Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

as irgi net neissivaizduoju ka reiks veikti kai iseisiu i dekreta..juo labaiu kad daba persikraustem i kita buta tai ir drauges reciau aplankys ir namuose iki 17val.teks vienai buti.. verysad.gif na bet cia jau nieko nepakeisi..bus kaip bus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsita @ 2006 12 08, 11:57)
as irgi net neissivaizduoju ka reiks veikti kai iseisiu i dekreta..juo labaiu kad daba persikraustem i kita buta tai ir drauges reciau aplankys ir namuose iki 17val.teks vienai buti..  verysad.gif na bet cia jau nieko nepakeisi..bus kaip bus.. mirksiukas.gif


pamatysi kaip atrasi ka veikti.... labiau palepinsi save, pradesi kuistis namuose, ruostis mazylio pribuvimui wink.gif
Atsakyti
aš tai nespeju atsikelti, kai jau reikia eit gultis. Diena pralekia labai greitai, kai jau nieko nesinori tai skaitau žurnalus arba kalbinu kokia drauge islekti i miesta kavos isgerti, o taip tai visa diena darbuojuos, kuiciusi namuose
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2006 12 09, 10:27)
aš tai nespeju atsikelti, kai jau reikia eit gultis. Diena pralekia labai greitai, kai jau nieko nesinori tai skaitau žurnalus arba kalbinu kokia drauge islekti i miesta kavos isgerti, o taip tai visa diena darbuojuos, kuiciusi namuose


pas mane irgi tas pats doh.gif , kai atsikeliu tai kol prisiruosiu iki vonios nueiti tai jau beveik ir pietus buna (cia aisku jei ta diena viena namuose), kuiciuosi, duodousi, tinginiauju - zodziu lepinu save niekur neskubedama, nes greitai taip jau nebus, dienos ir nakties rezima reguliuos mazius rolleyes.gif
Atsakyti
na man dekretas tik vasari. mastau del atostogu ka daryt naudoti jas ar palikt po metu. Bijau ,kaip ir dauguma, kad nebus ka veikt doh.gif
Gal kas patarsit kaip elgtis????
ar jus naudojat atostogas ir nuokada ilsites g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamuoliukas @ 2006 12 09, 18:52)
na man dekretas tik vasari. mastau del atostogu ka daryt naudoti jas ar palikt po metu. Bijau ,kaip ir dauguma, kad nebus ka veikt  doh.gif
Gal kas patarsit kaip elgtis????
ar jus naudojat atostogas ir nuokada ilsites  g.gif


sveika, as tai jau naudoju savo turimas atostogas ir dar is karto uz dekreta pasiemiau(prie atostogu dar plius 10 dienu), nes pas mane tokia situacija, kad labai daug laiko prabuvau biuleteny. tiesa sakant, jei ir buciau visa laika dirbus, vistiek buciau pasiemus atostogas pries dekreta. kazkaip visai jau nenoriu dirbti, o beto tikrai nesijauciu gerai, kai 8val reikia prie kompo sedeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 10 gruodžio 2006 - 22:49
Aš laukiu dekreto kaip išganymo, nes jau porą metų neturėjau normalių atostogų, vis blaškausi tarp studijų ir darbų doh.gif Be to, darbingumas jau dabar smarkiai kritęs, nors dar tik keturi mėnesiai. Vasario mėnesį išeisiu į akademines atostogas, o kovo mėnesį prasidės dekretinės - va tada ir pailsėsiu kaip žmogus porą mėnesiukų iki leliaus gimimo. Pagaliau padoriai išsimiegosiu, apsitvarkysiu namus, pasodinsiu gėlių, primegsiu grožybių leliui, paskaitysiu savo malonumui, ko jau šimtą metų nedariau. Nors trumpai pagyvensiu be nuolatinio streso ir skubėjimo būsenos. Būtinai su vyru lankysime kursus apie gimdymą. Jeigu pajėgsiu, išeisiu pasivaikščioti po miestą, gal pasimokysiu kokios užsienio kalbos. Susitiksiu su draugėmis, kurių irgi senokai nemačiau. Tiesa, dar reikia vaikučiui kambarį paruošti. Žodžiu, planų yra tiek, kad gali pritrūkti laiko iki gimdymo smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes,

as kazkaip labai su nerimulaukiu dekreto, nes jau 8 metus be didesniu pertrauku iskyrus atostogas dirbu ir gana intensyvu vadybininkes darba, todel nelabai isivaizduoju saves be to didelio kolektyvo, telefono skambuciu, darbiniu problemu.
Manau, kad sausio pradzioje po visu svenciu isejus i dekreta atrasiu kokiu darbeliu namuose, o ir siaip aplankyti parduotuves nreiks, nes dar nieko savo leliukui nepirkau, kazkaip dar labai keista savo pirmagimiui pirkti. Neisivaizduoju nuo ko pradeti, kokiu rubeliu dydziu ieskoti smile.gif
Gal patarsit kurioms jau nebepirmas dekretas, nes labai noriu pastatyti lovyte savo miegamajame taciau kazkaip nedristu dar visu siuo reikalu uzsiimti.

Evelina
Atsakyti
Uzvedziau tema, bet jau siai dienai matau, kad nenuobodziauju:)smile.gif nestuke.gif
Ryte savo seimyna isleidziu i mokykla ir darbus- tada su arbata i lova:) numingu iki kokiu 11 h, ko jau nedariau 7 metus, nuo pirmosios gimimo..smile.gif
tada krapstausi , tvarkausi, pagal nuotaika gaminu pietus, ir tada i trasa smile.gifsmile.gif
kadangi kaledos tai atlieku dovanu supirkimo visai giminei misija smile.gif na po kokiu 4 valandu trynimosi jau bunu kaip ir pavargus. o tada jau ir vakaras ateina ir seima pareina smile.gif
o dar kur kitoki reikalai ir rupesciai.. na manau Sausi jau kai bus like nebedaug iki gimdymo, tai gal ir sesliau laika leisiu, o dabar kol neslidu tik soku i savo auto ir jauciuosi labai mobili smile.gif tai kaip ir visai nieko..
zinoma ir paskaityt noretusi ir dar kazka tik sau nuveikt, bet gruodis, kaledos, todel ir rupesciai sventiniai... smile.gif
o leliuzui jau viska susipirke, ir lovyte pasistate, ir visokias kedutes, vezimus turim- mano merga meskinus ir lelias kartais ten paguldo ir zaidzia smile.gif
o rubelius susipirkau taip pat, kazka is super mamos, slaiztus tai pirkau visus Mada vaikams, kur gavau visiems metams 15 proc nuolaida visiems rubams iki metuku vaikui smile.gif eikit ir jus jei pilvas jau matosi pasiulys taip pat:)
tai uz 150 lt nusipirkau viska, nes tikrai is patirties sakau daug neprisipirkit- isauga greit, o pirmus menesius nesuterlioja visai.. tai 56 ir 62 cm po biski visko nusipirkau, ivairaus siltumo..

Atsakyti
na ir as po nauju busiu atostogose o ka veiksiu net nezinau
Atsakyti
Labutis nestuke.gif

ir aš po naujų išinu į dekretines thumbup.gif
planų daug, tik kažkas yra pasakęs kad pensininkai ir nėščios, išėjusios į dekretą, yra labiausiai užsiėmę žmonės kurie labai užsiėmę ir neturi laisvo laiko lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2006 12 12, 18:32)
Aš laukiu dekreto kaip išganymo, nes jau porą metų neturėjau normalių atostogų, vis blaškausi tarp studijų ir darbų doh.gif Be to, darbingumas jau dabar smarkiai kritęs, nors dar tik keturi mėnesiai. Vasario mėnesį išeisiu į akademines atostogas, o kovo mėnesį prasidės dekretinės - va tada ir pailsėsiu kaip žmogus porą mėnesiukų iki leliaus gimimo. Pagaliau padoriai išsimiegosiu, apsitvarkysiu namus, pasodinsiu gėlių, primegsiu grožybių leliui, paskaitysiu savo malonumui, ko jau šimtą metų nedariau. Nors trumpai pagyvensiu be nuolatinio streso ir skubėjimo būsenos. Būtinai su vyru lankysime kursus apie gimdymą. Jeigu pajėgsiu, išeisiu pasivaikščioti po miestą, gal pasimokysiu kokios užsienio kalbos. Susitiksiu su draugėmis, kurių irgi senokai nemačiau. Tiesa, dar reikia vaikučiui kambarį paruošti. Žodžiu, planų yra tiek, kad gali pritrūkti laiko iki gimdymo smile.gif


Tikra tiesa, kad laiko viskam gali pritrūkti, iš patirties sakau ax.gif Aišku, žiūrint, kaip savijauta, kiek jegų bus ir pan. Svarbiausia savęs neprievartauti ir nedaryti kažko "suplanuoto", jei nesinori...
O dėl išsimiegojimo - tikrai labai linkiu, kad taip ir būtų, bet kad daugelio patirtis paskutiniais mėnesiais tai priešingai rodo lotuliukas.gif
Atsakyti