Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(Ausrioke @ 2012 12 28, 12:50)
ko gero parveze seses vaikai is Vilniaus,nes vienas i mokykla eina,o du i darzeli.

kiek suprantu jus dabar lietuvoje, ilgai zadate buti?kaip jums ten toje olandijoje sekasi smile.gif gal jau kalba kiek nors pramokai smile.gif
Atsakyti
Labas
Bet tai kas darosi mamukai toje Lietuvoje kad visi is jos dar vis bega?
Siaubas draugai isitvirtine gerai bet lekia i Kanada, kiti jau tai padare pries pusmeti.
Man nuo tokiu begimu is Lt jau ir mintys apie grizima blesta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraiges: 29 gruodžio 2012 - 18:02
QUOTE(sraiges @ 2012 12 29, 19:00)
Labas
Bet tai kas darosi mamukai toje Lietuvoje kad visi is jos dar vis bega?
Siaubas draugai isitvirtine gerai bet lekia i Kanada, kiti jau tai padare pries pusmeti.
Man nuo tokiu begimu is Lt jau ir mintys apie grizima blesta  g.gif

Aš bailė,niekur nebėgu ph34r.gif

Atsakyti
QUOTE(Velivija @ 2012 12 29, 20:41)
Aš bailė,niekur nebėgu ph34r.gif

As ne baile, bet irg nebegu smile.gif Gera man toj Lietuvoj, gera Klaipedoj ir niekur man nesinori begti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(sraiges @ 2012 12 28, 11:47)
Migle, o antibus israse kad tokia tempa auksta ar uzdegima kur rado?

Juos išrašė, nes mažas tempa buvo 4 dienas (paskutinę diena pakilo 39,2), be to gerklė, koseja labai ir plaučiuose karkalai girdisi doh.gif Ačiū D tempos nebeturim jau, tik tas kosulys doh.gif pamažu mažėja, ale kai užsikosti, tai doh.gif

Aš tai irgi niekur bėgt neketinu iį Lietuvos, va tik vis pamastau kad kada nors norėčiau iš miesto pabėgt, į kokį nedidelį, jauku miestelį-kaimelį... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2012 12 30, 11:16)
Aš tai irgi niekur bėgt neketinu iį Lietuvos, va tik vis pamastau kad kada nors norėčiau iš miesto pabėgt, į kokį nedidelį, jauku miestelį-kaimelį... wub.gif


Sveikatos Migle tavo maziukui 4u.gif

As irgi zinok noreciau kad mano vaikai ne mieste augtu, na gal kada nors ir pavyks mums irgi is miesto istrukti smile.gif

Atsakyti
Sveikos

Mes vis sergam ir sergam. Tik Dominyka pasveiko, tai mazius po Kaledu sukarsciavo ir tokia baisia sloga su kosuliu turi, kad visai nepamiega nei diena, nei nakti. Sestadieni varem i ligonine crb tyrima pasidaryt, bet jis nerode kazko blogo. Tai kol kas taip ir tempiam, bet jau vakar Dominyka su 38 vel. O siandien turim eiti i dideli susiburima draugu su vaikais. Apie maza jau negalvojau, kad vesiuos, bet kad ir dicke iskris vel tai nemasciau doh.gif
Buvom penktadieni Sel (bet jau per plauka mazyti isejom), tai neikam ispudzio koncertas nepaliko. Tiek zmoniu dar nebuvau macius arenoj, garsas, apsvietimas neblogi, bet dainos visos perdarytos, nei vieno seno gabaliuko, kazkaip ejo ir praejo vienodu ritmu. Gerai, kad kompanija smagi buvo, tai nuo to linksma buvo bent.
Atsakyti
Labas,

Smagu kad ne visiems kyla noras begt thumbup.gif . Gerai kai yra pajamos, pinigeliu duonai neskaiciuoja, darbdaviai nesitycioja, tada tikrai po savo saule gera gyventi. Pas mus ir gi nebedaug liko iki galutinio apsisprendimo, lygiai pora metu kol Skaistei jau reikes i mokykla eit.

Ausrioke o kaip jus?

Extra cia desnis po desnio kad pries sventes ar isvykas vaikai suserga, sveikit, matyt virusiukas jei crb nieko nerodo.

Mes ir Naujus namie, nes ligeles uzpuole, o planai kokie buvo biggrin.gif , ka padarysi, svarbu bent jau seima kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 12 31, 12:36)
Sveikos

Mes vis sergam ir sergam. Tik Dominyka pasveiko, tai mazius po Kaledu sukarsciavo ir tokia baisia sloga su kosuliu turi, kad visai nepamiega nei diena, nei nakti. Sestadieni varem i ligonine crb tyrima pasidaryt, bet jis nerode kazko blogo. Tai kol kas taip ir tempiam, bet jau vakar Dominyka su 38 vel. O siandien turim eiti i dideli susiburima draugu su vaikais. Apie maza jau negalvojau, kad vesiuos, bet kad ir dicke iskris vel tai nemasciau doh.gif
Buvom penktadieni Sel (bet jau per plauka mazyti isejom), tai neikam ispudzio koncertas nepaliko. Tiek zmoniu dar nebuvau macius arenoj, garsas, apsvietimas neblogi, bet dainos visos perdarytos, nei vieno seno gabaliuko,  kazkaip ejo ir praejo vienodu ritmu. Gerai, kad kompanija smagi buvo, tai nuo to linksma buvo bent.

Mano sesuo irgi buvo,tai tą patį pasakė,kad žiauriai daug žmonių,geras apšvietimas ir garsas biggrin.gif

Sveikatos vaikučiams 4u.gif

Tai jau iškart pasveikinsiu Jus visas ir Jūsų šeimas su ateinančiais 2013 metais!Te būna jie kažkuo geresni nei besibaigiantys,mažiau sirguliuot,daugiau džiaugtis,šypsotis ir tiesiog būt laimingais žmonėmis
user posted image
Atsakyti
Su artejanciais mamytes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2012 12 28, 13:31)
kiek suprantu jus dabar lietuvoje, ilgai zadate buti?kaip jums ten toje olandijoje sekasi smile.gif gal jau kalba kiek nors pramokai smile.gif


Biskiuka pabusim,kol darbu nera,bet vyras Olandijoj birzoj dabar stovi,tai gali bet kada iskviest.Sekasi normaliai,bet gryzt ten vistiek nesinori,na tik del pinigu.Del kalbos,tai sunku,aisku,pagrindinius zodzius kazkiek pramokau,tai ceki pasiemus jau gaudausi ka pirkau lotuliukas.gif
QUOTE(sraiges @ 2012 12 31, 14:32)


Ausrioke o kaip jus?



O mes tai seniai nusprende,kad grysim i Lietuva,kai ateis laikas eit i mokykla smile.gif Nenorim niekur kitur gyvent,esam labai prisirise prie savo seimu,paprociu ir panasiu dalyku.Tik kazin kaip bus su pinigeliais paskui gryzus,dabar tai leidziam sau palyginus nemazai,o cia Lietuvoj,neaisku kaip bus.

Su Naujais metais 4u.gif Linkiu siais metais dazniau apsilankyti musu temuteje 4u.gif

Mes vis sergam,gere antibus Kajus savaite,baigem gert,po dvieju dienu vel pradejo karsciuot,koset,buvom priemime,paziurejo gydytojas,tyrimus padare,tyrimai norma,tai pertusina liepe gert doh.gif O jis kosi vis daugiau,tai nezinau,ko gero reiks vel lekt pas savo seimos gyd.As irgi jau trecia diena,kaip geriu antibus,bet negereja,tik blogeja,zodziu visi sergam,jau atsibodo,visos sventes su ligom ir galo nesimato,o dar,kaip sunku,kai pats sergi ir dar reik kantrybes atrast su serganciu vaiku uzsiimt. doh.gif Balsas man galima sakyt dinges,tai Kajus dziaugiasi,daro ka nori lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas su Naujais metais smile.gif

Na ka musu nauji prasidejo su temperatura doh.gif. Vakar viskas buvo gerai o siandien ziuriu mano Tomute kazkokia keista, pamatuoju temperatura ir se tau kad nori yra doh.gif. Kol kas nedidele, tikiuosi kad daugiau ir nekils doh.gif
Atsakyti