Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

Sveikinam panelyte Liepa sulakus penktojo gimtadienio, ji musu pirmutinioji penketukininke, auga tie musu maziai , tuoj pyks jei pavadinsim mazais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2013 07 01, 14:11)
Sveikinam panelyte Liepa sulakus penktojo gimtadienio, ji musu pirmutinioji penketukininke, auga tie musu maziai , tuoj pyks jei pavadinsim mazais biggrin.gif

tai kad as savo berno jau dabar nebegaliu vadinti mazu, tuoj atsauna piktai kad jis didelis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2013 06 30, 16:02)
mes dabar jau beveik menesi pas mano mama kaime esam tai ir nevedziau i darzeli. Jei nebutume kaime tai buciau vedusi, nes nuo proto galima nusokti su dviem namie sedint doh.gif.Mano Toma dar tokia pagerinta'' merga- bernas'' tai turiu veiklos su jais doh.gif. Cia kaime paleidziu juos i lauka ir durneja jie iki velaus vakaro smile.gif. Kartais pagalvoju kad mano vaikai kokie nors marsieciai, nes aplink pas kaimynus irgi yra vaiku bet pas juos kazkaip tylu, nu pas mus kieme tai amzinas bliovimas, cypimas ir isterijos smile.gif 

As irgi pamastau apie tas gimtadienio svente, bet jauciu nieko mandro nedarysiu g.gif

aš savam kaimuky tai kaip pusprotė jaučiuos biggrin.gif amžiais šukauju, ba tai šuo kur nors nulenda, tai Gustas biggrin.gif kai draugai su dukryte atvažiuoja tai išvis vaikų klykavimas per visą kaima skamba biggrin.gif bet kai kaimynų artimų neturiu, niekas per tvorą replikų nemėto tai per daug nesureikšminu biggrin.gif

baisiai mandro tai aš ir nedarysiu, bet noriu sugalvot ką nors, kad vaikams smagu būtų wink.gif
Atsakyti
Na va mano Markutis jau penkiametis berniukas thumbup.gif atsvente gimtadieni, gavo kalna dovanu thumbup.gif. sako jis man ''mamyte mano gimtadienis buvo ziauriai geras" lotuliukas.gif tai net sirdele pagloste kai taip vaikas pasake wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megyte: 06 liepos 2013 - 23:52
QUOTE(megyte @ 2013 07 07, 00:51)
Na va mano Markutis jau penkiametis berniukas thumbup.gif atsvente gimtadieni, gavo kalna dovanu thumbup.gif. sako jis man ''mamyte mano gimtadienis buvo ziauriai geras" lotuliukas.gif tai net sirdele pagloste kai taip vaikas pasake wub.gif

kaip fainai wink.gif sveikinimai Markučiui smile.gif gimtadienio fotoreportažą prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulita @ 2013 07 08, 02:07)
kaip fainai wink.gif sveikinimai Markučiui smile.gif gimtadienio fotoreportažą prašom smile.gif

aciu aciu smile.gif tai kad zinok jokio fotoreportazo ir nebus ax.gif nezinau kodel bet nepadarem nei vienos nuotraukos blush2.gif. Davesi tie vaikai po kiema net nespejau suziureti ar visi yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2013 07 08, 10:55)
aciu aciu smile.gif tai kad zinok jokio fotoreportazo ir nebus ax.gif nezinau kodel bet nepadarem nei vienos nuotraukos blush2.gif. Davesi tie vaikai po kiema net nespejau suziureti ar visi yra smile.gif

uoj kaip gaila verysad.gif na bet svarbu vaikam smagu buvo wink.gif
Atsakyti
Taip sunku suspėti su gyvenimu.... kad čia keletą dienų neužėjus jau net keletas jubiliatų atšventę gimtadienius.

Sveikinam Marką su praėjusiu. Smagu , kad geras balius buvo.

Sveikinam ir Motiejų berods vakar atšventusį 5 erių metų sukakty

Taip pat ir Emiliją sveikinam šiandien švenčiančią jubiliejų.



Gimtadienis - tai ne tik šventinė diena metuose, kada valgome šventinį tortą. Tai diena, kai Tavo artimieji džiaugiasi ir švenčia netgi labiau už Tave, kadangi Tu atėjai į šį pasaulį.

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
sveikinimai didziausi Motiejui su praejusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikinimai Emilijai su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes su Gustuku taipogi prisidedam prie sveikinimu musu maziesiems wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir mes sveikiname Emilija su gimtadieniu happybday.gif
Atsakyti
Eva Evute kokios naujienos blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif. Linkiu gero ir lengvo nestumo smile.gif
Atsakyti