Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Motinystes atostogu (maternity leave) isejau 35 +2d., tik prasidejus 36 nestumo savaitei. Tik kelios savaites nedirbu o jau kaip nuobodziauju ziauriai, nezinau ir kur detis verysad.gif
Viskas suruosta, supirkta, sudeliota, knygos suskaitytos, su sunim po miskus 2 kartus i diena lakstau, kas vakara pyragus kepu, grybaut jau irgi atsibodo - ka daryt???? Gulinet nuo sono ant sono negaliu, nemoku ir taip nepratus, noriu kokios nors veiklos biggrin.gif Tikiuosi kad lelyte ateis laiku arba anksciau nes tas nieko neveikimas mane krausto is proto
Atsakyti
o man greitai prabego atostogos, atrodo ir nieko neveikiau, o vienas du ir mazyli jau laikiau savo rankose biggrin.gif
Atsakyti
Labai laukiu atostogų ax.gif O ką veiksiu tikslių planų neturiu, bet planuoju tuo metų apsipirkinėti ko reikia leliukui, miegoti, tada dar pamiegoti, ir dar truputi pamiegoti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As galvojau daug miegosiu ir tinginiausiu biggrin.gif bet miegot kazkaip negaliu, kaip tycia neinori ar ka biggrin.gif ir siem susirandu ka nuveikt, einu apsipirkt, kol galiu namus pasitvarkau, valgyt skaniau pagaminu vyrui smile.gif
Atsakyti
Iš patirties: kuo daugiau laisvo laiko leisčiau ilsėdamąsi (miegočiau, vaikščiočiau geru oru lauke, skaityčiau).
O jei nesiilsi, tai priruoščiau krūvą maisto - visokių pusfabrikačių, ką galim užšaldyti biggrin.gif Aplankyčiau visus draugus ir drauges. Pagulėčiau vonioje, nueičiau vakare į kiną! Aplankyčiau muziejus ar kur netoli pakeliaučiau.

Jetus, kaip viso to trūksta doh.gif Teorinės galimybės yra, praktiškai - taip niekur ir nieko nespėji biggrin.gif
Atsakyti
Knygą "Kūdikio žindymas" skaitysiu ir dar "Gimdymas su šypsena". Pirksiu daiktus vaikeliui. Skrapbook'insiu kūdikio knygą pirmų metų. Darysiu savo vestuvių albumą nuotraukų. Galų gale bus vasara - gulėsiu pavėsy arba plūduriuosiu ežere smile.gif
Atsakyti
Pasiėmiau savo atostogas dar prieš dekretines, planai buvo kur nors dar iškeliauti, bet neaiškiai jie pakrypo, tai dabar artimiausi planai - mankštas pradėti lankyti, knygas suskaityti apie gimdymą ir vaikelio auginimą. Kaip tik gavau vieną iš kolegų kai darbe išlydėjo į atostogas. Papoilsiauti pas tėvus. Krūva koncertų bilietų užpirkta. Kraitelį susidėlioti, ką atiduoda, ką pačiai nusipirkti reiks. Jaučiu kad prabėgs tas laikas. Gaila, kad MB dirbti reikia, tai būtų smagiau kartu tinginiauti
Atsakyti
Aš daugiausiai laiko leidžiu miegodama, skaitydama (apie žindymą, gimdymą) ir gamindama valgį - kol kas tuo labai mėgaujuosi, išbandau naujus receptus ir džiuginu namiškius smile.gif

Bet labiau noriu pasidalinti savo viena idėja - likus mėnesiui iki numatytos gimdymo datos, pradėjau kasdien rašyti po laišką savo būsimam mažyliui. Kiekvieną laišką įdėsiu į atskirą voką ir visus juos laikysiu, kad galėčiau įteikti per vaiko 18 gimtadienį ar kokia kita įsimintina proga. Laiškus rašau pagal temas - vieną kartą apie tai, kaip sužinojau, kad laukiuosi, kitąkart - apie vardų rinkimą, kitą kartą - apie jam ruošiamą kraitelį ir pan. Manau, bus vaikui gražus atsiminimas apie tai kaip labai buvo laukiamas mūsų šeimoje. Be to, įterpiu ir kokių buities smulkmenų, nes manau, kad laikui bėgant bus smagu prisimint, kad va taip mes seniau gyvenom, tokius dalykus pirkom ir t.t.

Gal jūs irgi ką nors panašaus darote? Būtų įdomu pasidalint idėjomis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ruošiau leliukui kraitelį ir atostogavau wub.gif
Atsakyti
o man dekretai nelinksmi buvo...
Su pirmagimiu ligoninėj kelis kartus gulėjau... Su antru vos mėnesį dekretu ligoninėje "pasidžiaugiau" ir pagimdžiau... Bet abiem atejais spėjau po kojinytes ir kepurytes numegzti biggrin.gif
Atsakyti
O aš neįsivaizduoju... Nežinau, gerai ar blogai tai, bet planuoju dirbti "iki paskutinio"... ax.gif Taip kad to laisvo laiko, laiko sau gali ir nebūti...
Atsakyti
As ir ketinau dirbti iki paskutinio, bet jau ziuriu kad nesamone. Tai siandien jau susitariau su kolegom, kas perims mano darbus. Tai va atostogausiu nuo rugsejo pirmos, t.y. nuo 38 savaites, tikiuosi spesiu nors kiek pailseti biggrin.gif, noriu pleduka uzbaigt megzt, apie gimdyma daugiau pasiskaityti, ir apie zindyma knyga uzbaigt skaityti.
Atsakyti