Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

QUOTE(auksine @ 2008 03 13, 14:55)
na mum gelbsti visi daiktai, kurie yra ne zaislai smile.gif pultai, mobilus, kompas, dvd, jei jau ner kaip sudomint, tai parodai, duodi pamaigyt ir vaikas laimingas smile.gif

Mobiliakų vaikams tai nereikėtų duoti schmoll.gif , jie ten kažkaip stipriai skleidžia magnetinį lauką, todėl nesveika mažiams. Nu va distancinis tai geras daiktas biggrin.gif
Atsakyti
Visai gerai bendrauja ir su kalbanciais zaislais (kur dazniausiai rankuteje ar leteneleje reikia paspaust). Bet vis reik sedet ir ijunginet... Padeda, kai mamka uzkimmus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O mes labai dziaugiamės dovanų gavę medinį arkliuką supamą. Jei noriu savo darbus nudirbti tai jis labai ramiai ir gražiai supasi ant arkliuko. ploja.gif good.gif
Atsakyti
mano mažylis tai kažkodėl žaislais neužsėma pvz. kol aš tvarkau vieną kambarį tai kai ateinu į ta kuris sutvarkytas pamatau visai netokį vaizdą kaip palikau sutvrkius doh.gif
būtų gerai jei atsirastų koks stebuklingas žaislas ax.gif sakau gal jo žaislus visus paslėpt?Ai nu žaisliniai mobiliakai tai jam tinka tik kad sulaužo per 3 dienas doh.gif o distancinio tai neduodam nes paskui nerandam patys o mobiliakus visada slepiam
Atsakyti
QUOTE(Crystalline @ 2006 05 29, 21:40)


Jei gamta būtų sumaniusi, vaikai jau gimtų su nešioklėmis, vaikštynėmis ir daugybe kitų priemonių. Visa tai malonūs, naudingi ir palengvinantys tėvelių gyvenimą daiktai mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif




bet juk gamta nesumanė, kad gimtu su drabužiais, jie juk yra būtini, ar tavo vaikai nuogi laksto? biggrin.gif taip ir su kitom priemonėm, tad nereikia išsigalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškiui 7tas mėnuo. Antrą, trečią mėnesį labai pravertė karuselė. Bet didžiausias malonumas jam būdavo-pradžioj tik spardyti, rankytėm paliesti, paskui išmoko pirštukus atgniaužti ir griebti, tai sugaudavo karuselės gyvūnus už tokių žiedų, ir tampydavo. Taip žaidėm, kol kartą numetė visą karuselę. Daugiau bijojau ir dėti.
Nepamenu, kada, gal apie antrą ar trečią mėnesį buvo kelių savaičių periodas, kai vaikas tiesiog svaigo dėl heliu pripildyto baliono- spalvingo, blizgančio. Žiūrėdavo kaip užburtas. O pririšus prie rankytės ar kojytės, labai smagiai tampydavo.
Kitas geras daiktas buvo toks gultelis su žaislų lanku ir vibracija. Be vibracijos kaip ir galėjo apsieiti, o su tais žaislais mielai pažaisdavo, kol neužėjo didžiulis noras vartytis gal 4 mėnesių, tai ir tam gulte versdavosi ant pilvo ir tapo nebesaugu.
Kai išmoko apsiverst ant pilvo, visai mielai žaisdavo ant lavinimo kilimėlio.
Dar labai geras daiktas- pastatomas plastmasinis stovas su žaislais (pirkom babymarkete,gan pigus,apie 40 lt). Tai žaidžia su juo jau keli mėnesiai. Aišku, žaislus keičiam. Bet jam ir šiaip patinka po tuo stovu pasivartyt.

Turim ir slingą, ir nešioklę. Maniškis nuo gimimo buvo baisus rankinukas, vežime praktiškai negalėjau pirmais trim mėnesiais vežioti-negulėjo. pabusdavo už pusvalandžio ir isterija. Tad dėdavau vaiką į slingą ir nešiodavau po lauką po valandą į dieną, kad vaikas oro gautų. ax.gif Paskui jau nebemėgo jis tos siauros erdvės, kuri būtent jam labai patikdavo dar visai mažučiam.
O su nešiokle labai patogu į parduotuves eiti. Maniškis ten dairosi, džiūgauja sau laimingas, kol apsiperku, jokių pretenzijų nereiškia.

Girdėjau gerų atsiliepimų apie šokliuką, bet pinigų gaila.
Vonios žiedą gavom dovanų, bet dar nesėdim, tai negalim naudot. Bet girdėjau, kad irgi gana greit išaugt gali, tai kažin ar pasiteisins...
Gerą idėją perskaičiau apie tuos puodus šaukštus, reikės pabandyt duot saviškiui pažaist, gal patiks.
Atsakyti
QUOTE(gie33 @ 2006 05 24, 10:11)
man vibro kėdutė buvo tikras išsigelbėjimas  thumbup.gif , o kalbos kad gali vaikui pakenkti tai manau perlenktos doh.gif , aišku, jei visą dieną ten vaiką laikysi ir aplamai dėmesio nekreipsi, tai tikrai pakenks ne tik fiziniam bet ir psichiniam vystymuisi  blink.gif , bet vaiką įdeti porą karų per dieną po kokį pusvalandį, kad mama galėtų ramiai  kavos išgerti  ar būtiniausius darbus pasidaryti tai tikrai galima  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievcia @ 2007 10 15, 13:55)
o mano didziausias pagalbininkas yra sokliukas, nors maziui  dar tik 3 men. bet jau sokineja. O kadangi tokiems maziems pardavime nera, tik nuo 6 men., mums tevelis pats padare  thumbup.gif  thumb_yello.gif  yahoo.gif  ploja.gif  assa.gif


na tos mamos ir idomios - nebereikalo nera pardavime - juk NEGALIMA tokiam mazas sokineti - siaubas...
Atsakyti
padeda nesiokle, karusele virs lovos, lengvas manevringas vezimukas.....
Atsakyti
MES TUREJOME BABY BJORN KEDUTE-PASAKA-TIKRAS ISSIGELBEJIMAS,PASODINI,IR VAIKAS SUPASI PATS thumbup.gif
Atsakyti
Mums tai labai praverte maudyniu ziedas. Neisivaizduoju kaip galeciau ismaudyti be jo savo vijurka smile.gif
Atsakyti
Mano pirmasis per pirmus 2men. tai buvo grynas visu rankinukas doh.gif buvo pirmas vaikinukas po ilgu metu vien mergaiciu derliaus, tai seneliai, tetos, dedes vaiko ramybeje nepalikdavo, o namuose gyvenom su mano teveliais ir sesyte, tai ir eidavo jis is ranku i rankas per visus tris miegamuosius, kai viena budavau namuose tai jo demesi patraukdavo tik kojinytes barskuciai ir sededavo jis man tik autokeduteje ant ratu, nes niekaip neprisiruosiau nusipirkti jokios spec. kedutes, tai ir maskatuodavo tom kojytem barskanciom thumbup.gif o vezimeli ir loveleje klyksmai budavo, nors loveleje turejom ir zavinga karusele, ji jam itikdavo tik tada kai budavo mieguistas ir kai sutemdavo paguldydavom ji ir ijungdavom debeselius ant lubu wub.gif
kai jam buvo 3men. nusipirkom sokliuka, tai man buvo issigelbejimas, kai idedavau, tai ir sokinedavo jis ten iki krykstavimu, kartais net atsisesdavau pries ji ir dziaugdavausi blush2.gif wub.gif
O db neuzilgo turesim broliuka, tai manau kad supuokles tikrai pirksim, nes vezimelis musu bus be supimo funkcijos, kaip pirmojo, tai man bus taip ramiau ir patogiau, nes db reikes du apibegti, o nebe viena thumbup.gif
Atsakyti