Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(aquilatel @ 2008 07 04, 14:42)
A, supratau  biggrin.gif  zodziu, deklaruosim. O del deklaravimo dabar reikia i seniunija kreiptis, ane? Gal kas gali pasakyti, kokiu dokumentu reikia? Bandziau ieskoti internete neradau  ax.gif

Savivaldybej 4u.gif Reikia nusinesti vaiko gimimo liudijima, savo nekilnojamo turto nuosavybes originala(jei jo neturite ir nuomojate buta, tai reikia pacio seimininko gyvo ir jo nuosavybes dokumentu bei sutikimo), savo pasa. Vaika nesti nebutina smile.gif
Atsakyti
Mes deklaravom seniūnijoj. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 04 liepos 2008 - 14:27
Mes maziuko gyv. vieta (pries men.) deklaravom seniunijoje mirksiukas.gif Bet pries tai geriausia pasiskambinti del darbo laiko, nes yra pietu pertrauka ir ne visa darbo diena dirba, o trumpiau ax.gif Ta pacia diena daremes ir pasa, tai jau kompe matesi deklaruota vieta smile.gif
Atsakyti

4u.gif Sakykit prasau,su dukra registruosiuos pas mama.ar man butina vaziuoti issiregistruoti is to miesto kur dabar esu priregistruota.aciu.
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 06 09, 19:56)
Kadangi man niekas negalejo atsakyti  unsure.gif  tai atsakysiu pati. Jei neimanoma pateikti abieju tevu pasu, tai vienas is tevu paraso prasyma del vaiko pilietybes nustatymo ir paaiskina, kodel nepateikiamas kito tevo pasas  4u.gif
Mes siandien pridavem dokumentus, sumokejom 150lt, o jau ryoj turesime dukrytes pasa  thumbup.gif

O jei tetis gyvena uzsienyje,tai kokiu budu jis ta prasyma iteikia?Faksu i migracijos skyriu?Ir kam?Juk mano dukte turi pilietybe! g.gif Kam ja nustatineti?!
Atsakyti
QUOTE(mamyte/b @ 2008 07 20, 18:51)
4u.gif Sakykit prasau,su dukra registruosiuos pas mama.ar man butina vaziuoti issiregistruoti is to miesto kur dabar esu priregistruota.aciu.


Man atrodo,kad nereikia-automatiškai išregistruoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2008 07 22, 16:32)
Man atrodo,kad nereikia-automatiškai išregistruoja 4u.gif

4u.gif aciu,jau teiravausi seniunijoje,taip automatiskai isregistruoja. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ruosiames su suneliu skristi i Bulgarija arba i Kreta.
Viena ausimi girdejau, kad kazkaip palengvejo vaiku kelioniu dokumentu tvarka ES viduje. Ar tai tiesa? Ar visdelto reikia imti pasa?
Kol kas aisku turiu tik gimimo liudijima.

Aciu uz atsakyma, o jei kas dar ir skubiai atsakytu, tai buciau sirdingiausiai dekinga (nes kelione planuojame labai artimiausiu metu ir reikia skubeti su tuo pasu, jei jo reikes) notworthy.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birule @ 2008 07 24, 23:17)
Laba diena,

Ruosiames su suneliu skristi i Bulgarija arba i Kreta.
Viena ausimi girdejau, kad kazkaip palengvejo vaiku kelioniu dokumentu tvarka ES viduje. Ar tai tiesa? Ar visdelto reikia imti pasa?
Kol kas aisku turiu tik gimimo liudijima.

Aciu uz atsakyma, o jei kas dar ir skubiai atsakytu, tai buciau sirdingiausiai dekinga (nes kelione planuojame labai artimiausiu metu ir reikia skubeti su tuo pasu, jei jo reikes)  notworthy.gif  4u.gif


ES reikia viso labo identiteto kortelės, net ne paso. Nebent vaiko ir tavo pavardės skiriasi, tai paimk (dėl visa ko) vaiko gimimo liudijimą. Manęs jo reikalavo Vilniaus oro uoste doh.gif , o ES - laisvai su kortelėmis keliauji.
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2008 07 24, 23:23)
ES reikia viso labo identiteto kortelės, net ne paso. Nebent vaiko ir tavo pavardės skiriasi, tai paimk (dėl visa ko) vaiko gimimo liudijimą. Manęs jo reikalavo Vilniaus oro uoste  doh.gif , o ES - laisvai su kortelėmis keliauji.

tai vaikui reikia pasa padaryti - juk tai keliones dokumentas.
Mes su vaikasi vykjome i LAtvija, tai bijojome, kad netikrintu... maza tikimybe, bet vis viena - jei butu ziureje, butu nepraleide, nes neturejome jokiu vaiku dokumentu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 07 25, 10:52)
tai vaikui reikia pasa padaryti - juk tai keliones dokumentas.
Mes su vaikasi vykjome i LAtvija, tai bijojome, kad netikrintu... maza tikimybe, bet vis viena - jei butu ziureje, butu nepraleide, nes neturejome jokiu vaiku dokumentu smile.gif

Mes važiuosime rugpjūųį į Latviją, bet padariau mažajam pasą, bus rami galva 2 metus - jei kur sugalvosime keliauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2008 07 25, 00:23)
ES reikia viso labo identiteto kortelės, net ne paso. Nebent vaiko ir tavo pavardės skiriasi, tai paimk (dėl visa ko) vaiko gimimo liudijimą. Manęs jo reikalavo Vilniaus oro uoste  doh.gif , o ES - laisvai su kortelėmis keliauji.


Aciu uz atsakyma 4u.gif

Paradoksas tame, kad ATK gamina 1 menesi arba ilgiau (tikrai ne trumpiau), o pasa galma ir per 1 diena..... O mes kadangi planuojame isvaziuoti jau rugpjucio viduryje, tai gaunasi, kad gausime pasa gamintis, nors uztektu ir ATK.
Na bet nepamaisys, juo labiau kai siais metais dar planuojame ir uz ES ribu pakeliauti ax.gif

Geru kelioniu ir likusios vasaros visiems 4u.gif
Atsakyti