Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Prieš dekretines pasiėmiau atostogų, nes jau labai nesinorėjos dirbti blush2.gif Kadangi užmiegu kokią 3 val. nakties, tai ryte iki 11 lovoj vartausi. O šiaip einiu pasivaikščiot, skaitau knygas, kokias 2 val internete prasėdžiu, sakiau tobulinsiu užsienio kalbos žinias, nusipirkau, dažų, sakiau piešiu, nors nemoku smile.gif
Atsakyti
as taip pat pries dekretines, savaite po nauju, paimsiu menesi atostogu, nes man tas menesis kaip tik sutampa su sesija univere, atitruksiu visiskai nuo darbu, gal patapsiu ramesne, nes dabar po darbo ar anksti ryte kai reikia keltis, bunu labai susierzinus, jauciuosi nepailsejus, nors...man vis atrodo , kad pasiilgsiu as darbo smile.gif
Atsakyti
gal ir geras dalykas polsiauti ir nieko neveikti bet kad dar ir svoris neaugtu tai is vis butu gerai labai
Atsakyti
O man tas laikas taip greitai bega! Pirmos dekreto dienos buvo keistos - visi dirba, o as kaip kokia kvailele neturiu ka veikti. bet po to labai greitai atsirado veiklos- daug miegu, skaitau, vaikstau po pardes, paskaiteles. nesciuju baseinas, lepinu save - tai kirpykla, tai manikiuras, pedikiuras, veido valymas. Zodziu gyvenu savo malonumui. Ir is tiesu as to darbo visiskai nepasiilgstu. Turbut dar neturejau tokio gyvenimo - jokio streso, super, man patinka!! thumbup.gif
Atsakyti
Man atostogos irgi patinka,tik kad oras butų šiltesnis g.gif Ruošiuosi daug gastroliuoti,skaityti,daugiau laiko skirti sau.
Atsakyti

 i 
Supermama.lt administracija informuoja:


Supermama.lt klubo nuolaidų kortelių turėtojos turi galimybę įdomiai ir naudingai praleisti laiką Sveikatingumo studijoje moterims "Mama Mia" su 20 proc. nuolaida!

20 procentų nuolaida taikoma:
Mamų arbatos klubo užsiėmimams ;
Seminarams.

Daugiau apie užsiėmimus skaitykite čia:

user posted image


Jei mūsų klubo nuolaidų kortelės dar neturite, apie įsigijimo sąlygas ir kitas nuolaidas sužinokite ČIA:
Atsakyti
Na Jūs šaunuolės būsimos maytės!!! Paskaičiau temą, ir jei Jūs visos tokios aktyvios, tai žaviuosi...Nes man tik prasidėjo atostogos, o visos esamos mamos nuteikė, kad kuo toliau tuo lėtėsiu ir nieko nenuveiksiu, nes tingėsiu smile.gif ...O aš ir prisiplanavusi smile.gif
Atsakyti
As galvoju issimiegoti pirmiausia. Dar noriu pasirazinti: manikiuras, pedikiuras, kauke, kirpykla. Na o paskui knygos, mezgimas, piesimas.
Atsakyti
Man didziausia pramoga buvo kino teatras, beveik visa repertuara perziurejau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai laukiu kada išeisiu į dekretą blush2.gif blush2.gif Nieko daug neplanuoju, bet bus lengviau mokytis, nes mokausi vakariniame, tai bent pailsėsiu daugiau. blush2.gif
Atsakyti
o kai as iseisiu dekretiniu bent jau iki gimimo tai tikrai isprotesiu tarp keturiu sienu viena namie... o ka ir beveikt, velyvas ruduo salta...niekur nesinores eiti...tai ir lauksiu tos minutes kol maziukas sumastys ateiti i si pasauli...o tada jau manau tikrai nebus laiko pagalvot, jog nuobodu... biggrin.gif
Atsakyti
Kinas, knygos, mezgimas, pasivaiksciojimai, o labiausiai - valgio gaminimas (kol dirbau 3 metus beveik vien tik koldunais ir desrelemis maitinomes lotuliukas.gif ). Pries oficialuji dekreta dar paemiau 1 men atostogu (nes pas tokia darboholike buvo net 2 men neisnaudotu atostogu susikaupe) ir kaifuoju namie. Atradau, kad maisto gaminimas - tikra kuryba! thumbup.gif Vyras net zado neteko, pamates ir paragaves kiek visko moku pagaminti. Dabar visiems (o svarbiausiai savo seseriai ir mano anytai) mane kiekviena proga uz tai giria. Sako: emiau i zmonas, galvodamas, kad tik kiausini isvirt moka, o pasirodo kad net mano mama ir seseri toj srity seniausiai pralenke! lotuliukas.gif Ka bepadaryciau, vis isgirstu, kad skaniau ne pas mama ar seseri ( o as i jas net lygiuotis nebuciau drisusi - tooookios seimininkes!). Kitas nestumo hormonu pokyciu stebuklas - mezgimas. Savo mazyliui jau 3 poras skirtingu dydziu kojinaiciu ir vilnone kepuryte numezgiau, dabar adijaliuka baigiu. O gyvenime tik 2 karta virbalus laikau nuo 6-os klases darbu pamoku! Dar vienu tarpu buvau susizavejusi piesimu ant buteliu spec. dazais.
Atsakyti