Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Lankysiuos jogą, važiuosiu į sodybą, keliom dienom prie jūros, skaitysiu nestuke.gif skirtą literatūrą, pirksiu kraitelį lelkai, kosmetiką ir kt. reikalingus daiktus po gimdymo sau, eisiu į fotosesiją... Svarbiausia, kad sveikatėlė leistų mirksiukas.gif
Atsakyti
dekretines!!!!!!! dar tik savaite namie,o man jau stogas vaziuoja, jau depresija... ner ka veikt, o kiek svajojau kad skaitysiu knygas ir t.t. tai nuo tos depresijos visiskai nieko ir nesinori daryti. sunku issedeti nenustygstanciam vietoj hyperaktyviam zmogui. o blogiausia kad negaliu pakesti vienatves. gyvenu anglijoj, taigi net draugu ne per daugiausiai, gimines toli ir tik internetu EINU IS PROTO
Atsakyti
QUOTE(zzzizzzi @ 2009 07 30, 20:29)
dekretines!!!!!!! dar tik savaite namie,o man jau stogas vaziuoja, jau depresija... ner ka veikt, o kiek svajojau kad skaitysiu knygas ir t.t. tai nuo tos depresijos visiskai nieko ir nesinori daryti. sunku issedeti nenustygstanciam vietoj hyperaktyviam zmogui. o blogiausia kad negaliu pakesti vienatves. gyvenu anglijoj, taigi net draugu ne per daugiausiai, gimines toli ir tik internetu EINU IS PROTO


4u.gif hmm, aš irgi tokia gan judri esu, bet po visų darbų jau tiesiog laukiu nesulaukiu kitos savaitės, kai išeisiu atostogų - paprastų, o po to dekretinių, ilsėsiuos, užsiimsiu sau miela veikla ax.gif Eisiu mankštintis, kursus, pirksiu kraitelį, ieškosiu vežimuko, lovelės ir t.t. smile.gif O Tu jau viską susiruošus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzizzzi @ 2009 07 30, 17:29)
dekretines!!!!!!! dar tik savaite namie,o man jau stogas vaziuoja, jau depresija... ner ka veikt, o kiek svajojau kad skaitysiu knygas ir t.t. tai nuo tos depresijos visiskai nieko ir nesinori daryti. sunku issedeti nenustygstanciam vietoj hyperaktyviam zmogui. o blogiausia kad negaliu pakesti vienatves. gyvenu anglijoj, taigi net draugu ne per daugiausiai, gimines toli ir tik internetu EINU IS PROTO

nemanau,kad esi hyperaktivi,nes tai yra labai siaubinga liga,gal tiesiog labai judri?ir nenustygsi vietoi? g.gif mirksiukas.gif Tada suprantu.As irgi gyvenu viena,drauges nei vienos. MB nera nuo ryto iki vakaro. As dirbu namie,todel visa nestuma turesiu sedeti namuose.Aisku kartais buna nerealiai sunku,bet turiu interneta,tv,muzika,knygu,bandau save pralinksminti,ziurineju kraiteli,jau ir perku kas patinka. Kol pilvukas mazas ir beveik nesimato tai bandau daryti manksta namuciuose prie veidrodzio thumbup.gif Pusvalanduka pastriksiu,o uz 1,5 menesio leisiu sau daug geresniu dalyku.Eisiu i joga arba i nestuke.gif gimnastika,viena karta savaitei leisiu sau ir i masaza nueiti.Reikia pasiruosti mazyliui,nes paskui labai mazai laiko bus sau. smile.gif Aisku ir man kartais buna depresijos,bet stengiuosi kuo ramiau i tai ziureti 4u.gif
Atsakyti
Dekretinės man bus spalį, tad bus pati sesijos pradžai ir pasiruošimai kvalifikaciniam egzaminui, tad mudu su mažylę kurį laiką kartu studentausim blush2.gif ax.gif Su tėtukų planuojam eiti į nėštukių kursus smile.gif ax.gif blush2.gif , nes mums pirmas mažylis wub.gif smile.gif
O šiaip ir man sunku suvokti ką veiksiu dekretinių metu, nes iki pastojimo buvo viskas aišku: darbas, mokslai, laisvalaikis smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(llizza @ 2009 08 01, 20:56)
Dekretinės man bus spalį, tad bus pati sesijos pradžai ir pasiruošimai kvalifikaciniam egzaminui, tad mudu su mažylę kurį laiką kartu studentausim blush2.gif  ax.gif Su tėtukų planuojam  eiti į nėštukių kursus smile.gif  ax.gif  blush2.gif , nes mums pirmas mažylis wub.gif  smile.gif
O šiaip ir man sunku suvokti ką veiksiu dekretinių metu, nes iki pastojimo buvo viskas aišku: darbas, mokslai, laisvalaikis smile.gif  blush2.gif

Aš taip pat spalį išeisiu dekretinių smile.gif Kaip laukiu... Namie visada turiu ką veikti smile.gif Veiklos man netrūksta. Galu gale jei nuobodu pasidaro pas mamą nuvažiuoju, padarome kokį rankdarbį ar mažą meno kūrinėlį blush2.gif Mes abi esam dailininkės, tiksliau ji labiau negu aš, bet aš mokausi smile.gif Su savo nestuke.gif irgi eisiu į universitetą rudenį, bus smagiau, nesmaugs darbas, bus lengviau susiderinti. thumbup.gif
Atsakyti
na ne, dar be galo daug ko reikia, bet gyvenu ne labai dideliam mieste tai ne taip lengva cia viska susipirkti. o be to, jau siaubingai pavargau nuo tu visu apsipirkinejimu... mat nesenai persikraustem i nauja buta tai reikejo susipirkti visiskai viska normaliam gyvenimu, pradedant nuo sakutes baigiant vyrykle ir t.t. Bet nieko, tikiuosi kad iprasiu ir tinginiauti biggrin.gif o tada tai jau vel bus sunkoka pradeti dirbti blush2.gif
Atsakyti
As pirma savaite atostogauju, bet ji praleke nepastebimai. Pirmiausia, kadangi darbai buvo uzknise juodai, leidau sau nieko neveikti. O siaip pradejau lankyti manksta nesciosioms 2 kartus i savaite, skaitau ivairias knygas ir zurnalus, kuriu kulinarinius "sedevrus" virtuveje... Kazkaip veiklos per akis nusimato ax.gif dar kazkaip reikes rasti laiko "damusti" magistrini blush2.gif
Atsakyti
O as sau leisiu patingeti, nesukti galvos apie darbus ax.gif tik bijau, kad paskui per toki tinguli neprisiauginciau trigubo pilvuko nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamurka @ 2009 05 22, 09:53)
Lankysiuos jogą, važiuosiu į sodybą, keliom dienom prie jūros, skaitysiu  nestuke.gif  skirtą literatūrą, pirksiu kraitelį lelkai, kosmetiką ir kt. reikalingus daiktus po gimdymo sau, eisiu į fotosesiją... Svarbiausia, kad sveikatėlė leistų mirksiukas.gif



va as ir taip zadu leist dekretines smile.gif
na dar salia to magistrini bandysiu baigt rasyt doh.gif
Atsakyti
as dar planuoju apvaziuot aplankyt visus gimines, tolimesnius draugus ir siaip po svecius kai busiu su pilveliu pasitrankyt, salia kitos veiklos, manau sveikatele leis nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Sėdėsiu namie ir dirbsiu savo mėgstamą darbą - versiu knygą. Bus labai smagu kaip tam nebetrukdys mano pagrindinis darbas thumbup.gif
Atsakyti