Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

vaje kaip laukiu dekretiniu, bet gaila jos dar ne taip jau arti, tik sausio men smile.gif tada ilsesiuos sau ramiai ir ruosiuos naujo zmogucio atejimui nestuke.gif
Atsakyti
Man dažnai baimės tokios apninka dėl veiklos dekretinių metu. Žinau, kad kaupsiu kraitėlį, tvarkysiuos,. lanlysiu draugus.. Tačiau ar užteks man veiklos...
Sumsčiau dar- tobulinsiu užsienio kalbų žinias thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 20 rugpjūčio 2009 - 11:18
Uoj, man dar 6 savaites iki tu dekretiniu, visa amzinybe... blink.gif bet jau kai iseisiu... pirksiu savo sunuciui kraiteli - pati geriausia ir pati graziausia blush2.gif ir miegosiu... miegosiu, miegosiu ir dar karta miegosiu tongue.gif dar reikia sugalvoti varda maziukui smile.gif

Esha, musu liniuotes vienodos biggrin.gif ir laikas labai panasus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikinge: 20 rugpjūčio 2009 - 15:09
Sveikos, supermamytes 4u.gif

as kadangi turiu proga prasiilginti dekretines ir dar pries jas isejau 7 savaitem savo kasmetiniu atostogu, tai jau dabar baigiu 4 savaite atostogauti thumbup.gif

Galiu pasakyti, kad visas savaiteles uzsiimineju TINGINIU ir nieko neveikiu. Deja, pradeda stipriai trukti veiklos... Todel grizusi po keliones planuoju lankyti mankstele, veliau prasides mokslai, taip pat nesciuju kursus uzsirasiau isklausyti, skaitau visas knygas is eiles, po truputi ruosiu kraiteli kudikeliui. Atsirado daugiau laiko skirti namams, galiu ruosti ivairius kulinarinius sedevrus ir t.t. Zodziu, ilsiuosi visaip kaip iki pat gimdymo dienos, nes tuomet tikrai mazai liks laiko sau....
Atsakyti
Vis tiek dirbu ... blush2.gif
Tiesa, jau ryt važiuosiu pagyventi į Kauną, arčiau gimdymo namų, tai vyras sakė nebeleis dirbti ... ax.gif
Atsakyti
Galvojau isejus dekretiniu tiek daug laiko turesiu, o jis tirpsta tiesiog. Nespeju per diena ne puses darbu suplanuotu nuveikti. maniau, kad nemegstu gaminti, o pasirodo, tiesiog tam laiko neturedavau smile.gif
as tai net 6 egzaminams turiu pasiruosti. Sausi mano leliukas jau ateis, o kaip tik ta menesi egzaminu sesija. Tikiuos pavyks anksciau susisukti, nes destytojai labai tolerantiski siuo atveju smile.gif
Atsakyti
mano planuose irgi uzsiemimai basiene nestukem nestuke.gif kraitelio supirkimas, namu paruosimas mazojo piliecio atejimui, vyro lepinimas skaniu maistu, o pirma savaite tai planuoju nieko neveikti tik miegoti iki pietu ir skrupulingai planuoti ka darysiu likusi laika nestuke.gif
oj, laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif As irgi jau poilsiauju, bet jau taip nusibodo:( Ir svoris namuose sedint labiau auga:( Nes saldytuvas labai arti:) Ir visa laiak kazko norisi. O ir orai prasti ir dar tie visokie gripai gasdina:(sad.gif Baisu ir nosi i lauka iskisti.
Viska jau suruosiau maziukui, dabar tik jo beliko sulaukti. Kai tik isejau i dekreta pataliukus pasiuvau pilvuko gyventojui:) Dabar zadu uzuolaidas maziaus kambariui pasiuti:) Paskui vel suksiu galva kuo uzsiimti:)
Atsakyti
As tai labai daug ka veikti turiu... Gaminu maista, kepu pyragus ir sausainius, mezgu, neriu vaseliu, tvarkausi, ruosiu kraiteli vaikuciui... Skaitau knygas apie vaikus, nestuma, mokausi universitete neakivaizdiniu ir t.t. Kartais net pagalvoju, kad laikas labai greitai bega, nespeju sureguoti smile.gif
Atsakyti
Ilsekites ilsekites tongue.gif nes paskui jau si zodi teks pamirsti, bent kokiems 3 meteliams ta tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
visu pirma pailsinsiu savo kudikeli pilvuke 2.gif po to arteja kaledos, tai ruosimes joms, pradesim lankyti kursus, sukrausim kraiteli leliukui ir vaziuosim pas mama paatostogauti, dar megsti noriu pradeti.. planu daug tik kazi ar taiko nepritruks nestuke.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Planuose yra susipirkti kraitelį, pasiruošti namus mažylio atėjimui, aišku pailsėti 4u.gif nes po to reiks apie tai pamiršti, kuriam laikui ax.gif
Atsakyti