Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(La pluie @ 2013 01 15, 10:09)
Extraa, tau medalius reikia kabinti uz kantrybe ir jegu turejima  4u.gif

Motiejus isejo i darza, bet dabar gailiuosi, nes ne visai pasveikes, tai yra rizikos, kad atkirs. Rytoj jau nebeleisiu, lai bus namie, kad ir kaip man tai apsunkina diena... Negrazu taip sakyti, bet man zyyyymiai lengviau, kai jis darze  blush2.gif

oi man irgi zymiai lengviau buna kai Markas darze. Tomute buna visai kitas vaikas kai broliukas darzelyje, kai tik abu susitinka ir vel bardakai namuose.




Atsakyti
QUOTE(La pluie @ 2013 01 15, 11:09)
Extraa, tau medalius reikia kabinti uz kantrybe ir jegu turejima  4u.gif

Motiejus isejo i darza, bet dabar gailiuosi, nes ne visai pasveikes, tai yra rizikos, kad atkirs. Rytoj jau nebeleisiu, lai bus namie, kad ir kaip man tai apsunkina diena... Negrazu taip sakyti, bet man zyyyymiai lengviau, kai jis darze  blush2.gif

Kai Domas suserga,tai po poros dienų jau laukiu nesulaukiu kada galės vėl į darželį keliauti.Nes nu tikrai lengviau gi su vienu vaiku,o dar kai jis dabar su malonumu eina į tą darželį,tai man laimė rolleyes.gif Tai juk nereiškia,kad savo sūnaus nemyliu smile.gif

Oi,kada baigsis bemiegės naktys? doh.gif Tikiuos,kad bent dantukams sudygus,nes su vyru nusizombiuot baigiam biggrin.gif
Atsakyti
Jurga, visoms tas pats, man irgi gera, kai dicke darzelyje.

Velivija, ilgokai dar iki dvieju metuku kenteti. As jau irgi laukiu, kada isdaigins tuos dantis, bet dar tik 12 turim, tai ohoho kiek nakteliu linksmu laukia.

Siandien pietu niekaip negalejau nulauzti, vakar visai 20 min pietu miegas tetruko. Nu dar betruksta, kad imtu nebemiegoti nei pusantru nesulaukes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 15 sausio 2013 - 16:26
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 15, 17:25)
Jurga, visoms tas pats, man irgi gera, kai dicke darzelyje.

Velivija, ilgokai dar iki dvieju metuku kenteti. As jau irgi laukiu, kada isdaigins tuos dantis, bet dar tik 12 turim, tai ohoho kiek nakteliu linksmu laukia.

Siandien pietu niekaip negalejau nulauzti, vakar visai 20 min pietu miegas tetruko. Nu dar betruksta, kad imtu nebemiegoti nei pusantru nesulaukes doh.gif

Vajei,vajei doh.gif Kad bent svorio truputuka pamesčiau nuo nemiegojimo biggrin.gif

Extraa 4u.gif
Atsakyti
Kai pagalvoji kiek darbo reikia įdėti, kiek nemigo naktų, kiek sveikatos atiduodi, kol vaikus užaugini, tai jie nori nenori tampa brangiausiu ir vertingiausiu turtu gyvenime smile.gif

Mano Motiejus pradėjo vėlai vakare užmigti, be 23 val. jaučiu nėra užmigęs, o kai reikia keltis į darželį, tad ašarų pakalnė doh.gif

Atsakyti
O mes su dukra kosejam kaip isprotejusios jau nuo penktadienio. Sudalyvavom sauniam gimtadienyje sestadieni, kur visi tokie patys susirinke buvo. I darza vel neleidziu, nes ir tempa 37,5 atsirado, vel reikes gydytojai skambinti doh.gif Kazin, kaip su limitais tu pazymu. Manoji gruodi sausi bus gal savaite ar dvi nepilnas darze buvus.
Atsakyti
Labas
Sveikatos extra jums ir kas dar sergat taip pat 4u.gif

Neiskenciau ir pasnipinejau Rita, pasirodo ji guli ligonineje gulimu rezimu ir stengiasi siek tiek nutolinti savo leleytes atejima,
Linkim , kad labai pasisektu Ritai ir mazylei. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2013 01 21, 23:37)
Labas
Sveikatos extra jums ir kas dar sergat taip pat 4u.gif

Neiskenciau ir pasnipinejau Rita, pasirodo ji guli ligonineje gulimu rezimu ir stengiasi siek tiek nutolinti savo leleytes atejima,
Linkim , kad labai pasisektu Ritai ir mazylei. wub.gif

Spaudžiam kumščius, kad tik ilgiau išeitų atitolinti mažylės atėjimą, nes jaučiu, kad dar iki termino tolokai g.gif

Extraa, sveikit abi 4u.gif Man atrodo, kad nėra jokio pažymų limito, čia suaugusiųjų taisyklės negalioja smile.gif
Motiejus, rodos, išbrido iš ligos ir jau antrą dieną eina į darželį, bet ketvirtadienį ir penktadienį neleisiu, ne vyras išvaro į komandiruotę, o man per sunku su Agota trenktis per visą miestą, kad nuvežčiau vaiką į daržą.
Atsakyti
Dekui uz sveikatas. Dukra tokia siaip sau, skambinausi gydytojai, tai kol kas dar tempsim su sirupeliais ir arbatom bei namu rezimu. Bijau ir maza parsivezti namo, o jis jau beveik savaite pas uosviene...

Jurga, tai aisku sunku su tokiu mazu leliuku ir dar vienu vaiku trenktis kazkur. Bukit sau namie siltai ir sveiki, kad ir sunkiau per diena.

Oi, Ritai tai kuo ilgiau istempti (nors nelabai zinau, kiek tu savaiteliu jau yra), sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 22 sausio 2013 - 17:03
Tiesa, sestadieni buvom pas draugus gimtadiennyje, pasilinkom nakvoti. Tai pirma karta isgirdau, kad Dominyka griezia dantimis blink.gif Siaip niekad nera buve, o diena buvo labai intensyvi, 6 vaikai, be proto daug dovanu ir judriu zaidimu. Gulti nuejom tik antra nakties, dar pries miega torto gabala issizyze. Tikiuos, kad cia vienkartinis toks dalykas buvo, isprovokuotas tokios dienos, nors skaiciau, Kad daznas 5-7 metu vaikas ima "groti". Dar jautriems, nervingiems vaikams buna bei persalus. Tai mums cia visi faktoriai sutapo. Bet garselis tai brr, nelabai ir pamiegojau, atrode, kad paciai dantys zulinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 22, 18:02)
Oi, Ritai tai kuo ilgiau istempti (nors nelabai zinau, kiek tu savaiteliu jau yra), sveikatos  4u.gif

Jeigu nenusisneku, tai Ritai gimdyti tik kovo men, tai butu gerai, kad iseitu kaip imanoma ilgiau leliuka patureti.

Motiejus buvo gal pries metus pradejes griezti dantimis, tai as prisiklausius patarimu, daviau vaistu nuo kirmeliu smile.gif Griezimas dingo, bet jauciu, kad cia tik sutapimas buvo smile.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau pasisakyt bet ziuriu jau isaiskinta esu biggrin.gif
grizau katik is ligonines
dar nesilukstenu pfpfpf pagulejau veikla sustabde plauciukus subrandino ir paleido gulet namolio
Atsakyti