Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

Oi kaip idomu buvo skaityti Ritos isgyvenimus. Jau ir del vardo taip smalsu buvo, graziai dera su seses vardu thumbup.gif
Saunuole tu, Rita, tiek su abiem nestumais saugotis ir ziuretis turejai, puikiai susitvarkei ir dabar turi dvi saulytes smile.gif
Kaip tavo pacios sveikata, atsigavai jau po gimdymo?
Atsakyti
Labas.
Ogo kaip faina Rita viskas. Aš gavau tokias žinias , kad tavo mažylė Martyna, pamaniau, kad nelabai dera prie Ugnės , bet visai neblogas vardas, o pasirodo labai derantis išrinktas wub.gif
Tai kas dabar sekanti bigsmile.gif

Aš darbe sedžiu kartais savo maže atsivežu, dabar miegaujasi ežero, ir miško malonumais, žemuogės šiemet gerai užderėjo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hugutel22: 08 birželio 2013 - 14:00
Lb rytas
Isjudinau tema biggrin.gif
Extra- nu su tuo atsigavimu, tsi moraliskai atsigavau jau pamirsau kaip buvo blogai beveik padejau taska kad daugiau negimdysim tai ramu, o fiziskai sunkiau nes nu vis dar keliasi valgyt nakti o ugne nesikele kai nustojau zadint 2men o sita kad ir nustojau vistiek valgo tarp 23-24, tarp 3-4, ir tarp 6-7
Nors yra begalo rami pfpfpf jei nieko neskauda tai pavalgom pazaidziam ir muegam, bet jauciuos zombis biggrin.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif kaip fainai,kad mūsų temutė atgijo wink.gif ir kaip smagu Ritos išgyvenimus skaityt wink.gif sveikinu dar kartelį ir linkiu begalinės kantrybės su mažosiom 4u.gif
mes po biškiuką judam krutam wink.gif mėgaujuosi savo kaimuku, nuo miesto jau net pavargstu biggrin.gif per mažai erdvės ir ramybės tam mieste biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,atejau pasigirti,kad ka tik Kajui istraukiau pirmaji dantuka,bet butu po keliu minuciu jau ir be pagalbos iskrites smile.gif Laukem kartu isdygstant,kartu su jumis dziaugiuosi ir iskritus. smile.gif
Atsakyti
JAU 5

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
DIDZIAUSI SVEIKINIMAI LIEPAI MAZUCIO JUBILIEJAUS PROGA 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif clap.gif clap.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif


Atsakyti
dideliausi sveikinimai Lieputei gimtadienio proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kajui linkim dosnios dantuku fejos wink.gif

mes siandien uzbaigem pirmuosius metus darzelyje. dabar atostogausim iki rugsejo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulita @ 2013 06 28, 18:05)

mes siandien uzbaigem pirmuosius metus darzelyje. dabar atostogausim iki rugsejo wink.gif

as jau nuo birzelio 1 nebevedu Marko tai jau visa menesi atostogaujam smile.gif

Mano Markui kleba jau antras dantukas smile.gif tai greitai bus jau be dvieju dantuku smile.gif
Atsakyti
Lieputei dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif kokia grazi mergyte uzaugo wub.gif
atrodo nesenai apie pampersus kalbejom.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2013 06 28, 20:00)
as jau nuo birzelio 1 nebevedu Marko tai jau visa menesi atostogaujam smile.gif

Mano Markui kleba jau antras dantukas smile.gif tai greitai bus jau be dvieju dantuku smile.gif

Mum ir dvieju mėn. bus per akis wink.gif be darželio vaikas namie tiesiog sienom lipa.. gerai kad bent jau draugu yra tai amzinas vaiku darzelis mano kieme bus iki rudens biggrin.gif

Gustas dar visus dantukus nešiojas wink.gif

O aš jau pradedu mastyt apie gimtadienio svente.. taip norisi ka nors smagaus sugalvot vaikams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulita @ 2013 06 30, 13:53)
Mum ir dvieju mėn. bus per akis wink.gif be darželio vaikas namie tiesiog sienom lipa.. gerai kad bent jau draugu yra  tai amzinas vaiku darzelis mano kieme bus iki rudens biggrin.gif

Gustas dar visus dantukus nešiojas wink.gif

O aš jau pradedu mastyt apie gimtadienio svente.. taip norisi ka nors smagaus sugalvot vaikams wink.gif

mes dabar jau beveik menesi pas mano mama kaime esam tai ir nevedziau i darzeli. Jei nebutume kaime tai buciau vedusi, nes nuo proto galima nusokti su dviem namie sedint doh.gif.Mano Toma dar tokia pagerinta'' merga- bernas'' tai turiu veiklos su jais doh.gif. Cia kaime paleidziu juos i lauka ir durneja jie iki velaus vakaro smile.gif. Kartais pagalvoju kad mano vaikai kokie nors marsieciai, nes aplink pas kaimynus irgi yra vaiku bet pas juos kazkaip tylu, nu pas mus kieme tai amzinas bliovimas, cypimas ir isterijos smile.gif

As irgi pamastau apie tas gimtadienio svente, bet jauciu nieko mandro nedarysiu g.gif
Atsakyti