Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 30, 13:50)
Jurga, nu kaip nesmagu su tuom berimu mazutei unsure.gif  Tikekim, kad bakterijos gerosios ir vaistai pades. As tai maziams iki kokio  4 men bifolako paduodavau, man jos labai gerai tvarke pilvuka. Sveikateles ir ramiu naktu 4u.gif


Jau lyg ir gerėja. Pamažu, bet bėrimas mažėja, o luobelė nuo ausyčių beveik visai išnaikinom. Oi, su tom ligom, tai galo nėra, o dar kai namie du vaikai, tai išvis non stop tos ligos...
Motiejus kol kas eina į darželį, bet vis pačiaudo. Neleisti negaliu, nes pas mus sugriežtino tvarką ir jei be gydytojo pažymos praleidi daugiau nei pusę dienų - braukia iš darželio, o gydytojas dė čiaudulio pažymos irgi jaučiu nerašytų.
Atsakyti
Musu darzelyje tokia pati tvarka nuo rugsejo.
Bet su tom pazymom jau man tuoj geda bus eiti. Gruodi prasirgo, atnesiau pazyma, po triju dienu vel sirgo dvi savaites. Tada keturias dienas paejom, dabar jau israse pazyma uz dvi savaites, bet dar ir trecia busime namie del ausytes, o ir kosulys vel kazkoks didesnis unsure.gif . Siandien dar krauja paims, neisivaidzuoju, kaip vyras ja i antra auksta uztemps, ji jau is tolo supranta, i koki kabineta ja veda.
Be to, dar siandien ir mazas su sloga jau. O as pati dar delsiu, bet gal reiktu rentgeno, nes dvi savaites kosulys nepraeina, dar ir krutine duria vienoj vietoj jau tris dienas. Zodziu, tikra palata, tai vieni, tai kiti, arba visi doh.gif
Atsakyti
Extraa, as kai paskaitau tavo kasdienybe su tom ligom, tai man plaukai siausiasi... Tau jau didziausias medalis priklauso 4u.gif Bet vaikus kaip isvargina tos ligos, jie ir daktaru jau bijo, ir i vaistus paziureti nenori. Fui, greiciau vasara ateitu.
Atsakyti
Ai, visai nera nuotaikos, jau kaip viskas uzkniso. Nuo siandien antibus gers pana, nusedima parode 20, o leukocitu 14. Gydytoja sako, kad reikia. Hemoglobinas per visas ligas, lauke nebuvima, nevalgyma nuo 136 nusoko iki 118. Ir cia per gera menesi. O dabar nuo antibu visai nebevalgys, nors ir taip jau baisu man i ja ziuret.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 02 01, 17:17)
Ai, visai nera nuotaikos, jau kaip viskas uzkniso. Nuo siandien antibus gers pana, nusedima parode 20, o leukocitu 14. Gydytoja sako, kad reikia. Hemoglobinas per visas ligas, lauke nebuvima, nevalgyma nuo 136 nusoko iki 118. Ir cia per gera menesi. O dabar nuo antibu visai nebevalgys, nors ir taip jau baisu man i ja ziuret.

o kam jei tie antibijotikai g.gif kas yra mazulei ?
Atsakyti
Megyte, tai kad kraujas negeras. Dvi savaites serga ir neissikapsto.Buvo sausas, po to slapias kosulys, paskui ausis skaudet eme, gerkle raudona, siandien vel slapiai koseja. Rode per tv pas dedas Klp ligininej, tfu tfu, geriau dabar jau ten nepapulti, apgultis, lovu truksta, gydo kas begali.
Atsakyti
sveikos smile.gif

uoj žinokit mamukai tikrai žiauriai faina ta staigmenėlė buvo, tuo labiau, kad mano vyrelis tokių dalykų paprastai nedaro, nes jam gal nedašauna ir šiaip pas ji romantikos ir visko į ta pusę praktiškai nerasta smile.gif

jetus kas čia su tom ligom daros.. sveikatėlės visiems 4u.gif

o aš va darbely, laukiu nesulaukiu kada mano kolegė ateis už maždaug pusantros valandos.. ir lėksiu pasišokinėdama namo, nes kaulus visus laužo, miegas ima.. gerai,kad sekmadienis, gal lei mano vyrija pailsėt šiek tiek smile.gif
Atsakyti
sveikutes,

ligoniukam 4u.gif 4u.gif

Paulita- lb maloni staigmena

as dar 2 in 1 bet jau puksiu ,sunku darosi ui kaip berysio buti nescia biggrin.gif greiciau rankose panesiot nu gal ne visai greiciau ,bet kovo 1 noriu gimdyttttttttttt aisku jei nepasibels anksciau ,bet kur ji belsisi kai mamyte gulimama rezime beveik biggrin.gif sakiau dar iki 34sav pagulesiu o paskui i pardes ir namu ruosa uzsiimsiu
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2013 02 04, 13:59)
sveikutes,

ligoniukam  4u.gif  4u.gif

Paulita- lb maloni staigmena

as dar 2 in 1 bet jau puksiu ,sunku darosi ui kaip berysio buti nescia biggrin.gif greiciau rankose panesiot nu gal ne visai greiciau ,bet kovo 1 noriu gimdyttttttttttt aisku jei nepasibels anksciau ,bet kur ji belsisi kai mamyte gulimama rezime beveik biggrin.gif sakiau dar iki 34sav pagulesiu o paskui i pardes ir namu ruosa uzsiimsiu

Nu saunuole, kad dar laikaisi smile.gif
Zinok, as sikart irgi norejau kuo greiciau pagimdyti. Matyt, bent jau mano atveju, amzius ir sveikata itakos nestumui turejo, nes sunku buvo.

Labai linkiu, kad pagimdytum, kai jau bus saugu 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, sunku bet as du viename vis dar, uzsiriso mano kaklelis matyt gimdysiu tik termino matyt sulaukus biggrin.gif nors kazkodel istrigus man kovo 1d

su meiles diena mamukai
Atsakyti
Labas
kaip cia visos pradingę.
Kaip vaikučiai, neserga, mamytės irgi sveikos, negriebia karantinas smile.gif
Kaip mūsų neštukė g.gif
o kas sekanti g.gif
Atsakyti
Laba,mes pirmadieni buvom pirma karta pas odontologa,tai atsidziaugt negaliu,kaip puikiai viskas praejo. thumbup.gif Viska aprode gydytojas Kajui,pasakojo ka darys ir pan,paprastas kabinetas,be jokiu filmuku,zaislu,bet personalas puikus.Dabar Kajus skaiciuoja dienas kada vel eis.
Ismoko parasyt raide A-Ausra,T-tete,O,E,F,H.Tik su skaiciais nedraugaujam kazkaip,suskaiciuot tik iki 10moka.
O siaip tai gyvenam masinos taisymu,kiekviena karta gryzus tas pats,nes vien kelione pirmyn atgal 4000km,tai vis kazka paremontuot reik smile.gif
Kas cia dar...Grindis miegamui nusipirkom,gal kada susidesim lotuliukas.gif
Suniuka savo iskastravom.
Dabar labiausiai laukiu kada nuims langete.Nes ta ranka kaip negyva,oda visur lupasi,net po nagais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrioke: 20 vasario 2013 - 12:51