Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

o man dar 3 menesiai iki dekretiniu, bet jau laukiu tai nerealiai, darbas pas mane yra stovimas pagrinde, tai taip nuvargstu kartais, neisivaizduoju kaip reiks su 6men.pilvu prastovet beveik visa diena doh.gif tai jau isejusi dekretiniu tik poilsis poilsis ir dar karta poilsis:)
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 01 09, 10:09)
o man dar 3 menesiai iki dekretiniu, bet jau laukiu tai nerealiai, darbas pas mane yra stovimas pagrinde, tai taip nuvargstu kartais, neisivaizduoju kaip  reiks su 6men.pilvu prastovet beveik visa diena doh.gif tai jau isejusi dekretiniu tik poilsis poilsis ir dar karta poilsis:)

man trys savaites beliko, bet jau minutes skaiciuoju iki ju nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 01 09, 10:09)
o man dar 3 menesiai iki dekretiniu, bet jau laukiu tai nerealiai, darbas pas mane yra stovimas pagrinde, tai taip nuvargstu kartais, neisivaizduoju kaip  reiks su 6men.pilvu prastovet beveik visa diena doh.gif tai jau isejusi dekretiniu tik poilsis poilsis ir dar karta poilsis:)

man panasiai kaip tau liko, tik gal atostogos paankstins smile.gif a tai tiu jau turi kazka susipirkusi?
Atsakyti
oi as taip laukiu savo dekretiniu, ale jos taip toli... bet gal but reiks atostogas pasiimt nes daug neisnaudotu yra...pas mane darbas siek tiek susijes su chemija (dantu protezu gamyba), tai noriu kuo greiciau iseit, nes labai mano maziukui nesveika uostyt visa ta bruda... ale vis tie pinigai stabdo...
Atsakyti
as tai per savo dekretines pabaigiau susipirkti kas buvo like dar nenupirkta kudikeliui, susitvarkiau spintas, drabuziu kruvas perrinkau, perskaiciau galybe knygu apie nestuma ir kudikeliu prieziura, lankiau ,,Mazylyje" Kaune kursus teveliams ir pradejau tobulinti kulinarinius sugebejimus: ruosiau savo vyrui vis naujus patiekalus taip ji labai nustebindama lotuliukas.gif man dar liko 3 savaites iki gimdymo termino, tai tuoj vyras nebeteks galimybes kasdien megautis vis nauju patiekalu, nes kudikeliui gimus vargu ar bebus tam daug laiko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2010 01 11, 14:43)
as tai per savo dekretines pabaigiau susipirkti kas buvo like dar nenupirkta kudikeliui, susitvarkiau spintas, drabuziu kruvas perrinkau, perskaiciau galybe knygu apie nestuma ir kudikeliu prieziura, lankiau ,,Mazylyje" Kaune kursus teveliams ir pradejau tobulinti kulinarinius sugebejimus: ruosiau savo vyrui vis naujus patiekalus taip ji labai nustebindama lotuliukas.gif  man dar liko 3 savaites iki gimdymo termino, tai tuoj vyras nebeteks galimybes kasdien megautis vis nauju patiekalu, nes kudikeliui gimus vargu ar bebus tam daug laiko... ax.gif



va va , mano panasiai dekretiniu laikas eina, namu tvarkymas(nes labai norisi viska kuopt), rubeliu pirkimas, vyrui patiekalu gaminimas , knygu skaitymas biggrin.gif bet man patinka toks laiko praleidimas,gal del to, kad ziema, ir norisi namuose tunot nestuke.gif
Atsakyti
uch... mano pagrindinis uzsiemimas-poilsis smile.gif
Atsakyti
Tvarkysiu/valysiu namus, poilsiausiu, skaitysiu, rūpinsiuosi vyresnėliu ir vyru, tinginiausiu, atostogausiu, kaupsiu kraitelį, rinksiu vėžimuką, lovelę ir t.t. bigsmile.gif Daug palnų biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unregistered: 29 sausio 2010 - 20:40
kadangi esu bedarbe, tai man visas nestumas yra atostogos. ir patinginiauju (miegu kada noriu ir kiek noriu), ir pasitvarkau. skaitau daug literaturos apie nestuma, prie kompo sedziu... taip ir stumiu laika
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2010 01 29, 20:37)
Tvarkysiu/valysiu namus, poilsiausiu, skaitysiu, rūpinsiuosi vyresnėliu ir vyru, tinginiausiu, atostogausiu, kaupsiu kraitelį, rinksiu vėžimuką, lovelę ir t.t. bigsmile.gif Daug palnų biggrin.gif .

Ir aš tą patį galvoju. Kraitelį ruošt galvoju irgi, tik, kai išeisiu dekretinių atostogų.
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2010 01 30, 21:08)
Ir aš tą patį galvoju. Kraitelį ruošt galvoju irgi, tik, kai išeisiu dekretinių atostogų.


o as jau turiu sarasa ilgiausia. belieka tik pirktis daiktelius, bet dar ankstoka. dar palauksiu iki 6 men., nors taip noreciau kuo greiciau viska turet, o ypac 2.gif ant ranku
Atsakyti
QUOTE(vaidze @ 2010 01 20, 16:51)
va va , mano panasiai dekretiniu laikas eina, namu tvarkymas(nes labai norisi viska kuopt), rubeliu pirkimas, vyrui patiekalu gaminimas , knygu skaitymas biggrin.gif bet man patinka toks laiko praleidimas,gal del to, kad ziema, ir norisi namuose tunot nestuke.gif


drinks_cheers.gif as lygiai tuo paciu uzsiimu smile.gif nuo vasario prasides besilaukianciu seimu mokyklele, tai vaiksciosim su vyru vakarais thumbup.gif taip dar greiciau laikas iki leliaus atejimo praeis thumbup.gif

Atsakyti