Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Paulita gal ir man gali adijaliuko rastuka siulus ir ismatavimus atsiusti ar aprasyti kokiu ir kiek reikia, nes iseisiu i dekretuka irgi galvoju megzti nes dabar nera laiko, o ziema salta tai teks pasedeti prie zidinio ir pamegzti gerai atpalaiduoja smile.gif
Atsakyti
kai iseisiu i dekretines tai visu pirma miegosiu iki isprotejimo lotuliukas.gif
perskaitysiu visas mamytiskas knygutes,suskrausiu kraiteli ir tada lauksiu... g.gif
Atsakyti
As kazkur skaiciau ar girdejau, kad kazkas organizuoja anglu kalbos kursus nesciosioms. Pagalvojau, kad visai ir nieko butu. As dar ne dekrete, bet kai iseisiu, tai jauciu greitai nusibos sedeti tarp 4 sienu, vien tik megzti, serialus ziureti ir kraiteli krauti.
Atsakyti
Labai laukiu tu "atostogu" ax.gif
Irengsime vaiku kambari, tai pasirupinsiu ivairiom mielom interjero detalem ir pan. Supirksiu galutinai ko reikia maziuko kraiteliui......Namus generaliai isikuopsiu po remontu. Paskui kaledos, Nauji metai, musu artimuju tarpe tokiu metu labai daug gimtadieniu thumbup.gif
Tai po svenciu atsipusiu ir lauksiu vasario pradzios, kai susitiksim su maziuku wub.gif Manau greit tas laikas prabegs
Atsakyti
as tai laukiu nesulaukiu tu dekretiniu atostogu....nezinau ir kaip sulaukti...
dirbu su zmonemis...tai atsibodo visi iki gyvo kaulo...noriu pasedeti tyliai ramiai.... doh.gif
Atsakyti
as tai nieko neplanavau labai, tik sakiau issimiegosiu ir pailsesiu nuo zmoniu, nes darbas irgi su zmonemis smile.gif tai panasiai ir elgiuosi: miegu iki pietu, tvarkausi(anksciau kazkodel tokia tvarkinga nebuvau blush2.gif )-net keista sau paciai, uzejo mezgimo manija, ko irgi anksciau nedarydavau smile.gif na ir iseinu vis grynu oru pakvepuot, drauges kurios jau augina leliukus aplankau smile.gif taigi dalijames patirtimi smile.gif o dabar liko jau tik kelios dienos iki gimdymo, tai is viso kazkokia aktyviste pasidariau, is kazkur labai jau daug jegu atsirado thumbup.gif
Atsakyti
o nedsinori tiesiog sedeti ir laukti
Atsakyti
Man tai norisi viska susitvarkyti buityje ir pasirupinti vaikucio kraitele.Nes paskui nelabai to laiko bus.
Atsakyti
Aš planuoju, pradėti mokytis buhalterijos g.gif kaip pavyks nežinau, bet noriu pabandyti.
Atsakyti
o as susitvarkyciau savo magistro darba - pagaliau reikia parasyti ir apsiginti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 30 lapkričio 2007 - 14:51
Aš daugiausia laiko praleidžiu besimokydama rolleyes.gif Bet išsilaikysiu sesiją ir visą mėnesį (tikiuosi unsure.gif )turėsiu tik sau thumbup.gif
Atsakyti
aš tai sėdžiu namie, nes sveikata neleidžia daug lakstyt...tik retkarčiais išvažiuoju pasižmonėt verysad.gif
Atsakyti