Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(Mariposa @ 2008 06 08, 19:12)
o kad vaikams butu isduodamos tapatybes korteles tai negirdejau  :unsure
Išduoda išduoda. 4u.gif Pažįstama su kūdikiu slidinėti važiavo, tai tik kortelę darėsi.
Atsakyti
thumbup.gif mes buvom šiandien pasų daryti siaubas kiek zmonių, tai gerai , kad mus be eilės aptarnavo, o pasus mes darysim per 5 dienas tai sakė, kad pirmadienį po pietų ateitume pasiimti thumbup.gif

Aš manau, kad geriausia daryti pasus, o ne korteles ir vaikam ir sau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 09 birželio 2008 - 13:04
QUOTE(ausryt99 @ 2008 06 07, 16:54)
Sveiki  4u.gif
darant vaikui pasa, reikia abieju tevu pasu ar ne? o ka daryti, jei vyras jau isvykes i uzsieni?  blink.gif

Kadangi man niekas negalejo atsakyti unsure.gif tai atsakysiu pati. Jei neimanoma pateikti abieju tevu pasu, tai vienas is tevu paraso prasyma del vaiko pilietybes nustatymo ir paaiskina, kodel nepateikiamas kito tevo pasas 4u.gif
Mes siandien pridavem dokumentus, sumokejom 150lt, o jau ryoj turesime dukrytes pasa thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! turiu toki man labai svarbu klausima,kaip kokia ziople dabar tik paziurejau kada baigiasi vaiko pasas,o beje jis baigiasi rugsejo 1d.,o mums skrydis rytoj t.y.birzelio 11d. beje skrisim i lietuva is airijos,ar neprisikabins prie paso,ir ar galesim su tuo paciu parskristi,nes lietuvoj busim tik savaite. g.gif labai prasau kas zinot atsakykit. aciu labai
Atsakyti
Klausykit, o man pasakė, kad ir mano 4-metis turi dalyvauti atnešant dokumentus blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2008 06 11, 13:01)
Klausykit, o man pasakė, kad ir mano 4-metis turi dalyvauti atnešant dokumentus  blink.gif ?

Taip, priduodant dokumentus, vaikas reikalingas. Sutikrina su nuotrauka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2008 06 11, 13:01)
Klausykit, o man pasakė, kad ir mano 4-metis turi dalyvauti atnešant dokumentus  blink.gif ?

Butinai, as tempiausi savo abu vaikus doh.gif Bet uz tai su vaikais aptarnauja be eiles thumbup.gif
Atsakyti
Butinai, as tempiausi savo abu vaikus doh.gif Bet uz tai su vaikais aptarnauja be eiles thumbup.gif

Vakar ejau daryt savo mazajam suneliui paso, tai be eiles niekas nepraleido ir net nepasiule schmoll.gif O zmoniu buvo l. daug, maziukas pradejo nerimauti, tai pirma karta reikalavau, kad priiimtu be eiles cool.gif Is ten laukenciu zmoniu jokiu priekaistu negirdejau, bet ten dirbancios moteriskes pradejo mane mokyti kaip as su vaiku atostogausiu, kad toks neramus, kad vaikas jau didelis (2metai 2 men.) ir gali pastoveti val. blink.gif Na bet atsirado viena darbuotoja kuri prieme smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kuri tiksliai zinot, ar reikia paso kudikiui keliaujant i Latvija?
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2008 06 11, 17:18)
Sveikos.
Gal kuri tiksliai zinot, ar reikia paso kudikiui keliaujant i Latvija?

Šiaip tai nereikia. Bet manyčiau vykstant į kitą šalį, nors ir kaimyninę, reikėtų turėti kažkokį dokumentą, paliūdijantį tapatybę. Dėl viso pikto, maža kas gali nutikti kelionėje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilvijaG: 11 birželio 2008 - 16:26
QUOTE(Irme @ 2008 06 11, 17:18)
Sveikos.
Gal kuri tiksliai zinot, ar reikia paso kudikiui keliaujant i Latvija?

reikalingas pasas, nes ir mes i Latviją važiuojam į pajūrį, tai jis būtinas, taip sakė, o pirmame psl radau štai k

Valstybės, kurios yra atsiuntusios pranešimą apie Lietuvos Respublikos
asmens tapatybės kortelių pripažinimą galiojančiomis kelionėms:

Belgijos Karalystė
Čekijos Respublika
Danijos Karalystė
Estijos Respublika
Italijos Respublika
Jungtinė Karalystė
Kipro Respublika
Latvijos Respublika
Lenkijos Respublika
Liuksemburgo Didžioji
Nyderlandų Karalystė
Prancūzijos Respublika
Slovakijos Respublika
Slovėnijos Respublika
Suomijos Respublika
Vengrijos Respublika
Vokietijos Federacinė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 13 birželio 2008 - 15:51
As kai uzsakinejau mergaitems pasus, tai iskart perspejau kad tevas isvykes mes ruosiames skristi pas ji. Tai uzteko tik santuokos liudijimo, mano dokumentu ir vaiku gimimo liudijimai. Nes visi duomenys yra pas ju kompuose. man jokiu problemu neiiskilo. Taip kai jau viena forumiete minejo, reikia pildyti prasimus del pilietybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jomantukass: 14 birželio 2008 - 15:56