Įkraunama...
Įkraunama...

Spinduliukai53

Labas dienas, merginos smile.gif nepamirsot dar musu ? biggrin.gif
atsikapsciau temuke, ziuriu yra dar cia merginu, o jau galvojau , kad nebelabai smile.gif
mes gyvenam gerai, mano princese darzelyje kaip zuvis vandeny, caras irgi smile.gif
Kuria diena uzsuksiu pasipasakosiu daugiau smile.gif
Ritukai, kazin kaip tau sekasi? 4u.gif
Atsakyti
labas mamukai,
jusu ritukas supa lelyte nuo kovo 15d 3.45val biggrin.gif
sulauke 37.5sav gime mano dukryte
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2013 03 16, 22:27)
labas mamukai,
jusu ritukas supa lelyte  nuo kovo 15d 3.45val biggrin.gif
sulauke 37.5sav gime mano dukryte

Aaaaaaaaaa clap.gif Sveikinu,Rita,is visos sirdies!Kaip sakoma:''daug pienelio ir ramiu nakteliu'' smile.gif Kai turesi laiko pasipasakok daugiau:svoris,ugis,vardas ir pan. biggrin.gif Uh,kaip faina yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2013 03 16, 22:27)
labas mamukai,
jusu ritukas supa lelyte  nuo kovo 15d 3.45val biggrin.gif
sulauke 37.5sav gime mano dukryte


nu ir naujiena thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Sveikinam ir lauksim visu smulkmeneliu.

Jetau kaip smagu negaliu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oi Rita kokios geros zinios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinimai didziausi didziausi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas mamukai 4u.gif

O jau naujienos kokios bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif Sveikinimai Ritai ir jos šeimai.. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Vis ilisdavau i tema laukdama siu naujienu smile.gif wub.gif

Sveikinimai Ritukui dideli 4u.gif 4u.gif 4u.gif Saunuole, taip ilgai isnesiojai mazaja thumbup.gif Sveikatos abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Rita kaip smagu wub.gif labai dziugios naujienos! Sveikinimai dideliausi, aukit stiprutes ir sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraiges: 18 kovo 2013 - 09:27
sveikos wink.gif
užsukau pasilabint, o čia tooookios naujienos wink.gif

sveikinimai didžiausi ružaviausi Ritukui wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas.
Tai kaip gyvena mažoji Martyna wub.gif wub.gif wub.gif ir mama.
Atsakyti
ph34r.gif nieko nera...vis nera ir nera...

Ritaaaa,kaip sekas? rolleyes.gif

Jeetau,maniskei jau metukai si menesi,kaip greit smile.gif Tik va,paskutini karta normaliai issimiegojus buvau pries metus doh.gif Kada galima bus issimiegot visa nakti be budinejimu,nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Velivija @ 2013 04 09, 21:50)
ph34r.gif nieko nera...vis nera ir nera...

Ritaaaa,kaip sekas? rolleyes.gif

Jeetau,maniskei jau metukai si menesi,kaip greit smile.gif Tik va,paskutini karta normaliai issimiegojus buvau pries metus doh.gif Kada  galima bus issimiegot visa nakti be budinejimu,nezinau schmoll.gif

Oho jau metukai Sofijai blink.gif nu ir lekia laikas g.gif
Oi dar palauk Velivija su tuom malonumu kaip miegas smile.gif As irgi vis neissimiegu nors ir vaikai jau paauginti, bet vistiek jai Toma miega ramiai tai Markas ko nors bludija doh.gif
Atsakyti