Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

QUOTE(megyte @ 2013 04 10, 08:42)
Oho jau metukai Sofijai blink.gif nu ir lekia laikas g.gif
Oi dar palauk Velivija su tuom malonumu kaip miegas smile.gif As irgi vis neissimiegu nors ir vaikai jau paauginti, bet vistiek jai Toma miega ramiai tai Markas ko nors bludija doh.gif

Nu ''paguodei'' biggrin.gif biggrin.gif Domas jau nebebludina naktim.Anksciau vis pabudes rekdavo ''mama''arba ''tetukai'',noredavo,kad ateitume pas ji atsigult,bet praejo tas laikas.Tai dabar beliko sulaukt Sofijos ramaus miego doh.gif Dabar jau galiu pasakyt du didelius skirtumus tarp savo vaiku:1.Domas nuo 4 menesiu naktim miegodavo ramiai,be prabudimu;2.Domui dantys dygo nepastebimai.Sofijai kaip tik kalasi dantis,taip temperatura atsiranda vienai dienai ir nervingumas padideja doh.gif Isvada:Domas buvo vaikas be problemu biggrin.gif Bet...tik buvo.Dabar jau atsiranda visokiu problemu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Velivija @ 2013 04 10, 08:59)
Nu ''paguodei'' biggrin.gif  biggrin.gif Domas jau nebebludina naktim.Anksciau vis pabudes rekdavo ''mama''arba ''tetukai'',noredavo,kad ateitume pas ji atsigult,bet praejo tas laikas.Tai dabar beliko sulaukt Sofijos ramaus miego doh.gif Dabar jau galiu pasakyt du didelius skirtumus tarp savo vaiku:1.Domas nuo 4 menesiu naktim miegodavo ramiai,be prabudimu;2.Domui dantys dygo nepastebimai.Sofijai kaip tik kalasi dantis,taip temperatura atsiranda vienai dienai ir nervingumas padideja doh.gif Isvada:Domas buvo vaikas be problemu biggrin.gif Bet...tik buvo.Dabar jau atsiranda visokiu problemu biggrin.gif

mano Markas tai vis neisauga ir bliovimo amziaus doh.gif atrodo jau 5 metai ant nosies o jis vis bliauna doh.gif . Jam atrodo kad viska galima asaromis pasiekti.Jei ko nors neleidi iskarto asaros, jei ko nors nenuperki asaros, jei ne tetis prausia asaros, jei nepatinka autobuse vieta vaziuojant i darzeli asaros vienu zodziu asaros doh.gif. Ar jis toks jautrus pas mane ar ozys cia pas ji tok bliuvius ilindes i sikna doh.gif.
O Toma tai kol kas auga tikra pacanke doh.gif zaidzia su masinom, saudo, musasi, plaukuciu suristi neleidzia tuoj visos gumutes laukan islaksto doh.gif . Nesuprantu ar as savo vaiku nemoku aukleti ar ju charakteriai labai jau keisti ir negaliu as su jais susitvarkyti g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Visu pirma, didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai Ritai ir jos mergytei 4u.gif

Megyte, prajuokinai savo paskutine zinute biggrin.gif Pas jus bliovimo, o pas mus neklausymo ir isteriju metas doh.gif Labai sunkiai susisnekam su Motiejum. Rodos, lyg specialiai elgtusi blogai. Atsikalbineja, keikiasi, lauzo zaislus. Nu zodziu, etapas ne is lengvuju dabar.

Tikiuosi, kad jau atsirgom savo maratona, nes kai pradejom sirgti nuo vasario pradzios, tai dar iki dabar kamuojames. Visa seimyna paeiliui kelis kartus prasirgom. Ir taip sunkiai, su aukstom temperaturom, baisiniais kosuliais. Man dar ir pieno sastovis buvo susidares. Zodziu, ziema nukankino mus normaliai.


Mano Motiejus nuo 6 men. ismiegodavo visa nakti, o Agota jauciu kelsis kas pora valandu, kol maitinsiu. Bet as moraliskai esu pasiruosus nemiegot iki kokio gruodzio, tai labai nepergyvenu smile.gif Va tik, kad maisto normalaus negaliu valgyti, tai jau beda, nes organizmas issekes, stomatitas buvo atsirades. Va sitas dalykas, tai nervina, bet irgi nieko negaliu pakeisti, nes ji alergiska pieno baltymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La pluie: 11 balandžio 2013 - 07:30
Ech, ir as galiu pasakyti, kad skirtingi vaikai. Gerai bent, kad iki kokiu 8-9 men abu jie man puikiai miegojo naktim. Paskui bernuzelis eme labai anksti keltis, o tai man katastrofa. Iki siol naktim labai blaskosi, iseina pasivaikscioti, pareina vel i lova. Sugebejes buvo iskristi per gala(per kitur nera kaip), tai sitoks yra malimasis po lova doh.gif
Dominyka gera savaite karsciavo iki 39, pradejom antibus be reikalo gert, islindo vejaraupiai. Dabar jau sedim namie del karantino tik, praejo viskas, gana lengvai sirgo.
Siaip irgi jauciames pasilpe, musu aplinkoj irgi daug serganciu, uosvis plauciu uzdegima gydosi, mociute mano irgi niekaip kosulio neatsikrato. Na, tokia ilga ziema, ka noret, issekino iki dugno doh.gif

Sveikatos visiems ir siltu oru pagaliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 11 balandžio 2013 - 22:12
Labas rytas.
Extra gerai sakai kad jau issekino ta ziema visai doh.gif . Maniskiai irgi pasilpe, slogos galima sakyti nesibaigia visa ziema doh.gif jei sudejus visas dienas i kruva kiek Markas ejo i darzeli tai gautusi tik koks menuo per visa ziema doh.gif o daugiau visa laika prasirgo.As siaip retai kada sergu bet siemet tai netgi stipru bronchita turejau, du kursus antibijotiku isgeriau doh.gif kosejau jauciu pora menesiu doh.gif. laukiam jau visi issizioje kol pagaliau atsils, kiekiena saules spinduleli gaudome lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif
besikavindama uzsukau paziuret kas musu temutej naujo wink.gif kas del ziemos tai musu siemet ji visai neisvargino, nors jau buvau nusiteikus mazojo sirgimo maratonui.. vis tik pirmi metai darzelyje.. manes irgi nekabino ligos beveik smile.gif
sukames cia kaime kaip voveres rate biggrin.gif darbu darbeliu kruvos, net pailset nera kada wink.gif sniegas nutirpo, baisiai laukiu kada kiema tvarkytis galesiu po biskiuka, darziuka pasiset.. namai daigeliais nukrauti, prisiauginau galybe wink.gif

na ka, lekiu baigt tvarkytis kol mazius miega wink.gif grazaus pavasario ir daug daug sveikateles visom wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Ale tyyluma cia... kaip gyvuojat? kaip sveiki? g.gif
megaujates atejusiu pavasariu... wub.gif
mes gyvenam neblogai, teko ligoninei pagulet, mazam roto virusas buvo.. doh.gif doh.gif atsikankinom abu, dabar iki kitos sav ant biuletenio sedziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2013 04 26, 12:58)
Labukas 4u.gif
Ale tyyluma cia... kaip gyvuojat? kaip sveiki? g.gif     
megaujates atejusiu pavasariu... wub.gif
mes gyvenam neblogai, teko ligoninei pagulet, mazam roto virusas buvo.. doh.gif  doh.gif  atsikankinom abu, dabar iki kitos sav ant biuletenio sedziu ax.gif

Oi tie zarnyno virusai baisuma...Motiejus yra kelis kartus, bet labia lengvai sirges. Puse dienos palaksto i wc ir baigiasi viskas, tai galiu tik isivaizduot kaip sunku, kai iki ligonines daeit reikia. Nu svarbu, jau viskas praeity 4u.gif

Motiejus mano ko tai blogai pasijuto darze, tai vyras parveze atgal i namus. Miega dabar, nors taip nebuna iprastai. Baltas kaip popierius visas.

Siaip gyvenam lyg ir neblogai. Buvom praejusi savaitgali sostineje, si - teviskej. Agota pamazu, bet auga smile.gif Coliuke ji pas mus - 4,5 men sveria 6200 g, o ugis 62,5 cm, kai tuo tarpu Motiejus jos amziaus svere 8100 g, o ugis buvo 67 cm smile.gif Niu, bet svarbu, kad primaitinti neliepia, judri mergyte, tai tikiuosi ir toliau viskas bus gerai.

Kazin kaip Ritos maziuke auga?
Atsakyti
Vaj, visai pamirsta tema, bigsmile.gif vaikai auga, rupesciu daugeja smile.gif
Gerai, kad bent fb turiu dauguma, tai daug maz isivaizduoju kuom gyvenate biggrin.gif
O Mes geai, kukuojam , seriam uodus biggrin.gif Vaikai pasirguliuoja ir vel gerai smile.gif
Atsakyti
Vajeeee kaip cia liudnai
Labas mamukai pasiilgau jusu
Gerai kad dar fb kokia nuotraukele sumatau koki zodeli nugirstu biggrin.gif
Tai kagi tema atgims turbut orams pravesus?
Mes augam trecias menuo baigiasi jauciuos labai mama biggrin.gif
Geros vasaros
Papildyta:
Jurga tikraikad coliuke nes manoji nors ir ankstyva gimt buvo ir gime 2964g bet 2men jau sverem 5, 6kg pirmaji menesi 1, 7kg priaugo
Atsakyti
Paskaiciau atgal ziuriu nesusirinkus as dar sveikinimu - aciu visoms lb
Mazoji vadinasi Ievute
Kadangi vis dar miega o as jau spejau pavalgyt tai trumpai papasakosiu:
Nuvaziavau kovo 14d apziurai ir jau nepaleido is ligonines nes turejau savo 5cm (su ugne buvo tas pats juokas ima as da negimdau o jau 5) sako dar panesiosim iki 38sav bet namo jau negalima nes bet kada galiu gimdyt ir kadangi skystinuos krauja tai atsarga gedos nedaro
Nu ta pilva traukia kaip visa nestuma raso tonus sako turetumet smarkiai jausti nu sakau nieko kitaip kaip nuo 12sav
Vis ateina sesele ta vakara pasiklausia nu kaip ai sakau kas 6-7min tai sako gal pranesam musu gyd ai sakau o gsl netrugdom vyra namo isleidau mamai zinute parasiau kad negimdau o ateks 23val gyd konstatuoja kad gimdom nes 8cm taip as is leto susirrnku daiktus visai nesenai isdeliotus palatoj (gi pagulde tik 18val) paskambinu vyruinueinam su akusere iki gimdyklos (akusere sako nu bet jus ir kantri biggrin.gif) tada persirengiu issivalau dantis gimdykloj biggrin.gif gi turesiu buciuotis su savo turtu
Vandenys nenubega bet gyd sako nesikiskim is leyo lai atsidarineja nu ir nuo 24val steina svente kurios nelaukiau o skauda kaip su ugne fek nieko nelengvesni tie saremiai nu pagliau 3val gyd nusprendzia kirpt vandenis nes jau 10cm apsidziaugiu nes jau atsibodo saremiaut su beveik pilnu atsidarymu. Kazka sumurma akuserei gyd kad plokscia vandenu pusle ir padtato mane stacia varvnciu klynu oi saldu oi lb dievuli kvieciu vyra spaudziu antkoju nustovet lb sunku sako gslim sest bandyt ant kamuolio atsisedu ir dar po triju saremiusakau nebegaliu sedet gulam sako nestumk as galiu tik lement negaliu negaliu bet vis pristoju kol akusee apsimaskuoja ir pagaliau stumiam o skauda eina nafik tikrai taip labai laip pirmaji karta ir staiga opa turriu lele pagulde ant manes tai pirmiausia dukart mane apsisiujo panele ir iskart kaip viksrelis puole papo ieskot o kai padejo ja man patogiau stvere papa ir taip godzia rijo ir pienukas iskart begonet akusre stebejos kad bega o maze net gurksnojo.
Tai stai ji mano antroji didzioji diena
Sutapimas grazus pas mus abi gime penktadieni ir abi 3.45val lygiai lygiai
Atsakyti
labai grazus vardelis mergytes Rita. Dar karta didziausi sveikinimai 4u.gif
As su vaikais kaime tupiu, duodasi vaikai po lauka iki velyvo vakaro smile.gif
Atsakyti