Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(M.i.g.l.e @ 2013 01 05, 09:29)
Klausykit mamukai, kaip jūsų vaikai, ar taria R? Vakar daktarės palkausiau, tai sakė ale iki 5 metų jau kaip ir privalo mokėt... g.gif  jaučiu teks pavasariop pas logopedą varyt.. g.gif

Mano Markas netaria R jam gaunasi su h raide hatas(ratas) huta(ruta) ir t.t. klausiau daktares tai ji man sake tik nuo 5 metu pas logopeda sius mus g.gif na nebe daug ir liko iki tu 5 metu g.gif
Atsakyti
Edvis tai vietoj R sako L (molka vietoj morka doh.gif biggrin.gif ). Sraiges pas mus tas pats. Kai skubėdamas ką pasako tai vos suprast kartais eina biggrin.gif O dar kai nori ką pasakyt ir pamiršta žodį tai vis "aaammm" sako ( pvz. Mama, žinai kai ...aaammm...nuu..ammm buvom ten ...) doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2013 01 05, 12:04)
Edvis tai vietoj R sako L (molka vietoj morka doh.gif  biggrin.gif ). Sraiges pas mus tas pats. Kai skubėdamas ką pasako tai vos suprast kartais eina biggrin.gif  O dar kai nori ką pasakyt ir pamiršta žodį tai vis "aaammm" sako ( pvz. Mama, žinai kai ...aaammm...nuu..ammm buvom ten ...) doh.gif  biggrin.gif

esu skaiciusi kazkokiam zurnale kad tipo tie vaikai kurie vietoj R taria L raide tai juos lengviau yra ismokyti ta r raide o tie kurie taria H raide tai tuos sunkiau g.gif
Atsakyti
Sveikos
Na, mazas jau nuo vakar be tempos, tfu tfu. Dickei kelios dalys yra dar, tikiuosi, irgi dings.

Migle, su tais antibais as labai rimtai elgiuosi. Suprantama, jei sirgtu viena karta metuose, galtum duot tu antibu apsidraudimui. Bet yra juk ne taip. Dominyka pries dvi-tris savaites pabaige gerti kursa. O dabar nuo brolio pasigavo virusa (eiga ligos viens prie vieno), tempa laikesi irgi beveik savaite, budavo iki 39, kita diena maziau, paskui vel 39, bet girdziau arbatas ir Fluditeka tik. Jei as del kiekvieno sukarsciavimo kisciau antibiotikus, tai nebutu panasi i zmogu, jau taip apetito neturi juodai, tai visai nebevalgytu.

Del raidziu tarimo- mes jau rudeni buvom pas logopede, liepe iki 5 metu laukti. R panele taria, bet l raide jai kazkaip keistai gaunasi tarti, vilkas-viulkas, ilgas-iulgas, smilga-smiulga , na, kazkas panasaus. Minejo logopede, kad kai kuriuose zodziuose taria, o kai uzdaras ar atviras skiemuo, tada kazkaip ne taip. Beje su ch, sh (neturiu klaviaturos lietuviskos) irgi nelabai gaunasi. Tai, ko gero, teks po pusmecio uzsiemimus lankyti pas logopede.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 05 sausio 2013 - 12:42
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2013 01 05, 10:29)
Klausykit mamukai, kaip jūsų vaikai, ar taria R? Vakar daktarės palkausiau, tai sakė ale iki 5 metų jau kaip ir privalo mokėt... g.gif  jaučiu teks pavasariop pas logopedą varyt.. g.gif

Motiejus taria r raidę, bet ne visuose žodžiuose. Jau aiškiau ir aiškiau kalba, svetimo žmonės jau puikiausiai susikalba, bet aišku, dar ne taip, kaip norėtųsi.
Atsakyti
EXTRAA aišku tada dėl kiekvieno sukarščiavimo antibų kišt nereik, ypač kai dažnai sergat 4u.gif 4u.gif Aš čia taip iš savo varpinės pasakiau, nes Edvis tik antrą kart per savo gyvenimą antibus gėrė, tai matai man atrodo kad ir kitiems vaikams panašiai blush2.gif 4u.gif 4u.gif

Aš tai su logopedu palauksiu manau gal iki rudens o ne iki pavasario g.gif Šiaip daktarė sakė, kad logopedas greit išmoko vaikus "deliot liežuvį" kad ištartų tą R ax.gif Niu žiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif
as trumpam.. tik sveikinu su atejusiais naujais metais 4u.gif

visiems ligoniukams linkiu sveikatytes 4u.gif

na ir pasizymiu naujoj temukej kad nepamesciau smile.gif
Atsakyti
Labas.
Kaip smagu vel patarimu ieskom, dalinames thumbup.gif

pas mus su R irgi pravalas, pries kazkiek laiko jau girdejau ta R dabar tikrai nebe, ir mes ja keiciam J, Liepa-Ruta sako Liepa-Juta kai kuriuose zodziuose keicia i L.
dicke mano irgi netare iki5 metu, tikiuosi susitvarkys ir cia savaime.

Kaip sekasi Ritai, kur dingus. g.gif

Tauragej du zaidimu kambariai atsirado, tai siandien jau aplankem antraji, o jau smagumelis vaikams ir tevams, palikom, isvaziavom, vaikstom po p;arduotuve, tik susigriebiu kad taip tylu kur mano Liepa puolu prie vyro, Migle ziuri kaip i durna biggrin.gif , tai tada dasilo, nepratus as taip doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, pas jus su kava atėjau biggrin.gif

QUOTE(hugutel22 @ 2013 01 05, 22:36)
Tauragej du zaidimu kambariai atsirado, tai siandien jau aplankem antraji, o jau smagumelis vaikams ir tevams, palikom, isvaziavom, vaikstom po p;arduotuve, tik susigriebiu kad taip tylu kur mano Liepa puolu prie vyro, Migle ziuri kaip i durna biggrin.gif , tai tada dasilo, nepratus as taip doh.gif

thumbup.gif smagumėlis jums tada. Vis vaikams pramoga bigsmile.gif Tie žaidimų kambariai tai gėris. Tam pačiam pastate kur dirbu, priešais mano parduotuvę yra žaidimų kambarys, tai kartais po darželio Edvį nuvedu ten, "uždarau" ir dirbdama per stiklą stabiu kaip duodas thumbup.gif lotuliukas.gif + dar ten dirba jo "grupiokės" mama, tai iš vis lafa bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Motiejui anksčiau labai patiko žaidimų kambariai, bet kai keletą kartų jį nuskriaudė kiti vaikai, jau nenori ten eiti. Man nepatinka, kad ypač Akroplio žaidimų kambaryje dirbančios merginos visai nežiūri vaikų - jie ten mušasi kas kaip sugeba, o jos tik į kompo ekraną sulindusios ar būrelyje plepa ir viskas.

Išleidau savo vaiką į darželį, bet su baime, nes sklando gandai apie siaučiantį gripo virusą Klaipėdoje. Baisoka, kad neparneštų jo į namus, bet namuose sveiką vaiką laikyti irgi nesinori, tuo labiau, kad jam žiauriai nuobodu namie ir nervina, nes ištisai girdi prašymus nesitrankyti, nešūkauti, nemėtyti sunkių kamuolių į krepšį ir pan. Na, lieka tikėtis, kad jis atsparus virusams smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodel man neismeta per paieska spinduliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 01 11, 15:02)
Nesuprantu, kodel man neismeta per paieska spinduliuku g.gif

isimesk i favorites spinduliukus ir visada rasi smile.gif

Atsakyti