Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(Simon@ @ 2008 05 28, 14:34)
Siek tiek paskaitinejau, bet visko tikrai neperskaitysiu. Gal kuri nepatingetumete man tundrai paaiskint  blush2.gif
Zodziu pasiemu vaika, tevu pasus, gimimo liudijima, is seniunijos deklaracijos pazyma, ir einu kur i pasu poskyri? O kada i migracijos tarnyba reiks ar nereiks?
O banke moketi kiek ir kada?

čia pasą daryti ruošies? jei taip, tada reikia ir kvituką sumokėtą atsinešti. Jei vaikui pasą darai bendra tvarka - 50 lt, jei skubos - (tiksliai nežinau), geriausia pasiskambinti į migracijos tarnybą. Hansa banke yra kvito pildymo pvz, tik sumą reik žinot. Tai migracijos tarnyba dažniausiai ir būna pasų poskyry, jei neklystu... ax.gif Čia gali pažiūrėt visą info apie MT http://www.gyvreg.lt..._kontaktai.html
Atsakyti
Pasų kainos 50,100,150.
Atsakyti
dar norejau suzinoti, o sestadieni jie dirba ir iki keliu.Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Koaladi @ 2008 05 29, 10:32)
dar norejau suzinoti, o sestadieni jie dirba ir iki keliu.Vilniuje

http://www.migracija...php?-1836644675
Atsakyti
QUOTE(Irenute @ 2008 05 29, 11:51)


Sveikos,gal ir man paaiskintumet,ruosiuosi skristi i Danija su 1,3mvaiku kokiu dokumentu konkreciai reikes vaikuj ir man,kokio paso?
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2008 05 29, 13:03)
Sveikos,gal ir man paaiskintumet,ruosiuosi skristi i Danija su 1,3mvaiku kokiu dokumentu konkreciai reikes vaikuj ir man,kokio paso?

Pasiskambinkite į tas oro linijas, kurių bilietus įsigijote. Tik nuo jų priklauso ar jums reikės pasų, ar užteks bibliotekos skaitytojo bilieto. Valstybės į tai nebesikiša.
Atsakyti
į Daniją užtenka asmens tapatybės kortelės
Atsakyti
grįžau su nepilnamečiu vaiku iš Turkijos. Vilniaus oro uoste registruojantis skrydžiui paprašė kokio nors įrodymo, kad aš esu jo mama. Pateikiau antros santuokos liudijimo kopiją ir viskas buvo ok. Dar ties pasų kontrole vaiko, pateikus jam pasą, paklause su kuo jis keliauja, pasake kad su mama ir tiek. O iš Turkijos- tai jiems ten vistiek...
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2008 06 05, 19:04)
O gal zinote ar reikia paso vaikuj ar gimimo liudijima uztenka skristi i DANIJA?

QUOTE(Pookelis @ 2008 05 30, 14:24)
į Daniją užtenka asmens tapatybės kortelės


Nemanau, kad užtektų gimimo liudijimo. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal zinote kokiu dokumentu reikia nepilnameciui vykstant i Norvegija su tevais?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
darant vaikui pasa, reikia abieju tevu pasu ar ne? o ka daryti, jei vyras jau isvykes i uzsieni? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2008 06 05, 18:04)
O gal zinote ar reikia paso vaikuj ar gimimo liudijima uztenka skristi i DANIJA?



gimimo liudijimas nera keliones dokumentas, vaikui 2 metams yra isduodamas pasas. 4u.gif

o kad vaikams butu isduodamos tapatybes korteles tai negirdejau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 08 birželio 2008 - 18:14