Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Oi kiek planu turejau... galvojau kaip cia viska reikes speti bigsmile.gif , o gavosi taip, kad del tam tikru komplikaciju ramybes rezimas ir is namu nelabai kur.. Nu bet jau susitaikiau, tai nieko, skaiciuoju likusias savaites ir auginu svori thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai ruošiu savo stebuklėliui kraitelį, nes nieko dar nepirkau, o tik galvoje paplanuoju ko reikėtų. Būtinai numegsiu kojinytes, siūsiu daugkartines sauskelnes. Oj, prigalvosiu tikrai ką veikti thumbup.gif
Atsakyti
Valgysiu ir miegosiu i valias. lotuliukas.gif Ir dar galvoju pasiziureti kazkokiu pratimu nesciosioms. nors iki siol man jie kele juoka, bet imu jausti, kad gal visai naudinga man butu, nes ir nugara paskausta ir siaip jauciuosi apstingusi. Taip pat planuoju kazka ranku darbo pagamint kudikeliui, supirkt kraiteli, ir , aisku, pasimegaut vasara, jura, praleist kiek imanoma laiko grynam ore...manau, tie keli menesiai neprailgs.
Atsakyti
O as ilsesiuos kiek galimybes leis. Is didziuju darbu tai bus mazuju vaikuciu kambario irengimas, Na gavus baldus reikes viska i vietites sudelioti ax.gif .
Atsakyti
Jau atostogose, iš kurių tiesiai į dekretą thumbup.gif
Remontas į pabaigą, beliko supirkti ko trūksta ir... tada laikas tik man ir pilvukui kol vyras darbe, dukrytė atostogaus, o aš su knyga, gryname ore... mmm... relax smile.gif
Atsakyti
Dirbsiu :-D
Atsakyti

ilsesiuos pas tevus sodyboje su knyga rankose cool.gif dar planuojam su MB palekti iki musu pajurio .. wub.gif
Atsakyti
Ilsesiuos kiek tik imanoma 4u.gif
Atsakyti
Nemanau, kad per tas dekretines galima kazka doro nuveikti. Vis delto jau pilvukas nemazas... Poilsis, knygu, zurnalu skaitymas... O kadangi vyras atostogu netures vasara tai bus ne kas... Tos dieneles manau prailgs... ax.gif Nebent savaitgali bus galima kur nuvaziuoti... 4u.gif
Atsakyti
Vos joms prasidejus, pradejau vaikstineti po parduotuves ir pirktis visus daiktelius kurie bus reikalingi wub.gif
Atsakyti
Isvaziavome atostogu i Gran Kanarija, daug miegu ir taskau pinigus lotuliukas.gif Ir ziauriai laukiu savo lelios wub.gif
Atsakyti
Nors nedirbu ir ilsiuosi jau nuo 8 savaičių nėštumo, vistiek vis veiklos pritrūksta doh.gif biggrin.gif Ir valgiau daug ir miegojau ir po parduotuves lanksčiau ir pas tėvus atostogavau.. ir viskas pabodo.. doh.gif Dabar jau 20 savaitėlių, laukiam tetuko, kuris grįš už dveijų savaičių ir lėksim pailsėti kažkur wub.gif Po to aišku užsiimsim kraitelio ruošimu, miegosim ilgai, valgysim daug biggrin.gif wub.gif Pagaliau sulauksiu savo brangiausiojo su kuriuo bus milijoną kartų smagiau leisti laiką, nei vienai. Ir miegoti kartu smagiau, ir valgyti, ir žiūrėti vienas į kitą biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti