Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

jau trečias mėnuo, kai esu namie, laikas bėga labai greit, šeimininkauju, dukras mokyklon-iš mokyklos palydžiu, kartais miegu pietų, būnu internete, skaitau, gyvenu,nežiūrėdama tv, jei žiūrėčiau-laiko dar mažiau liktų :rolleyes:ir nelabai iš namų išeinu dėl sveikatos unsure.gif ...rašau straipsnius, dabar dar nusipirkau knygų apie rankdarbius, kūdikio albumą, giminės medžio albumą pildymui-tam laiko dirbdama neturėčiau rolleyes.gif, dar kraustom baldus, perplanuojam viską-visai smagu thumbup.gif
Atsakyti
oi oi oi kaip laukiu dekretiniu rolleyes.gif dar menesiukas... dry.gif dar turiu dvi savaites atostogu tongue.gif tai po menesio tvarkysiu namelius:) prekinsiu savo 2.gif ruosiuos gimdymui moraliskai laugh.gif huh.gif ir ilsesiuos pries savo lemtingaja dienele nestuke.gif heart.gif 2.gif clap_1.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju. Dabar savaite namie-stogas vaziuoja jau. Nors ir i darba labai nenoriu. Brrrrrrrr, greiciau tas dekretas.
Atsakyti
as irgi laukiu dekretiniu kaip isganymo. mirksiukas.gif
Tada nebereikes eiti i nemiela darba tongue.gif
Atsakyti
miegosiu ilgai ilgai smile.gif
daug skaitysiu smile.gif
vakare i paskaitas vazinesiu doh.gif doh.gif doh.gif
oj, vos nepamirsau- pilvuka auginsiu toliau thumbup.gif
Atsakyti
As i dekretines galeciau eiti jau po dvieju savaiciu, bet.... teks eiti tik balandzio pirmaja, o gal ir dar veliau. Tai ne tiek man to laiko liks ir daug... Tuo metu nupirksime vaikeliui baldukus, vezimuka ir lauksiu savo maziuko... smile.gif
Atsakyti
O aš išeisiu balandį, tai dar spėsiu iki gimdymo tvorą nudažyti, gėlyčių pasisodinti, antrą aukštą įsirengti ir t.t. tongue.gif tongue.gif
Va kokios bus mano dekretinės, depresija manęs tikrai nekankins biggrin.gif
Atsakyti
Buvau priplanavus:skaitysiu ,teatrus ,draugus lasnkysiu,namuose tvarką padarysiu.Bet žiūriu ,kad nebėra kada.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 02 04, 07:43)
As i dekretines galeciau eiti jau po dvieju savaiciu, bet.... teks eiti tik balandzio pirmaja, o gal ir dar veliau. Tai ne tiek man to laiko liks ir daug... Tuo metu nupirksime vaikeliui baldukus, vezimuka ir lauksiu savo maziuko... smile.gif


as irgi taip pat... tik balandi esiu.. nors jau sia savaite galeciau sau rami pilva isvertusi guleti...
o gimdyti man geguzes pradzioj. tai to laiko.... ne tiek daug liks. dar reikia ziureti, kad tik anksciau nepagimdyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(montege @ 2005 02 18, 12:46)
as irgi taip pat... tik balandi esiu.. nors jau sia savaite galeciau sau rami pilva isvertusi guleti...
o gimdyti man geguzes pradzioj. tai to laiko....  ne tiek daug liks. dar reikia ziureti, kad tik anksciau nepagimdyti  g.gif



O ko gi tu taip neskubi i atostogas?
Is tikro tai kaip as noreciau uzvertus kojas paguleti kokius du menesius... Penktadieni buvau pas gydytoja, tai sake, kad tikriausiai per prievarta mane sius i dekretines - padidejes spaudimas.. sako pervargimas...
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 02 19, 20:21)
O ko gi tu taip neskubi i atostogas?
Is tikro tai kaip as noreciau uzvertus kojas paguleti kokius du menesius... Penktadieni buvau pas gydytoja, tai sake, kad tikriausiai per prievarta mane sius i dekretines - padidejes spaudimas.. sako pervargimas...


tai va, kad neskubu. vis del pinigeliu pagalvoju.. g.gif ir laukiu antro ketvircio... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(montege @ 2005 02 21, 21:47)
tai va, kad neskubu. vis del pinigeliu pagalvoju..  g.gif  ir laukiu antro ketvircio...  smile.gif



As ir del to paties... cry.gif O taip tingisi rytais keltis, ypac zinant, kad jau galeciau kojas uzvertusi gulineti... Ech, kaip tingiu... rolleyes.gif
Atsakyti