Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Galvoju, kad tobulinsiu anglų kalbos žinias landžiosiu internete ieškodama neužpildytų verslo nišų, dabar tam laiko neturiu reik darbu rūpintis, kai sėdėsiu namie pagalvosiu apie dar vieną darbą smile.gif

Na norai geri kaži kaip bus savijauta
Atsakyti
Na man iki dekretiniu dar toli,bet kad miegosiu,tai tikrai...


user posted image
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 07 29, 12:07)

Na norai geri kaži kaip bus savijauta

Tikrai, kad norai buna geri, bet savijauta nevisada. As va jau i 35 sav izengiau. Miegu mazai, nes kankina nemiga, kiti planai tuo paciu irgi zlunga, nes nepailsejus visa diena kaip musmiriu priedusi vaikstau. Reikia bent namus pabaigti tvarkytis, bet nebera jegu niekam.
Atsakyti
as siandien pirma diena dekrete clap_1.gif kol turiu sveikatos tvarkausi namus,darau pietus. Praita savaite pradejau megst 2.gif . Planu ka numegsiu begale, tad ir sesiu prie sios savo silpnybes wub.gif
Atsakyti
aš jau beveik mėnesį namuos, ištisai tvarkinėjuos, kažkokia pedantiškumo manija užėjus tongue.gif , dar neatsibodo.
Atsakyti
Na ka gi as veiksiu? g.gif Pirmiausiai aisku ilsesiuosi (oho koki ilga laika turesiu clap.gif), vaiksciosiu po parduotuves ir pirksiu savo maziui kraiteli, skaitysiu, gal net reiks pradet siuti?, tobulinsiu savo kalbu zinias, susitiksiu su draugemis. Pradziai manau pakaks wink.gif
Atsakyti
Oi, kad tik greiciau prasidetu tos dekretines atostogos... smile.gif Man jos tik 12.13 prasides. Pries pacias Kaledas. smile.gif Na tada darbeliu bus sventems ruostis. smile.gif
Atsakyti
AS tai bijau pritrukti veiklos, onieko neveikiancia save sunkiai isivaizduoju huh.gif
Rengsiu leliukui kraiteli, narsysiu interneta, lankysiu baseina, skaitysiu, gaminsiu valgyti ir.....na net nezinau
Atsakyti
Aš ilsėsiuosi ir kepsiu savo vyrams pyragus biggrin.gif Vaikščiosim su sūnum į kinus, teatrus. Jei jėgų bus smile.gif
Atsakyti

Sveikos paneles

O kada jau galima eiti dekretiniu atostogu, ar galima dirbti iki pabaigos, jei juautiesi gerai?
Atsakyti
Ilisiu i ne savo kampeli- mano dekretas jau ipusejes ir liko didelis laukimas...Per dekretines vaiksciojau i baseina ( tris kart per savaite- saunus dalykas ir didelis malonumas ), ramiai vaiksciojau po parduotuves ir susipirkau leliui daiktus 2.gif , tvarkiausi po namucius ir bandziau naujus kulinarinius receptus, nardziau po interneta, lankiau nesciuju mokyklele, skaiciau ir t.t. Vienu zodziu daug demesio skyriau sau ir aplinkiniams- tikrai nesigailiu, bbuvo saunu wink.gif nestuke.gif O dabar su nekantrumu laukiu naujo rupestelio ir laiko matyt pritruks...
Dziaukites laisvom dienelem ir lengvo laukimo... heart.gif wub.gif 2.gif


I dekreta isleidziama nuo 28 sav. -galima ir neiti, taciau pati save nuskriausi.O jei anksciau pagimdysi nebudama dekrete- nuplauks visi dektreto pinigeliai ir atostogos.
Atsakyti
Nebesulaukiu tu atostogu as. sad.gif Noriu eiti motinystes atostogu ir kuo greiciau!!! Jau ka veikti tai jau tikrai atrasiu! smile.gif
Atsakyti