Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

esu jau menesi dekrete, tvarkaus namus,gaminu valgyt,ilgai snaudziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji Lakūdra @ 2008 01 27, 01:40)
mokinuosi  doh.gif  verysad.gif

man irgi mokslai,tai kaip ir nėra tų atostogų.
Atsakyti
Aš jau beveik savaitė kaip dekrete...o realiai vis dar dirbu - tokia jau ta specialybė, neišeina viską greit sutvarkyti doh.gif bet jau planuoju ir į kursus ir į baseinus pavaikščioti, pailsėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgixe @ 2008 02 03, 15:24)
man irgi mokslai,tai kaip ir nėra tų atostogų.


man irgi cool.gif verysad.gif
Atsakyti
Kai nebedirbsiu, tai mokysiuos darbo grafiku, nuo ryto iki vakaro verysad.gif Egzaminas pas mane tik vienas ir tik birzelio 7, bet laaaaabai galingas.... o po maziuko gimimo itariu ne mokslai bus galvoj, tai reikia atsigriebti pries, kiek iseina.
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 02 07, 22:25)
Kai nebedirbsiu, tai mokysiuos darbo grafiku, nuo ryto iki vakaro  verysad.gif  Egzaminas pas mane tik vienas ir tik birzelio 7, bet laaaaabai galingas.... o po maziuko gimimo itariu ne mokslai bus galvoj, tai reikia atsigriebti pries, kiek iseina.


patariu pasidaryti viska, ka imanoma iki gimdymo, nes po gimdymo reikes siek tiek laiko atsigauti ir maziuku rupintis.

priklauso nuo mazylio, bet as jau 7-a savaite, kai i tualeta viena nueiti negaliu doh.gif

maziukas be manes ne 5 min nepabuna..

tai nei valgyt pasidaryt normaliai neiseina, nei nusipraust be vyro namuose.

laukiu kol paaugs smile.gif
Atsakyti
Tikrai neverta laiko leisti veltui. Labai protingai reikia suplanuoti: nebaigtiems darbams, naujiems darbams ir dar visokiems kitiems dalykams, nes gimus vaikučiui, laiko ir jėgų bei dėmesio sau labai truks.
Reikėtų nepamiršti pasirūpinti iš anksto labai kokybiškomis odos ir plaukų priežiūros priemonėmis, apsilankyti pas stomatologą bei dantų higienistą, kirpėją ir t.t.
Po gimdymo labai išryškėja sveikatos problemos, galimos odos alergijos ir išsausėjimai, plaukų slinkimas, dantų problemos ir visos kitos anksčiau pasireiškusios ligos. Gimus vaikučiui, jau nėra laiko ieškoti profilaktinių priemonių savo sveikatai ir grožiui.
Atsakyti
...uzsiminesiu mezgimu, pradesiu piesti, daug skaitysiu apie kudikio prieziura smile.gif
Atsakyti
Planuoju susitvarkyti namus - pas mus amzinas remontas doh.gif , susipirkti kraiteli, aplankyti kelias seniai matytas drauges, jei pakaks pinigeliu - galbut nuvaziuot prie juros savaitelei vacation1.gif ir uzsiimti rankdarbiais smile.gif Kad tik laiko viskam uztektu..........
Atsakyti
O aš jau antra savaitėlė kaip dekrete ir vis dar negaliu...atsimiegoti doh.gif Išmiegu visą naktį, o po to dar ir dieną porą kartų po 2 h sugebu miegoti doh.gif doh.gif doh.gif Nesuprantu, kur man tiek telpa... blush2.gif
Įtaria, matyt, organizmas, kas jo laukia... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 10 birželio 2008 - 09:34
turbut pas mama i kaima leksiu,prie kompo su draugiu leliukais busiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau koks mėnuo atostogauju, bet laiko viskam žiauriai trūksta doh.gif
Atsakyti