprašė,kad aplankyciau ja ir jos broliuka ir,kad jie manes labai laukia blink.gif norėtųsi aplankyti,atsivežti pas save i namus,gal kažkur prie jūros atostogų ir t.t
Papildyta:
Na man atrodo,kai jau isivaikinti nori tai reikia pagalvoti,bet juk globoti viskas paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 11, 23:13)
Na man atrodo,kai jau isivaikinti nori tai reikia pagalvoti,bet juk globoti viskas paprasčiau.
Kas paprasčiau? blink.gif Paprasčiau,kad galima apsigalvoti?Pabandyti,nuspręsti,kad per sunku,neįdomu,kainuoja daug nervų ir jėgų ir...?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 09 11, 23:29)
Kas paprasčiau? blink.gif Paprasčiau,kad galima apsigalvoti?Pabandyti,nuspręsti,kad per sunku,neįdomu,kainuoja daug nervų ir jėgų ir...?


Apie apsigalvojima net kalbos nera,as taip padaryt tikrai negalėčiau!
Papildyta:
Mano vyro toks darbas,kad tenka susidurti su tokiais vaikais,puikiai zinau kaip gali buti
Papildyta:
Prikibot prie mano žodžio paprasčiau ax.gif o ka nera skirtumo tarp įvaikinimo ir globos? Globoti nera lengviau nei isivaikint?Man atrodo pagal Jus geriau tik isivaikint,ne globot,gal klystu?
Atsakyti
Man rodosi čia paprasčiausias nesusikalbėjimas įvyko. Jūsų parašymas globoti ir įsivaikinti buvo suprastas ne taip kaip jūs pati tai suprantate. Globa gali būti įvairi. Manau čia mamytės suprato apie ilgalaikę globą, kai vaikutis gyvena kartu namuose kaip šeimos narys ir globa nuo įvaikinimo skiriasi tik dokumentaliai. O jūs man rodosi kalbate apie lankymą ir savaitgalinę globą. Bet pagalvokite kaip vaikas visa tai turi suprasti kuris atsidurs toje rolėje? Jūs jį parsivešite savaitgalį, pažais su jūsų vaikiukais, ir paskui išvešite jį atgal į globos namus kur jis visą savaitę vėl jūsų lauks. O kaip jūs atsakysite tam vaikeliui kai jūsų paklaus : "Kodėl aš negaliu, mamyte, gyventi čia kartu su tavimi, juk aš tave taip pat myliu kaip ir kiti tavo vaikai?" "kodėl tu manęs taip nemyli kaip "Onytės" ir "Petriuko"? " ir t.t.
Kokios širdies reikia būti, kad verkiantį ir plyštančia širdute vaiką išvežti sekmadienį atgal, kur jis visą savaitę, o gal ir ne vieną (nes sakykim suserga jūsų vaikai kokiu gripu ir dėl to negalite to vaikelio parsivežti) lauks jūsų nesitraukdamas nuo lango ir su liūdesiu širdyje kad jis vis tik jums nėra toks svarbus kaip jūs jam.
Todėl ir neduoda tokių mažų savaitgaliams.
Ir man atrodo taip pat kaip ir kitoms, kad kol kas jūs nesuvokiat apie ką kalbate. 4u.gif
Atsakyti
Vakare apie ta as galvojau irgi,bet man atrodo geriau jau tureti globėja nei nieko neturet,neturėti ko laukti...as puikiai suprantu,kad geriau isivaikinti,apie isivainima ir galvojau visa laiką,bet vyras nesutinka,jam musu dviejų jau perdaug,na,bet gal ateityje viskas pasikeis.tai pagal Jus suprantu arba ta ilgalaikė globa arba nieko taip? Na bet didesnis vaikas jau suprastu,kad as ne jo mama ir gal jam smagu butu tureti kažką kam rupetum...kad ir ta mergaite,pati prašėsi,kad atvaziuociau,tai manau dar labiau džiaugtųsi,jei galetu savaitgalį/sventes praleisti pas mus namuose.
Atsakyti