Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 28, 16:58)
Eik tu sau blink.gif Tikrai, kad nepatogu ir skausminga. Tai kaire susilauzei?

Sveikatos, spartaus gijimo 4u.gif

Aha,kaire,tai dar bent tiek gerai.
Jei nesugis iki kovo men,tai teks mum Lietuvoj likt,o vyras vaziuos atgal.O siemet kovo men 5 metai,kaip vede...Tai butu liudna labai verysad.gif
Nedekosiu,kad geriau gytu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ausrioke sveikatos tau ir kad greit sugytu.

Paulita ar vis dar ruosiesi ukininkauti ax.gif parasyk man savo adresa i az rolleyes.gif noriu tau padet ukininkauti mirksiukas.gif

Liepa kas vakara klausia ar nesapnuos raganos g.gif blink.gif niekaip nesuprantu kame cia beda g.gif niekad nesam gasdine a\ar dar kaip nors itkaakoja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Labukas mamukai 4u.gif

Pirmiausiai Ritai linkejimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ausrioke.. unsure.gif unsure.gif unsure.gif Greito gijimo tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dominykai irgi sveikatos daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O mano mažius po paskutinio sirgimo, kai sugerėm dvejus antibus, iki šiol kosėja....jau mėnesis laiko. Kosėja paviršutiniškai, plaučiai švarūs, kraujas geras, gerklė švari, ale koseja ir viskas... g.gif

Aš irgi noriu ūkininkaut, va nusipirkau špinatų ir svogūnų laiškų, tai sėsiu ir auginsiu ant palangės biggrin.gif

hugutel22 gal kur išgirdo apie tą raganą, žinai gi kai vaikai g.gif Edvis tai būna sako kad sapnavo kad pirštas jaum nulūžo ir pan blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Panos 4u.gif
Kajus uzpraeita vasara sapnavo kokia tai babaisa,kuri jam niu niu niu rode,tai iki siol atsimena . unsure.gif O siaip,kai klausiu ka sapnavo,tai permeta kambari akim ir sako pvz telika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2013 01 23, 23:29)
thumbup.gif  pakyleta iki dangaus nuo tokiu naujienu. Linkim taip ir tolyn. Stipryn. Ilgyn.

O kaip Ugne gyvena g.gif

aciu, ugne namie sedi nenorim uzsikrest vel mikoplazmom ,nes tik isgydom ir vel nuejus iskart uzsikrecia ,o paskui menkiausias viruselis baigiasi vaistais,kol neturi tos bacilos tol viskas liuks, tiesa istyre mus del alergijos tai dulkiu erkutem lb smarkiai alergiska tai namuose perestroika naujos patalynes kilimai riaus, tai kol kas mum pripazinta alergine astam ir alergine sloga,sako kad kogero sutvarkius alergenus dings ir ligos, tai tikimes

QUOTE(La pluie @ 2013 01 24, 09:58)
Oi kaip gerai, o tai mums jau nerimo buvo sočiai smile.gif Gulėk, ilsėkis ir saugok leliuką  4u.gif

mirksiukas.gif

ir visom kitom aciu uz balionus


Ausriokei 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
uoj Ausrioke.. linkim kad kuo greiciau sugytu tau ranka 4u.gif

o as kokia laiminga tai net savam kailyje netveriu biggrin.gif mano vyrelis paslapciom ir siek tiek paveluotai iteike man dovana 5 metu jubiliejaus proga smile.gif zodziu isejau as laukan su cuciku siuksles issinest ir cucika paganyt.. atvaziuoja masiniukas prie mano namu, islipa toks tvarkingai apsirenges vyriskis su papkute ir dezute, ateina prie manes pasiklausia dar ar tikrai cia toks adresas, kadangi gavo teigiama atsakyma dar paklausia ar as busiu Paula.. nu stoviu as tokia pasimetus nes nei ka paskutiniu metu buvau uzsisakius nei ka.. o jis kisa man popieriuka ir praso kad pasirasyciau uz siuntinuka ir apziureciau ar viskas tvarkoj su juo.. as akis isputus jam aiskinu kad as nieko neuzsisakius is niekur ir gal jis vepla budamas ka nors sumaise (vepla as ji tik mintyse isvadinau).. tada abu sustoje pasitikslinam ar tikrai vardas, pavarde ir asmens kodas jo lapuose sutampa su mano.. nu ir sutampa smile.gif nu as tada kaip paprastas zmogelis apsiziuriu siuntinuka, pasirasau kad gavau, isleidziu ta kurjeri nu ir grizus sedziu, ziuriu i ta siuntinuka ir sveiku protu nesuvokiu kaip man is dangaus nukrito senai issvajotas veidrodinis fotoaparatas.. po kiek laiko grizta vyras pietu o as dar soke pasakoju jam apie nutikusi ivyki ir siuntinuka, o jis isklauso to mano pasakojimo ir pasveikina su 5-tosiom vedybu metinem.. wub.gif
taip smagu ir kiek nepatogu, nes buvom susitare su vyru kad siu metiniu proga nieko nesidovanosim ir tiesiog iseisim atsvest kur nors smagiai nes dabar ir taip pinigelius kur padet yra.. bet zinokit vis tiek kaip mazas vaikas dabar to fotiko is ranku nepaleidziu, fotkinu viska is eiles ir mokausi naudotis biggrin.gif
Atsakyti
Paulita bigsmile.gif Kaip faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vau Paulita kaip fainai cia tau vyras surenge viska lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Asrioke nu bet tau kad nepasiseke ka, nu bet is kitos puses atostogu tokiu turi ir tavimi dabar rupinasi kazkas smile.gif. Linkiu greiciau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ausrioke - kad ranka kuo greiciau sugytu 4u.gif
Paulita, nereali staigmena bigsmile.gif Isivaizduoju tavo reakcija smile.gif
Extraa, kaip tavo Dominyka? Gal ju neturit temperaturos?

O mes tai nekokiom nuotaikom gyvena. Agota taip baisiai isberta, kad vyras net stengiasi neziureti i tas vietas... Vakar susiorganizavau vizita pas privaciai dirbancia alergologe, nes jau vietos sau neberadau. Tai gydytoja sakė, kad greičiausiai čia kaltas pilvukas. Nes iš tiesų, spuogelių atsiradimas ir atpylinėjimas sutampa su labai suretėjusiu tuštinimusi ir ištisiniu stenėjimu. Bėrimas panašus į seborėjinį dermatitą ir tai ne alergija maistui, nes nėra jokio niežėjimo ir berimo tipas ne toks. Žodžiu, išrašė enterolį, vėliau gerąsias bakterijas pagerti ir jei negerės, pasidaryti išmatų tyrimą. Išėjau is jos geresnės nuotaikos, bet galva dar plyšta nuo minčių. Nors va si naktis jau geresne - ismiegojo vaikas nuo 23 iki 4 ryto be stenejimu. Labai tikiuosi, kad pades vaistukai, nes nebuvau maciusi tokio bjauraus berimo...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Prieš darbą atėjau pasilabint rolleyes.gif

Paulita tavo vyras šaunuolis thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Agotėlei siunčiam daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir mamai taip pat 4u.gif
Atsakyti
Paulita, tikrai malonu, kai vyras taip pasistengia wub.gif

Jurga, nu kaip nesmagu su tuom berimu mazutei unsure.gif Tikekim, kad bakterijos gerosios ir vaistai pades. As tai maziams iki kokio 4 men bifolako paduodavau, man jos labai gerai tvarke pilvuka. Sveikateles ir ramiu naktu 4u.gif

Mes tebevargstam, jau tempos tai nera, tai kokios 2 dalys, bet ji man vel eme skustis, kad ausyte skauda. Tai dabar vyras nuveze pas gydytoja, sako loristas, kad paraudusi ta ausyte, lasiukus kazkokius israse ir gerkle kiek paraudusi, tai Hexorali purksti. Zodziu, busim trecia savaite dar namie. Jau siandien ir aukletoja is darzelio skambino.
Reikes vel krauja duot, dar taip baugu po pilnas poliklinikas duotis. Bet ka darysi.Uzniso negyvai tos ligos ir tie matavimai tempos, skysciu arbtatu kisimai.
Bukit visi sveiki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 30 sausio 2013 - 12:51
Laba dienele,as po vizito pas traumatologa,kol kas kaulai vietoje,tai lengviau atsikvepiau,dabar ziures po dvieju savaiciu.
Megyte,jop,lyg ir atostogos,bet geriau jau ju nebutu,nes labai niezti ta ranka,o pasikasyt neina lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Agotai sveikateles. 4u.gif Nieko ner baisiau uz vaiko ligas schmoll.gif
Kajus isejes su mociute i parde mamai lauktuviu pirkt biggrin.gif
Atsakyti