Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

oi mamyte, sakiau, kai jau iseisiu i dekretines, tai ir basiena lankysiu, ir nestukiu kursus, ir egzaminams universitete ruosiuos, ir pasivaiksciot kiekviena diena eisiu, ir namus radikaliai sitvarkysiu ir t.t. ir pan...
as dar ne dekretinese, bet jau atostogauju, tai.. dienos mano praslenka taip: atsikeliu, SM, papusryciauju, atgal i lova su kompu ir SM, papietauju su vyru (jis gryzta is darbo, pasiima mane, uvaziuojam kur pavalgyt ir vel parveza mane namo), nes as tai jau negaminu schmoll.gif , taigi vel prie kompo, gryzta vyras is darbo, tai tada vakaras prie teliko arba prie kompo...... KRAUPU! Isvada: guliu, nieko neveikiu ir svori tik auginu...
nes.. i baseina eiti kazkaip apmazejo noras (aptingau, o be kompanijos nera kas ir skatintu), i kursus risim, bet as vis tiek su masina visur, tai cia kaip ir veiklos bus mazai, egzaminams ruostis menkas dziaugsmas ir vis tiek tada tiesiog sedi namie prie knygu, pasivaiksciot manes vienos kaip ir netraukia schmoll.gif , kraitelio viena be vyro taip pat juk nepirksi-isizeis, o ir namus juk kiekviena diena nesitvarkysi, nes nera ka..
tai paciai norisi verkt, pagalvojus koks mano veiklumas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spokasz @ 2006 09 19, 23:55)
oi mamyte, sakiau, kai jau iseisiu i dekretines, tai ir basiena lankysiu, ir nestukiu kursus, ir egzaminams universitete ruosiuos, ir pasivaiksciot kiekviena diena eisiu, ir namus radikaliai sitvarkysiu ir t.t. ir pan...


va va va biggrin.gif
ir as ta pati planuoju jau greit.. ir baseinai ir mezgimai ir tvarkymasis ir pasivaiksciojimai ir susitikimai su nestuke.gif mergaitemis ir kursai..
o jauciu REZIUME bus: lovoje su kompu ir SM nuo ryto iki vakaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 09 20, 21:34)
va va va  biggrin.gif
ir as ta pati planuoju jau greit.. ir baseinai ir mezgimai ir tvarkymasis ir pasivaiksciojimai ir susitikimai su  nestuke.gif mergaitemis ir kursai..
o jauciu REZIUME bus: lovoje su kompu ir SM nuo ryto iki vakaro  doh.gif


Na va, as dekretinese.
Baseino kazkodel neskyre. Tai vazineju kasdien dabar deguonies kokteliu gerti, tvarkausi dekretiniu dokumentus, mezgu, ziuriu per kompa megstamus filmus. Galvojau dar koki seriala pradeti ziureti, bet kol kas schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Laumiux @ 2006 09 20, 21:34)
Na va, as dekretinese.
Baseino kazkodel neskyre. Tai vazineju kasdien dabar deguonies kokteliu gerti, tvarkausi dekretiniu dokumentus, mezgu, ziuriu per kompa megstamus filmus. Galvojau dar koki seriala pradeti ziureti, bet kol kas  schmoll.gif ...

o ar baseinui skyrimo reikia?? g.gif
manau cia savo malonumui ir kuno atgaivai.. ir savo noru biggrin.gif
Atsakyti
o manes laukia sesija...Vyras elabai jau nori leisti su tokia puza, bet ziuresim...
Atsakyti
na va dekretines jau i pabaiga.. bet labiausiai dziaugiuosi, kad turejau daug veiklos ir ne dienos nesedejau namie..

visa dekreta vaiksciojau i nestukiu baseina+sporto sale.. kiekviena diena!!!
atvaiksciojom su vyru ir dvejus kursus apie gimdyma bei vaiko prieziura..
issimiegojau iki valios, nes anksciau 12val nesikeliau..
bendravau, susitikinejau su nestuke.gif
bent po karta aplankiau senus pazystamus, kuriuos zadejau aplankyt kai busiu dektrete..
suruosiau lelytes kraiteli..
ir SM spejau pasedeti biggrin.gif
ir t.t.t.t...

tad linkiu ne vienai neaptingti ir neuzsidaryti tarp 4 sienu mirksiukas.gif
tada pazadu, kad nuotaikos bus 100-kart geresnes 4u.gif
Atsakyti
Labas:)
isejau i dekreta:)
atrodo to veiksmo kaip ir uztenka, nes dar ir pirmoke turiu.. bei namai ant mano galvos dabar... bet norisi bent kartais kazkur iseit ir kazka nuveikt.. turiu omenyje ne apsipirkti, ne i kursus, nes jau viena uzauginau kaip ir neaktualau, ne i sportus nes nelabai galiu..
Su draugem susimatau, kartais, nes ir jos ne visada gali , ypac dienos metu, megzti nenoriu ir nemoku:))))..
ka galima veikti dienos metu iki kokiu 17 val... ?
aisku gruodis, ir dovaneliu reikes paieskot ir pabaigt leliukui kraiteli pirkt- ale vistiek- gal turit kokiu pasiulymu.. smile.gif))?
Atsakyti
Na, kai pagaliau aš gausiu dekretą, o tai bus po 3 savaičių, tai ketinu ramiai atšvęsti visas žiemos šventes, po to susipirkti visus daiktus ir pabaigti įrengti butą (akvariumas, grindjuostės, užuolaidos ir t.t.). Dar, manau, pagaliua turėsiu laiko pasivaikščioti kasdien po miestą thumbup.gif nes per darbus 7 metus to ramiai nedariau. Nueisiu į kelis filmus, kurių MB žiūrėti nenori. Dažniau susitiksiu su draugėm, nes dabar matomės kas kelis mėnesius, vėlgi, per darbus. Vilioja keli seminarai (pvz.: tapymo ant šilko pamokėlės ir pan.). Dažniau nuvažiuosiu pas tėvus. Pailsėsiu. O tada jau - ir gimdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 11 30, 15:46)
Na, kai pagaliau aš gausiu dekretą, o tai bus po 3 savaičių, tai ketinu ramiai atšvęsti visas žiemos šventes, po to susipirkti visus daiktus ir pabaigti įrengti butą (akvariumas, grindjuostės, užuolaidos ir t.t.). Dar, manau, pagaliua turėsiu laiko pasivaikščioti kasdien po miestą thumbup.gif nes per darbus 7 metus to ramiai nedariau. Nueisiu į kelis filmus, kurių MB žiūrėti nenori. Dažniau susitiksiu su draugėm, nes dabar matomės kas kelis mėnesius, vėlgi, per darbus. Vilioja keli seminarai (pvz.: tapymo ant šilko pamokėlės ir pan.). Dažniau nuvažiuosiu pas tėvus. Pailsėsiu. O tada jau - ir gimdyt mirksiukas.gif


tu dar galvoji apie filmus? o as tai jau tokiu laiku kaip tu negalejau issedeti kine, nes sunelis taip pradedavo duotis, spardytis, kad negaledavau issedeti ir tekdavo atsistoti ir iseti biggrin.gif nepatinka maniskiui garsi muzika ar siaip kaip ziurim filma namuose tai jei tik garsiau tai tuoj jis man i sonus duoda, taip pat pastebejau, kad labai reaguoja i ivairias emocijas, kurias girdi filmo metu.

o as sedziu jau namuose ir negaliu nusedeti ramiai, man toks noras tvarkytis, skalbti, lyginti ir pan. uzejes, o vyras neleidzia, vis velniu gaunu, kad per tuos tvarkymusis, kilnujimus galiu anksciau pagimdyti blush2.gif
Atsakyti
o as tai nenoriu is vis i dekreta eiti nes neturesiu ka veikti o dabar jau po pietu buni namie ir viska pasidarai ka reikia ir jauties tokia reikalinga na aisku cia mano nuomone
Atsakyti
Na kadangi mano dekretas truks tik apie mėnesį, tai pirmiausia mėgausiuos ramybe, miegosiu iki pietų ir t.t. Tiesiog ilsėsiuos + per tą laiką reiks susiruošti daiktelius į ligoninę, paruošti 2.gif lovytę, susidėlioti daiktelius ir t.t. Spėju, laikas neprailgs, net nepastebėsiu, kaip ir gimdymo diena ateis ax.gif
Atsakyti
Aš dabar turiu prikaupusi visokių lankstinukų, žurnalų, bukletų apie vaikus, bet nėra kada net perversti. Tai kai išeisiu į dekretą, daug skaitysiu book.gif žnoma, kraitelį susiruošiu ir prie jūros važiuosiu. Dar labai norėjau į Druskininkus nuvažiuoti, savaitgalio programai "Gandro belaukiant" biggrin.gif
Atsakyti