Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

Evute kokios žinios kaip smagu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Sveikinam ir gražaus laukimo wub.gif wub.gif wub.gif

Sveikinam ir visus kurie jau atšventė savo jubiliejus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

DOMINYKA
AUSTĖJA
UGNE

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hugutel22: 19 liepos 2013 - 14:30
Labas,
Eva, pasakiskos naujienos wub.gif Kad nenuvargintu taves laukimas 4u.gif
Aciu uz sveikinimus mano zuikiui ir tuo paciu sveikinam kitus penkiamecius smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes
yustuma ramuma cia blink.gif. kaip gyvena spinduliukai g.gif . Mano grazuoliai serga doh.gif Markas paejo savaite i darzeli ir jau va savaite serga doh.gif
Atsakyti
Laba,laba smile.gif
Mano Domas nuo treciadienio irgi serga,geria antibiotikus del gerkles.Nuo rugsejo 2 dienos paejo ir viskas... doh.gif Sofija laikosi,neserga,tfu tfu tfu,nusispjaunu.
Atsakyti
Labas,
Motiejus jau pasveiko, o Agotai niekaip sloga nepasibaigia. Zodziu, atejo ruduo ir sugrizo ligos doh.gif

Kazin kaip EvaV jauciasi smile.gif
Atsakyti
Sveikatos sirgaliukams 4u.gif

Pas mus ir panasiai-dukra koseja kaip reikant, mazius dar laikosi, o mes su vyru po keliones vis dar kapanojames is slogu, kosuliu ir viso kito "gerio".
Atsakyti
nu bet kaip nervina tai negaliu doh.gif tik rugsejis atejo ir puf vel serga doh.gif. Maniskiai tai buvo kazkoki rimta virusa pasigave, net vyras gulejo paslikas su auksta temperatura doh.gif.

Evute kaip gi laikosi tavo pilvelio gyventojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 22, 21:20)
Sveikatos sirgaliukams 4u.gif

Pas mus ir panasiai-dukra koseja kaip reikant, mazius dar laikosi, o mes su vyru po keliones vis dar kapanojames is slogu, kosuliu ir viso kito "gerio".

Kur buvot isvyke? bigsmile.gif
Mirstu kaip noriu kur nors pakeliaut, ale kol mazoji papinejasi, be sansu.
Atsakyti
Turkijoje buvom tinginio atostogu smile.gif
As pati nelabai ryzciausi su mazu leliuku keliauti, taciau lektuve bei viesbutyje buvo neapsakomai daug vaiku ir kudikiu. Gal tau tiktu taip pakeisti aplinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 23 rugsėjo 2013 - 20:32
sveikos mamulytės 4u.gif kaip begyvenat? wink.gif tuštumėlė čia visiška..
Atsakyti
Labas labas smile.gif.Mes tai gerai gyvenam smile.gif pasergam, pasveikstam ir vel pasergam lotuliukas.gif. Markas keliauja i darzeli, tik kazkodel vis paverkia ten kol as iseinu g.gif paskui sake aukletoja nurimsta ir vel viskas gerai buna. mazoji ir toliau laukia vietos i darzeli doh.gif tai derinames su vyru, jis ryte dirba iki pietu, o as nuo pietu iki vakaro dirbu.
Atsakyti
na tokiais orais tai čia jau normaliu reiškiniu tampa tos ligos.. mano mažasis tai tfu tfu tfu tik kartelį sirgo, bet išgasdinęs tai buvo nejuokais su toookiu baisiu kosuliu. o tai smagu, kad su vyru darbus išeina susiderint.. mirksiukas.gif oho, tai tokia baisi padėtis Vilniuj su darželiais? ilgokai jau laukiat... schmoll.gif
uoj užsisėdėjau šiek tiek prie pc kavutę gerdama biggrin.gif reik jau lėkt į darželį špokiuką pasiimt smile.gif
Atsakyti