Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(rita79 @ 2013 01 23, 20:46)
sveikos,
norejau pasisakyt bet ziuriu jau isaiskinta esu biggrin.gif
grizau katik is ligonines
dar nesilukstenu pfpfpf pagulejau veikla sustabde plauciukus subrandino ir paleido gulet namolio


thumbup.gif pakyleta iki dangaus nuo tokiu naujienu. Linkim taip ir tolyn. Stipryn. Ilgyn.

O kaip Ugne gyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2013 01 23, 20:46)
sveikos,
norejau pasisakyt bet ziuriu jau isaiskinta esu biggrin.gif
grizau katik is ligonines
dar nesilukstenu pfpfpf pagulejau veikla sustabde plauciukus subrandino ir paleido gulet namolio

Oi kaip gerai, o tai mums jau nerimo buvo sočiai smile.gif Gulėk, ilsėkis ir saugok leliuką 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
na pagaliau ir aš radau laiko paskaitinėt kaip čia jūs gyvenat smile.gif įtemptu rėžimu gyvenau praktiškai nuo kalėdų.. į darbą dažniau reikėjo, dar šventės, namai... dar apsirgt sugebėjus buvau šiek tiek... Gustukas gyvena puikiai, su dideliu noru keliauja į darželį, kasdien vis tobulėja vaikis.. dabar laukiam eilės vizitui pas vaikų odontologa chirurgą, kirpsim liežuvio pasaitėlį.. tikiuosi tai padės mano vaikui išmokti aiškiau šnekėti.. smile.gif

Rituk puiku kad žinios džiugios 4u.gif

visiem vaikiukam ir mamukam sveikatėlės 4u.gif na o mamukam dar po didelę pintinę kantrybės ir stiprybės su mažaisiais 4u.gif

Atsakyti
Jurga, norejau paklausti, kaip su oro kokybe jusu rajonelyje? Nesijaucia labai smalkes is nuosavu namu?
Pas mus centre ne kas, transportas, dar ir namai kai kurie toki sh... degina kartais, kad baisu.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 26, 16:34)
Jurga, norejau paklausti, kaip su oro kokybe jusu rajonelyje? Nesijaucia labai smalkes is nuosavu namu?
Pas mus centre ne kas, transportas, dar ir namai kai kurie toki sh... degina kartais, kad baisu.

Žinok žiauriai jaučiasi... Aš jau net nevėdinu dažnai kambarių, nes tokia smarvė nuo tų smalkių, kad ojojoj... Kai gyvenom šalia estrados nesijautė, nors irgi nuosavų namų yra, bet čia labai jaučiasi. Kai pirkom čia butą, aš kad džiaugiuosi nuosavų namų kaiminyste, nes maniau, kad daug saugiau vaikams augti, kai ne daugiabučių milijonas, o apie oro taršą net nesusimąsčiau.
Atsakyti
Na, tas tai blogis yra, as jau esu pasimokius is drauges. Ji buvo Mazajam Kaimelyje nusipirkus penkiaaukstyje buta, o priesais nuosavi namai. Beda ta, kad kurena bele ka, kontroles nera, tai irgi negalejo balkono atverti doh.gif
Greiciau jau tas atlydys, bent kazkiek apmazes tada tarsa, gaiviau kvepuosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 26 sausio 2013 - 21:58
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 26, 21:54)
Na, tas tai blogis yra, as jau esu pasimokius is drauges. Ji buvo Mazajam Kaimelyje nusipirkus penkiaaukstyje buta, o priesais nuosavi namai. Beda ta, kad kurena bele ka, kontroles nera, tai irgi negalejo balkono atverti doh.gif
Greiciau jau tas atlydys, bent kazkiek apmazes tada tarsa, gaiviau kvepuosim.

nu vilniuje irgi nekas su tuom oru doh.gif . Visai salia mano namu irgi yra nuosavu namu nemazai tai vajei ypac vakarais koks kvapelis doh.gif pas mane dar langai neplastikiniai tai ir lenda ta smarve i namus doh.gif atrodo kad prie kamino gyventume doh.gif. As isvis kaip laukiu to pavasario tai negaliu. jau kaip nusibodo man ta ziema, noriu silumos.
Atsakyti
Kaip mane nervina tos ligos, nu kiek galima. Dominyka jau tuoj dvi savaites neissikapanoja doh.gif Penktadieni 38 atsirado, vakare 37, 2 (kazkaip keistai). Sestadieni vel diena 38, vakare 37. Tai buvom ligoninej, crb geras, nerodo uzdegimo. Sekmadieni diena 37,4. O siandien ryte tik ismiegojo, pamatuoju, vel 38,1. Nu kas cia gali buti, nesuprantu. Virusas jau butu kazkoks visai netipiskas g.gif Viena nakti ji man sako, ausi skauda. Keleta kartu kelesi, skauda ausi. Ryte jokia ausis nebeskauda, siandien rodo i kakla, cia skauda, sako. Nebezinau jau, pas gydytoja ryt vakare sutarem vezt, bet tai ka ten, duos antibus ir viskas. Nu bet ar gali buti bakterine infekcija, o crb maziau 8 g.gif Uzknisa tas gydytoju poziuris, ai, ilgai karsciuojat, tai jau reikia antibu. O tai kas cia yra tada?
Drauges mergaite kosejo ilgai jau, dare krauja-geras, rentgena-geras. Gydytoja pasake "ilgai jau kosejat, reikia gert antibiotikus". Tai man noretusi paaiskinimo, kuom padeda antibiotikas, kai nerasta bakterine infekcija. Nu vat nesuprantu niekaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 28 sausio 2013 - 12:28
Sveikos.Sveikatos ligoniams 4u.gif Ritai 4u.gif
O as ana savaite taip bjauriai ranka susilauziau doh.gif schmoll.gif Praktiskai esu priklausoma dabar nuo kitu,nes pati nelabai ka galiu daryt. verysad.gif
Atsakyti
Nu visai ne kas, Ausrioke. O kaip cia tau taip isejo?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 28, 12:29)
Nu visai ne kas, Ausrioke. O kaip cia tau taip isejo?

Mano suo doh.gif Rado praviras duris ir paspruko,pamaciau,isbegau i lauka gaudyt ir pareidama paslydau prie pat laiptu. Tai reziume plyse raisciai,sanariui ten irgi kazkas,luzes kaulas ir dar isnires buvo,tai su pilna narkoze atstatinejo ta kaula i vieta,sake istato,o jis vel issoka. Dabar uzdeta langete vos ne iki peties,tai labai nervina,ziauriai nepatogu,jei gerai gis,tai sake veliau patrumpins iki alkunes.
Atsakyti
Eik tu sau blink.gif Tikrai, kad nepatogu ir skausminga. Tai kaire susilauzei?

Sveikatos, spartaus gijimo 4u.gif
Atsakyti