Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(Paulita @ 2013 11 07, 16:05)
na tokiais orais tai čia jau normaliu reiškiniu tampa tos ligos.. mano mažasis tai tfu tfu tfu tik kartelį sirgo, bet išgasdinęs tai buvo nejuokais su toookiu baisiu kosuliu. o tai smagu, kad su vyru darbus išeina susiderint..  mirksiukas.gif  oho, tai tokia baisi padėtis Vilniuj su darželiais? ilgokai jau laukiat...  schmoll.gif
uoj užsisėdėjau šiek tiek prie pc kavutę gerdama biggrin.gif reik jau lėkt į darželį špokiuką pasiimt smile.gif


Bardakas cia su tais darzeliais doh.gif jau nusubodo ir laukti tos vietos doh.gif
Atsakyti
Labas mamukai mirksiukas.gif
Laaabai senai cia buvau,kompui buvo uzeja kazkas kad vos kelis interno psl leido pakraut. Kitus , tarp ju ir sm, niekaip doh.gif
Mes gyvenam po senovei. Tfu tfu, kolkas nesergam. Mazius nuo spalio darze sokius pradejo lankyt, tai patenkintas biggrin.gif Kas dar? nu kaip ir nieko: darbas tas pats, vyras irgi.. lotuliukas.gif biggrin.gif
As tai jau laukiu sniego wub.gif biggrin.gif ta pilkuma lauke fe schmoll.gif
Atsakyti
Labas labas,ziema beldziasi i duris ir mamkos po biskiuka sugryzta biggrin.gif
Kas pas mus naujo? Kaip ir niekas,tiek,kad po biskiuka su Kajum kraunames smutkes ir ruosiames gryzimui i Lietuva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2013 11 13, 21:11)
Labas labas,ziema beldziasi i duris ir mamkos po biskiuka sugryzta biggrin.gif
Kas pas mus naujo? Kaip ir niekas,tiek,kad po biskiuka su Kajum kraunames smutkes ir ruosiames gryzimui i Lietuva smile.gif

Visam laikui gryztat ar tik atostogom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2013 11 14, 08:58)
Visam laikui gryztat ar tik atostogom smile.gif

Visam,nes jau laikas bus i priesmokyklinukus.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Senai cia bebuvau blush2.gif kaip matau daug nepraleidau biggrin.gif
Mes gyvename gerai, pilvelis auga, viskas gerai, Ignute laukia labai sesutes wub.gif , keliauja i darzeli, lankom sokius, net dvejus biggrin.gif
As turejau gana nelengva rudeli, rasiau magistrini, pries savaite apsigyniau, tik dabar pradedu ramiai dziaugtis pilveliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EvaV @ 2013 11 29, 09:32)
Sveikutes 4u.gif
Senai cia bebuvau blush2.gif  kaip matau daug nepraleidau biggrin.gif
Mes gyvename gerai, pilvelis auga, viskas gerai, Ignute laukia labai sesutes wub.gif , keliauja i darzeli, lankom sokius, net dvejus biggrin.gif
As turejau gana nelengva rudeli, rasiau magistrini, pries savaite apsigyniau, tik dabar pradedu ramiai dziaugtis pilveliu smile.gif


oho kaip laiks bega, jau 30 savaite tau eina blink.gif. Atrodo tik nesenai suzinojom o jau vat greitai ir leliukas atkeliaus smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

jau buvau ir bepamirsus kaip kompas atrodo biggrin.gif nors ir dabar tik trumpam prisedau.. diena pratinginiavau (ir sita dalyka buvau pamirsus, bet lengvai prisiminiau kaip tai daroma biggrin.gif ), tai dabar siek tiek darbeliu laukia.. wink.gif
mano fronte tai viskas daugmaz tas pats wink.gif kazkokia bacila mazasis pasigavo.. nors ir nestipria, bet darzelin nekeliauja wink.gif o as va gi pagaliau pakeiciau darba wink.gif zinokit keistas tas jausmas, kai malonu eiti i darba biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,mamukai.Ruosiates jau sventem?As tai siaip ne taip baigiau dovanas pakuot.Ir idomu pasidare ko siemet jusu vaikiukai prase Kaledu Senelio?
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2013 12 20, 21:48)
Labas vakaras,mamukai.Ruosiates jau sventem?As tai siaip ne taip baigiau dovanas pakuot.Ir idomu pasidare ko siemet jusu vaikiukai prase Kaledu Senelio?

labas labas wink.gif
na mano pasiruosimas sventems tai simbolinis toks siemet.. dovanos beveik visos jau paruostos, kelias tik liko supakuot, bet tai daug laiko neuzims wink.gif namai papuosti.. kadangi per sventes dar ir dirbsiu tai neapsunkinu saves papildomais pasiruosimais didelem lietuviskom kaledom ir sventes sutiksiu pas tevus wink.gif
Gustas siemet kaledu senelio prase angry birds zaidimo ir vezliuku nindziu wink.gif kadangi as dar nusprendziau, kad reikalinga ir lavinima skatinanti dovanele, tai visumoj gavos gan neblogas krepsiukas dziaugsmo wink.gif
Atsakyti
Pas mane siemet jokiu svenciu nebus schmoll.gif per visas visas sventines dienas turesiu dirbti, o gryzus po darbo nusikalus jau nebesinores ir svesti verysad.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif kaip sventes prabego? smile.gif kaip begyvenat? wink.gif
Atsakyti