Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veiksite dekretinių atostogų metu?

Verta lankyti nėštukių mokyklėlę, Mamų klubo užsiėmimus, išsilaikyti vairavimo teises, jei dar jų neturite. Išlėkti į kokius nors profesinius kursus, seminarą, konferenciją.
Atsakyti
Sveikutes ax.gif Mums irgi jau 23 savaiteles ir 4 dieneles nestuke.gif Tai i atostogas iseinu vasario men 4d.Valdzia suteike 35 d neisnaudotu atostogu thumbup.gif Tai ilsesimes ir galvosim ka veikti unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Man jau atostogos kitą savaitę 4u.gif Planuoju susitvarkyti namus, pamegzti, pailsėti pagaliau - kiek gi galima darbe "arti" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lioka: 25 sausio 2008 - 16:49
as jau ketvirta sav., kaip dekrete. is pradziu dziaugiaus, kad puse sesiu i darba nebereiks keltis, miegosiu, kiek noresiu bigsmile.gif bigsmile.gif galvojau tikrai bus ka veikt, kol viska maziukui susipirksiu. bet ziuriu pamiegot gerai uzteko ir savaites (dabar isvis kazkoks kosmaras su tuo miegojimu doh.gif ), maziukui susipirkt irgi beveik jau viska turiu.. o dar visos 7 savaites like... ir jau nebezinau ka reiks veikt.. blogiausia, kad vyras isvaziavo i komandiruote, i kita miesta dirbti.. tai isvis nupezimas kazkoks verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
ash tai visu dekretiniu metu sugebejau ne tik kraiteli susipirkti, draugus ilgai nematytus aplankyt, bendradarbius savo laisvadieniais paerzint, bet ir busimu teveliu mokyklele baigt. Ka tik esu po viso ciklo, todel dar pilna ispudziu thumbup.gif thumbup.gif

rekomenduoju ax.gif
busimu tevu mokyklele
Atsakyti
O aš kolkas dirbu nepriklausomą darbą, ta prasme pas pažįstamus, todėl atostogas gausiu kada norėsiu, nors laukiuosiu dar tik dvi savaitėlės smile.gif Manau, kad tik pradėsiu jaustis pavargusi, iš karto imsiu atostogas ir ilsėsiuosi. Tada bus laiko ir vakarienę vyrui paruošti, ir išsimiegoti [nors ir taip miegu nelabai skundžiuosi], ir mažyliui bent kažką nupirkti, ir televizorių normaliai pažiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
kadangi taip gavosi kad šiuo metu nedirbu tai ir dekretinės nieko nekeičia, bet man nenuobodu, nes pagulinėju, valgyti padarau be to su draugėm susitinku kokioje kavinukėje pasėdim, nu žodžiu geriau jau ramus poilsis nei nervai darbe nėštumo metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 01 26, 18:30)
kadangi taip gavosi kad šiuo metu nedirbu tai ir dekretinės nieko nekeičia, bet man nenuobodu, nes pagulinėju, valgyti padarau be to su draugėm susitinku kokioje kavinukėje pasėdim, nu žodžiu geriau jau ramus poilsis nei nervai darbe nėštumo metu  biggrin.gif


Pritariu, gerai laisvas darbas, arba aplamai nedarbingumas, kol laukiesi, kad ir pradžia smile.gif Kuo mažiau nervų kūdikėliui, tuo manau, geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
mokinuosi doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RVJ @ 2008 01 24, 13:27)
Verta lankyti nėštukių mokyklėlę, Mamų klubo užsiėmimus, išsilaikyti vairavimo teises, jei dar jų neturite. Išlėkti į kokius nors profesinius kursus, seminarą, konferenciją.

del vairavimo tai labai jau abejoju, kad 7 nestumo menuo pats tinkamiausias laikas pradet mokytis unsure.gif maza ka - pastabdysi stipriau is nemokejimo, kad ir su dyrzu - kam rizikuoti. kelias mano drauges paskutiniais nestumo menesiais vyrai veziodavo, nors jos pacios moka vairuot. be to, ir nervu tas mokymasis kainuoja - nestuke.gif nepatarciau.
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2008 01 27, 01:58)
del vairavimo tai labai jau abejoju, kad 7 nestumo menuo pats tinkamiausias laikas pradet mokytis unsure.gif maza ka - pastabdysi stipriau is nemokejimo, kad ir su dyrzu - kam rizikuoti. kelias mano drauges paskutiniais nestumo menesiais vyrai veziodavo, nors jos pacios moka vairuot. be to, ir nervu tas mokymasis kainuoja -  nestuke.gif nepatarciau.


Jua kad nervų kainuoja, tai faktas. Aš labai džiaugiuosi, kad neseniai teises išsilaikiau smile.gif Nors dabar vos trys savaitėlės, kaip nešiojuosi mažiuką savyje, bet aš ir dabar jau nebesėsčiau už vairo mokytis. bigsmile.gif
Atsakyti
oi,poryt ir as sulauksiu sito dziaugsmo-dekretas! bigsmile.gif vien mintis,kad daugiau nereiks 4-ta keltis i darba... rolleyes.gif
oi,veikt bus ka-tiek daug visko reikia numegst,pasiut,nupirkt,namucius tvarkyt,o ir patinginiaut! blush2.gif
Atsakyti